Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā
Kulturasindustrija.lv rekomendē - skaties filmas internetā legāli, online kinoteātris bez maksas

Kultūras forums

Saziņa, vide un kultūra: radošās kultūras un biznesa industrijasKultūra – tās ir emocijas: prieks un sāpes, vilšanās un pārdzīvojumu izpausmes, vēlme aizmirsties citā realitātē, jauni mērķi un cerības. Kultūras radošā industrija ietērpj emocijas tā, lai ar tām varētu dalīties. Kultūras dizains – veids, kā ietērpt emocijas baudāmos formātos. Radošā un kultūras industrija iet roku rokā ar amatniecību, dizainu, mākslu un zinātni – zināšanām un prasmēm just cilvēkam, tautām un laikmetiem līdzi.

2013.g. aprīlī dzima jauns interneta medijs FOLD jeb Forum of Latvian Design, orientēts uz latviešu radošo industriju, kā prioritāru nospraužot skatu uz radošajām industrijām tieši caur dizaina prizmu. FOLD kā radošo industriju komunikāciju platformas izveidi finansē Kultūras ministrija. Novērtē tās satura kvalitātes:
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
Visa zeme mirdzēt sāk.
Griežas gads uz otru pusi,
Ziemassvētki atkal klāt!

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Latviešu dizaina forums FOLD – radošo industriju komunikācijas platforma

Ideja par Kokamatniecības muzeja izveidošanu Rihardam Vidzickim radusies 1999. gadā, kad pēc mācībām Rīgas Amatniecības vidusskolas kokapstrādes nodaļā Rihards iestājās Rīgas Tehniskajā universitātē. Uz to mudinājis arī tēvs, kurš, pats ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Otr, Feb 20, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
20. februārī plkst. 17.00 vieslekcijā «Zīmols. «Showrooms». Iepircējs» tiks prezentēta modes zīmola «Keta Gutmane» gūtā pieredze dalībā Parīzes un Tokijas modes nedēļās. Tas notiks, izvērtējot gan redzamās, gan neredzamās  zīmola ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pir, Feb 19, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas rīkotais konkurss «Zelta ābele» uzsver grāmatas kā daudzu nozaru speciālistu veidota mākslas darba nozīmi, atklājot vizuālā noformējuma lomu satura atklāsmē. Konkursa uzdevums ir izzināt, kā izdevums atspoguļo ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pie, Feb 16, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Izdevniecības «Orbīta» sērijas «Publiskā telpa» grāmatas veltītas padomju laiku Latvijas sabiedriskajai telpai, un šajos izdevumos pārstāvētas atšķirīgas pieejas mūsdienu fotogrāfu darbā ar pagātni: pārstrādāts arhīvu materiāls, inscenētā fotogrāfija, kā arī ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Cet, Feb 15, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
«Veidots no četrām krāsota stikla loksnēm, latviešu dizainera Germana Ermiča krēsls «Ombré» pārstāv jaunu mēbeļu dizaina tendenci,» plašu atpazīstamību guvušā krēsla dizainu komentē «Wallpaper* Design Awards 2018» žūrija. Germans uzsver, ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Tre, Feb 14, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Biznesa inkubators ir atvērta koprades, biroja, darbnīcu, semināru un notikumu telpa jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem. Visā Latvijā darbojas 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori, un ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Otr, Feb 13, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Izstādes «100 priekšmeti no Somijas» ekspozīcijā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM) katru neatkarības gadu raksturo viens priekšmets ar ikdienišķu, inovatīvu vai humoristisku nokrāsu. Kopumā tapusi unikāla 100 objektu kolekcija, ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pir, Feb 12, 2018
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Nov 17, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Okt 04, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Sep 26, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens