Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Kino filmas un kultūra – ziņu apskats

Posted on | septembris 15, 2013 | Pievieno komentāru!

Kino un kultūras radošā industrija ‘2017
– kultūras mediji Latvijā piedāvā:
ieskats Latvijas kino industrijas ziņās;
jaunākais kino kultūrā, filmas un radošās kultūras iedīgļi

info - kultūras pasākumi un programma
Kino filmas un kultūras apskats – jaunākās ziņas
Berlīnē sestdienas vakarā notika 30.Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija, kurā triumfēja Zviedrijas režisora Rubena Estlunda satīriskā drāma "The Square", kas ir nominēta arī "Oskaram". ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Sve, Dec 10, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Piektdien, 8. decembrī, Latvijas kinoteātros sāk rādīt ievērojamā amerikāņu režisora Vudija Alena jaunāko meistardarbu “Brīnumu rats” (Wonder Wheel) - aizraujošu, kaislību apņemtu stāstu, kas norisinās pagājušā gadsimta 50. gadu Amerikā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Dec 08, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Jaunās latviešu kriminālkomēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji publicē jaunu, izvērstu filmas treileri, kurš precīzāk ieskicē gaidāmās filmas stilu, atmosfēru un notikumus, kā arī paziņo jaunu iznākšanas datumu - filma pie ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Dec 08, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
''Maskačkas'' ikdienas dzīves poēzija – tā savas foto izstādes „Forštate” noskaņu raksturo dāņu fotomākslinieks Stigs Stasigs, kura veikums no šodienas aplūkojams Fotogrāfijas muzejā. Izstādei ir divas daļas. Pirmo veido pirms ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Dec 08, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Pirms nepilniem pieciem gadiem Latvijas literatūras vidē ar vēsturisko fikciju “Jelgava 94” sevi spoži pieteica jaunais rakstnieks Jānis Joņevs. Lasītājiem ārkārtīgi gāja pie sirds gan garšīgais 90. gadu ikdienas dzīves ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Dec 07, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
2017. gadā pirmizrādi piedzīvojušas trīs no 16 filmām, kas top kā īpaša Latvijas filmu nozares dāvana valsts iedzīvotājiem Nacionālā kino centra filmu programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”; pārējās 13 filmas ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Dec 06, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Režisoram Varim Piņķim filma "Ģimene" ir debija dokumentālajā kino (filma skatāma LTV1 6.decembrī plkst. 20). Ciklā “Latvijas kods. Latvija šodien” tapusī filma stāsta par cerību un iespēju, par vēlmi kļūt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Dec 06, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…

Sāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā, fotogrāfijās

Posted on | decembris 5, 2017 | Komentāri ir izslēgtiSāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā, fotogrāfijās

 


Foto: Sāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā

Sāras Braitmenas Ziemassvētku turneja kopumā viesosies 15 Eiropas valstīs un 26 pilsētās. Ideja tai dzimusi vairāk nekā pirms gada, kad producents Franks Petersons vērsies pie Braitmenas, minot cik daudz brīnišķīgu dziesmu ir viņas repertuārā un kāpēc gan neizveidot īpašu programmu Ziemassvētkiem. Uzzināt vairāk »

Valta Pūces Ziemassvētku programma “Ir spožums kāds tuvāks”

Posted on | novembris 29, 2017 | Pievieno komentāru!

Ierakstīta jauna dziesma Valta Pūces Ziemassvētku programmai

… komponista Valta Pūces jaunajai Ziemassvētku programmai «Ir spožums kāds tuvāks», kuras pirmatskaņojums notiks jau 17. decembrī Jelgavā, jaunā un talantīgā dziedātāja un daudzu konkursu laureāte Dārta Stepanova ierakstījusi programmas vēstnesi . Uzzināt vairāk »

“Ziemas saulgriežu ceļš” LU Botāniskajā dārzā

Posted on | novembris 29, 2017 | Pievieno komentāru!

Ar pasākumu ciklu “Ziemas saulgriežu ceļš” LU Botāniskais dārzs aicina svinēt Ziemassvētkus

Tās 2017.gada izskaņā būs četras nedēļas nogales, kad Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 3. līdz 23. decembrim norisināsies pasākumu programma “Ziemas saulgriežu ceļš”, kas ar radošajām darbnīcām, lekcijām, meistarklasēm, tirdziņu un koncertiem dos iespēju gan materiāli, gan garīgi sagatavoties Ziemassvētkiem.
Uzzināt vairāk »

nākamie ieraksti »
 • Par izglītības kvalitāti Latvijā

  Izglītības kvalitāte Latvijā toreiz un tagad: viedokļi, pētījums par viszemāk novērtētām augstskolu studiju programmām 2012.g.: uzzini vairāk »
 • Iepriekšējie apmeklētāji interesējās par

  kam paredzēts youtobe, ziemassvetku tirdzini 18 decembri, marsietis online latviski, greia 50 nokrasas krievu v, volstrītas vilks online, allinurl: online Volstritas vilks, melanijas hronika skatities online, allinurl: Volstritas vilks, grey 50 nokrasas filma
 • Rīga – kultūras galvaspilsēta ‘2014

  Lielākie aizvadītie kultūras pasākumi
  un festivāli Rīgā 2014. gadā »
  JANV. – JŪNIJS: uzzini vairāk »
  JŪLIJS – DEC.: uzzini vairāk »
 • Radošās kultūras monitorings

  Latvijas radošās kultūras dzīvē biznesa idejas izauklētas tiek galvenokārt pašu entuziastu spēkiem un valsts atbalsts ikdienā pamanāms visai pieticīgi. Vai tā jābūt? Radošie indivīdi un brigādes no valsts nevēlas saņemt tik vien kā viņu pašu radītās kultūras monitoringu, bet gan reālu atbalstu videi, kurā nepiespiesti virmotu kultūra un dzimtu jaunas idejas arī biznesam.
 • Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu.

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.

 • * * *

 • Kino industrija Latvijā & jaunākās latviešu filmas

  Latvijā radītas filmas, katalogs: skatīties latviešu filmas »
  Latviešu kino klasika internetā, YouTobe: skatīties online »

  Ārzemju & slāvu filmas krievu valodā online

  Mācies svešvalodas,
  skatoties filmas internetā!


  skatīties online »
  * Slāvu un ārzemju kino filmas, dublētas krieviski, kā arī mākslas filmas oriģinālvalodā internetā bez maksas / YouTobe 2015 - 2016

 • Uzticības granta meklējumos

  Brīdī, kad nepārtraukti esam spiesti skaisti izteikties, darīšana sāk atpalikt no runāšanas. Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati darīšana šo izteikumu priekšā nobāl. Kultūras radošā industrija uzticības granta meklējumos: uzzini vairāk »

 • * * *


 • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens