Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Filma Bottle Shock jeb *Šoka efekts* – online kino

  Publicēts | februāris 21, 2016 |

  Kino mākslas filma -Bottle Shock- plakāts, afiša / poster - kinoteātris online2008. gadā Sundance Film festivālā pirmizrādi piedzīvoja kino mākslas filma “Bottle Shock” (filmas nosaukums krievu valodā: *Шоковый эффект* / latviski: *Šoka efekts*). Šī mākslas filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem, kuri izraisīja apvērsumu vīndarīšanas industrijā.

  Lai gan varētu domāt, ka filmas nosaukums: “Bottle Shock” jeb *Šoka efekts* ,- saistīts ar pašu faktu, ka Kalifornijas vīni ir izrādījušies labāki par vīniem, kas tapuši gardēžu zemē Francijā, tomēr gluži tas tā nav. Termins *Bottle Shock* jeb šoka efekts ir saistīts ar retu parādību vīndarītavās, kad jaunie vīni tiek sapildīti pudelēs un tie uz kādu laiku izmaina savu krāsu vai garšas buķeti. Pāris nedēļu laikā tie parasti tomēr atgūst savu dabīgo nokrāsu un garšu.

  Par notikumiem, uz kuriem ir balstīts šis kinostāsts filmā “Bottle Shock” jeb “Šoka efekts” / kinomāksla gardēžiem

  Kopš seniem laikiem franču vīni tika uzskatīti par līderiem vīna baudītāju vidū. Tika uzskatīts, ka tikai Francijas vīndarītavās tapušiem vīniem piemīt izsmalcināta buķete ar vēl nepārspētām garšas un aromātu kombinācijām. Tomēr 1997. gadā šis mīts tika sagrauts.

  Francijā Vīna akadēmijas dibinātājs noorganizē vīndaru konkursu, kurā tiek atvesti vīni arī no Kalifornijas. Tā kā pastāv aizdomas, ka franču gardēži, vīna degustatori, varētu šajā konkursā lemt Francijā darināto vīnu labā, tad vīna degustācija notiek aizklātā veidā – vīniem tiek doti numuri, bet netiek atklāta etiķete, no kuras valsts un reģiona tas atvests. 2006. gadā šis konkurss tiek atkārtots, un par pārsteigumu visiem galveno godalgu toreiz atkal ieguva Kalifornijas vīni.

  ⤹ Mākslas filmas internetā, skaties kino internetā FullHD un medium kvalitātē
  arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Tomēr ne viss šajos notikumos noritēja tik gludi kā minēts. Par to, ar kādiem pārsteigumiem un likteņa pārbaudījumiem nācās saskarties vīndariem no Kalifornijas, uzzini, noskatoties dramatiskā komēdijas žanrā uzņemto filmu, kas balstīta uz patiesiem notikumiem, “Bottle Shock” jeb “Šoka efekts” / filmas nosaukums krievu valodā: *Шоковый эффект*

  Filma Bottle Shock jeb *Šoka efekts* būs interesanta visiem tiem kinomīļiem, kurus aizkustina mākslas filmas, kas balstītas uz patiesiem notikumiem, kā arī jebkuram citam kinomākslas cienītājam, kuru interesē vīndarīšanas vēsture un vīna baudīšanas kultūra; it sevišķi jau Kalifornijas un Francijas vīnu cienītājiem.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens