Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Mākslas filma *Margarita* (Marguerite) – kino online

  Publicēts | jūnijs 9, 2016 |

  Franču, Beļģijas un čehu kopražojuma mākslas filma Margarita (Marguerite) / 2015 - kino online poster / afišaKino mākslas filma *Margarita* (Marguerite) – Beļģijas, Francijas un čehu kino industrijas 2015.g. kopražojuma traģikomedija,- balstīta uz patiesu stāstu par kādu notikumu aristokrātu bohēmas aprindās 20.gs. 20-to gadu Francijā.

  Bagātajiem ir savas dīvainības. Un arī turīgajai Margaritai piemīt sava veida dīvainība, kuru apkārtējie izvairās komentēt. Margarita ir aristokrāte, kura dievina opermākslu. Viņa rīko bohēmiskas pieņemšanas ar koncertiem, kuros uzaicina uzstāties un dāsni atalgo talantus. Un Margaritai patīk dziedāt..

  Margarita ir tik bagāta, ka var atļauties pārpirkt populāru opermākslas izrāžu tērpus un rekvizītus. Tajos ietērpdamies, Margarita fotografējas un ģimenes paziņu priekšā uzstājas arī ar saviem dziedājumiem. Un neviens no klātesošajiem dāsnajai Margaritai neuzdrīkstas pateikt, ka viņa dzied gaužām greizi. Gluži pretēji, paziņu lokā sarīkoto koncertu viesi sajūsmā aplaudē, līdz Margarita izšķiras par pārdrošu soli noīrēt operu un uzstāties jau plašākas publikas priekšā.

  ⤹ Mākslas filmas internetā – uzzini, kur kinoteātros online var noskatīties 2015.g. Francijas, Beļģijas un čehu kopražojuma mākslas filmu, traģikomēdiju *Marguerite* labā kvalitātē arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Beļģijas, Francijas un Čehijas 2015. gada kopražojuma traģikomēdija, kino mākslas filma *Margarita* (nosaukums oriģinālvalodā: *Marguerite* / filmas nosaukums krieviski: *Маргарита*) ir aizkustinošs un smeldzīgs kino stāsts par sievieti, kuru valdzina operas balsīm cienīgi lidojumi, viņu vilina virsotnes, bet viņa neprot lidot. Mākslas filmu *Margarita* tikpat labi varētu attiecināt uz mūsdienām, jo māksla ierobežojumus nepazīst; laikmetu robežas, skatoties šo kino darbu, iezīmē tikai tērpi un atsevišķu personāžu manieres, bet ne filmas varoņu raksturi.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens