Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā

Dizains interjeram, dizainera pakalpojumi

Kultūras forums

Saziņa, vide un kultūra: radošās kultūras un biznesa industrijasKultūra – tās ir emocijas: prieks un sāpes, vilšanās un pārdzīvojumu izpausmes, vēlme aizmirsties citā realitātē, jauni mērķi un cerības. Kultūras radošā industrija ietērpj emocijas tā, lai ar tām varētu dalīties. Kultūras dizains – veids, kā ietērpt emocijas baudāmos formātos. Radošā un kultūras industrija iet roku rokā ar amatniecību, dizainu, mākslu un zinātni – zināšanām un prasmēm just cilvēkam, tautām un laikmetiem līdzi.

2013.g. aprīlī dzima jauns interneta medijs FOLD jeb Forum of Latvian Design, orientēts uz latviešu radošo industriju, kā prioritāru nospraužot skatu uz radošajām industrijām tieši caur dizaina prizmu. FOLD kā radošo industriju komunikāciju platformas izveidi finansē Kultūras ministrija. Novērtē tās satura kvalitātes:
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
Visa zeme mirdzēt sāk.
Griežas gads uz otru pusi,
Ziemassvētki atkal klāt!

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Latviešu dizaina forums FOLD – radošo industriju komunikācijas platforma

«Jābūt līdzsvarā starp radošu domāšanu un reālu darīšanu. Darba procesā atrisinās jebkurš jautājums, kas sākotnēji bijis neskaidrs. Gan mākslā, gan dizainā.» ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pie, Dec 08, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, senāk pazīstama kā Rīgas Lietišķās mākslas vidusskola, bet tagad ieguvusi profesionālās izglītības kompetences centra statusu, ir lielākā un viena no vecākajām vidējām profesionālās izglītības mācību ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Cet, Dec 07, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Izdevniecības «Liels un mazs» bilžu grāmata «Zirgā» ir stāsts par nevaldāmo fantāzijas skrējienu, ko bērnā izraisa klavieres, melnbaltie taustiņi un iespēja radīt skaņas. «Rakstot skatījos uz vecām klavierēm, ar kurām kopā ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Tre, Dec 06, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Seminārs par Ziemeļvalstu un Baltijas mobilitātes programmām 8. decembrī plkst.09.30 Liepājas Universitātē (Lielā iela 14) notiks informatīvs seminārs par Ziemeļvalstu–Baltijas valstu mobilitātes programmām. Tas paredzēts visplašākajam interesentu lokam, kas vēlas uzzināt ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Tre, Dec 06, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Pēc Japānas izdevēja ierosinājuma darbu no latviešu folkloras bagātā krājuma, kas nākamgad tiks izdots japāņu, angļu un latviešu valodā, arī šogad izvēlējusies Latvijas Republikas kultūras ministre Dace Melbārde. Pērn tika ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Otr, Dec 05, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
Konferencē «Subject: Creativity» Liepājā uzstāsies 20 dažādu radošo industriju un ar tām saistīto nozaru eksperti un viedokļu līderi, kuru profeisonālā pieredze ir sniegusi iespēju iedvesmoties, attīstīties un sevi izaicināt. Lektoru ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pir, Dec 04, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD
«Creative Business Cup» ir globāla iniciatīva, kuras centrā ir IT un radošo industriju uzņēmējdarbības attīstība un inovāciju stiprināšana. Ikgadējā konkursa mērķis ir atbalstīt radošas biznesa idejas, palīdzot jaunuzņēmumiem no visas ../ kultūra, radošā industrija un personības 2017/2016 »
Pir, Dec 04, 2017
Source: Radošo industriju kultūra un dizains – FOLD

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Okt 04, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Lsm.lv«Riga IFF» kino festivālā triumfē Igaunijas filma «November»Lsm.lvJau vēstīts, ka no 7. līdz 17. septembrim „Splendid Palace” (arī – „Kino Bize” un „K Suns”) ar vairāk nekā 120 filmām deviņās ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Sve, Sep 17, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Lsm.lvVIDEO: Kino kritiķa Nīla Junga lekcijaLsm.lv... kino programmu kurators. Viņa recenzijas un festivālu apskati tiek regulāru publicēti "The Hollywood Reporter", "Sight & Sound", "Tribune" (Londona), "MUBI Notebook" un citos starptautiskos ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Sep 13, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens