Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Kino filmas un kultūra – ziņu apskats

Posted on | septembris 15, 2013 | Pievieno komentāru!

Kino un kultūras radošā industrija ‘2018
– kultūras mediji Latvijā piedāvā:
ieskats Latvijas kino industrijas ziņās;
jaunākais kino kultūrā, filmas un radošās kultūras iedīgļi

info - kultūras pasākumi un programma
Kino filmas un kultūras apskats – jaunākās ziņas
Kinorepertuāra jaunumos šonedēļ – svaigākā"Zvaigžņu karu" filma un iespējas ļauties tās burvībai, franču komēdija par aktuālu un sāpīgu tematu, animācijas stāsts, kurā darbojas bridējputns, un skarbs pašmāju humors.  ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Pie, Mai 25, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
23.maija vakarā kinoteātrī “Splendid Palace” notika unikālas jaunas grāmatas “Rolanda Kalniņa telpa” atvēršas svētki,  īpašais restaurētās filmas “Četri balti krekli” goda seanss un radošās grupas sumināšana. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Cet, Mai 24, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Misijas apziņa – tā savu darbu pie dokumentālās filmas par pirmo Latvijas ārlietu ministru Zigfrīdu Annu Meierovicu raksturo kino dokumentālists Tālivaldis Margēvičs. Mēģinājumi veidot filmu par izcilo 20.gadsimta sākuma valstsvīru ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Cet, Mai 24, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
20. maija vakarā 68 gadu vecumā mūžībā devies Latvijai nozīmīgais fotogrāfs Imants Prēdelis, informēja Prēdeļa ģimene. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Tre, Mai 23, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
“Es dzīvoju vieglprātīgi!” – tā par sevi saka latviešu kino režijas vecmeistars Rolands Kalniņš. Un tieši tāds virsraksts dots noslēdzošajai nodaļai grāmatā “Rolanda Kalniņa telpa” – četrsimt lappušu biezam pētnieku ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Otr, Mai 22, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
No 21.līdz 27.maijam Kaņepes Kultūras centrā bez maksas demonstrēs īpaši atlasītas franču dokumentālās filmas. Tās vieno interese par cilvēka un cilvēcības vietu mūsdienu industrializētajā pasaulē. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Pir, Mai 21, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Atpakaļ realitātē – 71. Kannu kinofestivāla filmu pieblīvētās dienas nu ir galā. Taču pirms pilnasinīgas atgriešanās ikdienā, kur filmu skatīšanās neaizņem ievērojamu diennakts daļu, vēl neliels pēcvārds par festivāla noslēgumu. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2018.. »
Pir, Mai 21, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…

Tuvojas Līgo svētki – kur sagaidīt Jāņus ‘2018, pasākumi Latvijā

Posted on | maijs 19, 2018 | Pievieno komentāru!

22. un 24. jūnijs. Līgo svētki Latvijā. Jāņu nakts pasākumi '2018 Rīgā, Jelgavā, Cēsīss, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Kuldīgā u.c.. Zaļumballes un koncerti.Līgo svētku pasākumi / 22. un 23. jūnijs Latvijas novados un pilsētās: Jāņu svinēšana Rīgā, Jelgavā, Cēsīss, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Kuldīgā u.c.. Zaļumballes un koncerti.

Tukums Durbes parkā 21.jūnijā vasaras Saulgriežus svinēs kopā ar Laimu un folkloras kopu “Rija”. Bet 23. jūnijā plkst. 22.00 kopā ar mūziķiem “Jautrie Klaidoņi” Līgo Līgo zaļumballe.
Valmierā un Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas novados 22. jūnijā (2018) – 24. jūnijā (2018) Jāņu ielīgošanas pasākumi.
22. jūnijā Saldus Kalnsētas parka estrādē vasaras Saulgriežu tirdziņš un Līgo svētku balle. Uzzināt vairāk »

Mākslas filma “Es, Tonija” online kinoteātros internetā

Posted on | marts 3, 2018 | Pievieno komentāru!

Kino mākslas filma *Es, Tonija* - afiša / movie *I, Tonya* - poster / фильм *Тоня против всех* - афиша90. Kinoakadēmijas gada balvai Oskars nominētā kino mākslas filma “Es, Tonija” (angl.: “I, Tonya” / filmas nosaukums krievu val.: “Тоня против всех” / 2017. gada pirmizrāde) ir no samērā nelabvēlīgas ģimenes nākušās daiļslidotājas, vairāku starptautisko medaļu laureātes Tonijas Hārdingas dzīvesstāsta ekranizējums.

Lai gan šīs filmas autori uzsver, kino scenārijs veidots, balstoties uz brīvi ironiska interpretējuma vaļsirdīgajām bet pretrunīgajām Tonijas Hārdingas un viņas vīra (Jeff Gillooly) sniegtajām intervijām, tomēr nevar noliegt, ka kopumā kino darbs veido samērā ticamu priekšstatu par tā laika notikumiem daiļslidotājas Tonijas Hārdingas dzīvē Uzzināt vairāk »

Sāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā, fotogrāfijās

Posted on | decembris 5, 2017 | Komentāri ir izslēgtiSāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā, fotogrāfijās

 


Foto: Sāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā

Sāras Braitmenas Ziemassvētku turneja kopumā viesosies 15 Eiropas valstīs un 26 pilsētās. Ideja tai dzimusi vairāk nekā pirms gada, kad producents Franks Petersons vērsies pie Braitmenas, minot cik daudz brīnišķīgu dziesmu ir viņas repertuārā un kāpēc gan neizveidot īpašu programmu Ziemassvētkiem. Uzzināt vairāk »

nākamie ieraksti »
 • Par izglītības kvalitāti Latvijā

  Izglītības kvalitāte Latvijā toreiz un tagad: viedokļi, pētījums par viszemāk novērtētām augstskolu studiju programmām 2012.g.: uzzini vairāk »
 • Iepriekšējie apmeklētāji interesējās par

  marsietis filma online latviski, the hunger games online latviski, online filmas, kulturasindustrija lv, filmas online kinoteātrī смотреть, Likteņa ironija jeb vieglu garu makslas filma, Cēsu limited, bezmaksas filmas krievu valoda, filmas online bez maksas
 • Rīga – kultūras galvaspilsēta ‘2014

  Lielākie aizvadītie kultūras pasākumi
  un festivāli Rīgā 2014. gadā »
  JANV. – JŪNIJS: uzzini vairāk »
  JŪLIJS – DEC.: uzzini vairāk »
 • Radošās kultūras monitorings

  Latvijas radošās kultūras dzīvē biznesa idejas izauklētas tiek galvenokārt pašu entuziastu spēkiem un valsts atbalsts ikdienā pamanāms visai pieticīgi. Vai tā jābūt? Radošie indivīdi un brigādes no valsts nevēlas saņemt tik vien kā viņu pašu radītās kultūras monitoringu, bet gan reālu atbalstu videi, kurā nepiespiesti virmotu kultūra un dzimtu jaunas idejas arī biznesam.
 • Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu.

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.

 • * * *

 • Kino industrija Latvijā & jaunākās latviešu filmas

  Latvijā radītas filmas, katalogs: skatīties latviešu filmas »
  Latviešu kino klasika internetā, YouTobe: skatīties online »

  Ārzemju & slāvu filmas krievu valodā online

  Mācies svešvalodas,
  skatoties filmas internetā!


  skatīties online »
  * Slāvu un ārzemju kino filmas, dublētas krieviski, kā arī mākslas filmas oriģinālvalodā internetā bez maksas / YouTobe 2015 - 2016

 • Uzticības granta meklējumos

  Brīdī, kad nepārtraukti esam spiesti skaisti izteikties, darīšana sāk atpalikt no runāšanas. Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati darīšana šo izteikumu priekšā nobāl. Kultūras radošā industrija uzticības granta meklējumos: uzzini vairāk »

 • * * *

 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens