Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā

Dizains interjeram, dizainera pakalpojumi

Kultūras forums

Saziņa, vide un kultūra: radošās kultūras un biznesa industrijasKultūra – tās ir emocijas: prieks un sāpes, vilšanās un pārdzīvojumu izpausmes, vēlme aizmirsties citā realitātē, jauni mērķi un cerības. Kultūras radošā industrija ietērpj emocijas tā, lai ar tām varētu dalīties. Kultūras dizains – veids, kā ietērpt emocijas baudāmos formātos. Radošā un kultūras industrija iet roku rokā ar amatniecību, dizainu, mākslu un zinātni – zināšanām un prasmēm just cilvēkam, tautām un laikmetiem līdzi.

2013.g. aprīlī dzima jauns interneta medijs FOLD jeb Forum of Latvian Design, orientēts uz latviešu radošo industriju, kā prioritāru nospraužot skatu uz radošajām industrijām tieši caur dizaina prizmu. FOLD kā radošo industriju komunikāciju platformas izveidi finansē Kultūras ministrija. Novērtē tās satura kvalitātes:
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Latviešu dizaina forums FOLD – radošo industriju komunikācijas platforma

«Jo saspringtāks darbs, jo svarīgāks ir ikdienas ritms. Apzinies savu mentālo kapacitāti un atvēli enerģiju svarīgajam.» ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pie, Mar 16, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Paskaties apkārt — vai Tava dzīve ir pārāk ērta? Izmanto iespēju, lec iekšā pārmaiņās! Uzdrīksties doties jaunā, galvu reibinošā ceļojumā un izdari kaut ko nozīmīgu. Mainīsim lietas kopā! Mainīsim pasauli! ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pie, Mar 16, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Izvēloties tematiskas audumu apdrukas, bērnu apģērbu zīmols «Hebe» iestājas par apdraudēto dzīvnieku sugu aizsardzību. «Daba nav jāpieradina, bet jāļauj to piedzīvot zinātkārajiem un drosmīgajiem. Pasaulē līdzās mums mīt eikaliptu mīlošie ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Cet, Mar 15, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
«Zelta ābele 2017» uzvarētāji Dzeja Autoru kolektīvs, «12 dzejnieki no Krievijas». Dizains — Aleksejs Muraško, Toms Mrazausks; tipogrāfija — Jelgavas tipogrāfija, vāka iespiedums — «Veiters korporācija»; izdevējs — «Orbīta». Žūrijas speciālo diplomu «Mežābols» saņēma ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Cet, Mar 15, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Leipcigas grāmatu mesē Latvija piedalīsies ar arhitekta un dizainera Jāņa Merca veidoto kartona stendu. Tajā tiks izvietoti literārie darbi, kas apkopoti pieaugušo un bērnu auditorijai veltīto eksportspējīgo grāmatu katalogos «Books ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Tre, Mar 14, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Tirdzniecības misija Lietuvā LIAA sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu organizē daudznozaru tirdzniecības misiju Lietuvā, kas norisināsies šī gada 10.–11. maijā Viļņā. Pieteikties aicināti modes un interjera dizaina preču un aksesuāru, ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Tre, Mar 14, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Rīgas modes nedēļu jeb «Riga Fashion Week» (RWF) organizē Baltijas modes federācija. Tās pārstāvji norāda, ka projekta mērķis ir popularizēt Latvijas un citu valstu dizaineru modes zīmolus, kā arī pozicionēt ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Otr, Mar 13, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Nov 17, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Okt 04, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Sep 26, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens