Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Filma Satricinājums / Concussion (2015) – kino online

  Publicēts | marts 11, 2016 |

  Kino mākslas filma Concussion (Kontūzija jeb Satricinājums / filmas nosaukums krievu val.: Защитник) - poster, afišaKino gardēžiem online un kinoteātros: mākslas filma Concussion. Pirmizrādi šī filma piedzīvojusi 2015. gada nogalē. Un pasaule ir kļuvusi bagātāka ar vēl vienu satriecoši fascinējošu mākslas filmu, sporta drāmu, kas balstīta uz patiesiem notikumiem. Latvijā ASV filmu Concussion (Satricinājums) sāk demonstrēt ar 2016.g. februāri.

  Par ko ir šis kino stāsts filmā Concussion (latviski – Satricinājums; filmas nosaukums krievu valodā: Защитник): izrādās, amerikāņu futbols, populārākais sporta veids ASV, nav nemaz tik nekaitīgs, kā to daudzi iedomājas. Vēl jo vairāk: šajā kino mākslas stāstā- filmā, kas balstīta uz patiesiem notikumiem,- pārliecināmies, ka amerikāņu nācija, kura izslavēta ar savu progresīvo demokrātiju, izklaides biznesa interešu priekšā ir apzināti atkāpusies no veselā saprāta.

  ⤹ Mākslas filmas internetā, skaties kino internetā FullHD un medium kvalitātē
  arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Lieliskais kino aktieris Vils Smits (Will Smith) filmā Concussion

  Lieliskais amerikāņu aktieris Will Smith 2015.g. ASV mākslas filmā, balstītā uz patiesiem notikumiem, Concussion (Kontūzija jeb Satricinājums / filmas nosaukums krievu val.: Защитник)

  Diplomēts ārsts no Nigērijas, ieguvis darba atļauju Amerikā, veiksmīgi praktizē pataloģiskās anatomijas jomā, tiesu ekspertīzes sektorā. Viņš atklāj cēloņus, kāpēc cilvēks ir miris. Viņš, pirms veikt ekspertīzi, sarunājas ar līķiem. Viņš ir kristietis. Uz Bennet Omalu galda viens pēc otra nonāk nedabīgā nāvē miruši amerikāņu futbola spēlētāji, kuru uzvedība pēdējā to dzīves laikā bija kļuvusi dīvaina, pat agresīva. Neskatoties uz kolēģu uzstājību pārāk neiedziļināties nāves cēloņos, šis medicīnas doktora grādu ieguvušais ārsts no Nigērijas veic pētījumus par saviem līdzekļiem un atklāj satriecošus faktus par šis spēles, ko sauc par amerikāņu futbolu, traumējošo ietekmi uz tā spēlētājiem.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens