Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā

Dizains interjeram, dizainera pakalpojumi

Filmas

FILMAS ONLINE – skaties mākslas filmas internetā legāli kopā ar mums online kinoteātrī bez maksas. Tās ir ārzemju filmu pirmizrādes un postpadomju kino industrijas filmu katalogi ar subtitriem un oriģinālvalodās; kino izlasē skatāmas arī populārākās Mosfiļm mākslas filmas oriģinālvalodā un lieliskā kvalitātē. Pateicoties neuzbāzīgām video reklāmas pauzēm šeit var skatīties filmas internetā arī bez maksas.

Kino mākslas filmas skatīties legāli un bez maksas piedāvā MEGOGO – online videoplatforma postpadomju valstīs, kura savu darbību uzsāka 2011. gada novembrī un tagad ir pieejama visā pasaulē. MEGOGO online kinoteātra video pakalpojumu ikmēneša auditorija internetā ir 48 miljoni unikālo lietotāju. MEGOGO filmu katalogs ir vairāk nekā 70 tūkstoši video vienību: tās ir mākslas filmas, dokumentālās filmas, multfilmas un seriāli, arī interneta TV un televīzijas šovi, sporta spēļu un kultūras pasākumu translācijas, ziņas un jaunatklājumi pasaulē, kā arī mūzikas video.
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
Visa zeme mirdzēt sāk.
Griežas gads uz otru pusi,
Ziemassvētki atkal klāt!

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


MEGOGO videoresurs ir multidigitāls. Un tas nozīmē, ka filmas un TV pārraides ir iespējams skatīties gan uz iPhone, iPad, gan arī Android ierīcēm; LG, Sony, Samsung, Panasonic, Philips, Toshiba televizoros ar Smart TV funkciju un uz mediju konsolēm Dune HD, Aura, elektroniskajās grāmatās Pocketbook, kā arī citviet.

Izklaide un kultūra – par filmām kinoteātros un kultūras ziņās

...un scenārija autore Madara Dišlere. Filma iekļauta Latvijas simtgades filmu programmā un pirmizrādi svinēs 22.februārī kinoteātrī «Splendid Palace». Ar filmas režisori Madaru Dišleri tikās Ilze... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Feb 21, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...gredzens , savukārt pirmdien, 19. februārī, plkst. 12:25 kinoteātrī CinemaxX tiks demonstrēta pirmā filma no Nacionālā Kino centra programmas Latvijas filmas Latvijas simtgadei režisora Vara Braslas... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Feb 14, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...gredzens”, savukārt pirmdien, 19. februārī, pulksten 12.25 kinoteātrī „CinemaxX” tiks demonstrēta pirmā filma no Nacionālā kino centra programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei", dzimtenē jau... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Feb 14, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...gredzens", savukārt pirmdien, 19. februārī, pulksten 12.25 kinoteātrī "CinemaxX" tiks demonstrēta pirmā filma no Nacionālā Kino centra programmas Latvijas filmas Latvijas simtgadei , dzimtenē jau... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Feb 14, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
decembrī, režisora un operatora Ivara Zviedra 50. dzimšanas dienā. Pēc repertuāra dzīves kinoteātrī Splendid Palace līdz ar jauno gadu filma dodas tuvāk saviem varoņiem – Latvijas lauku... ../ filmas, kino un kultūra »
Otr, Feb 13, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
Lomās Kolins Farels, Nikola Kidmena, Alisija Silverstone, Refija Kesidija, Berijs Kiogens u. c.Tikai vienā kinoteātrī ir skatāma filma, kas pērn šokēja Kannu festivāla konkursa programmā. Grieķu... ../ filmas, kino un kultūra »
Pie, Feb 09, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
decembrī, režisora un operatora Ivara Zviedra 50. dzimšanas dienā. Pēc repertuāra dzīves kinoteātrī "Splendid Palace" līdz ar jauno gadu filma devusies tuvāk saviem varoņiem – Latvijas lauku... ../ filmas, kino un kultūra »
Pie, Feb 09, 2018
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās

 

Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Nov 17, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Okt 04, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Sep 26, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens