Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā

Dizains interjeram, dizainera pakalpojumi

Filmas

FILMAS ONLINE – skaties mākslas filmas internetā legāli kopā ar mums online kinoteātrī bez maksas. Tās ir ārzemju filmu pirmizrādes un postpadomju kino industrijas filmu katalogi ar subtitriem un oriģinālvalodās; kino izlasē skatāmas arī populārākās Mosfiļm mākslas filmas oriģinālvalodā un lieliskā kvalitātē. Pateicoties neuzbāzīgām video reklāmas pauzēm šeit var skatīties filmas internetā arī bez maksas.

Kino mākslas filmas skatīties legāli un bez maksas piedāvā MEGOGO – online videoplatforma postpadomju valstīs, kura savu darbību uzsāka 2011. gada novembrī un tagad ir pieejama visā pasaulē. MEGOGO online kinoteātra video pakalpojumu ikmēneša auditorija internetā ir 48 miljoni unikālo lietotāju. MEGOGO filmu katalogs ir vairāk nekā 70 tūkstoši video vienību: tās ir mākslas filmas, dokumentālās filmas, multfilmas un seriāli, arī interneta TV un televīzijas šovi, sporta spēļu un kultūras pasākumu translācijas, ziņas un jaunatklājumi pasaulē, kā arī mūzikas video.
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
Visa zeme mirdzēt sāk.
Griežas gads uz otru pusi,
Ziemassvētki atkal klāt!

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


MEGOGO videoresurs ir multidigitāls. Un tas nozīmē, ka filmas un TV pārraides ir iespējams skatīties gan uz iPhone, iPad, gan arī Android ierīcēm; LG, Sony, Samsung, Panasonic, Philips, Toshiba televizoros ar Smart TV funkciju un uz mediju konsolēm Dune HD, Aura, elektroniskajās grāmatās Pocketbook, kā arī citviet.

Izklaide un kultūra – par filmām kinoteātros un kultūras ziņās

...jaunāko filmu "Brīnumu rats" un drāmu "Dzīvības elpa". Kinoteātrī joprojām tiek rādīta animācijas filma visai ģimenei "Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2", režisora Māra Martinsona Latvijas – Japānas... ../ filmas, kino un kultūra »
Pie, Dec 08, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...iedziļināties ģimenes traģiskajā vēsturē.”Filma Vectēva tēvs pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada novembrī kinoteātrī Splendid Palace un Latvijas Televīzijā kā viena no konkursa Latvijas kods. Latvija... ../ filmas, kino un kultūra »
Pir, Dec 04, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...iedziļināties ģimenes traģiskajā vēsturē."Filma "Vectēva tēvs" pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada novembrī kinoteātrī "Splendid Palace" un Latvijas Televīzijā kā viena no konkursa "Latvijas kods... ../ filmas, kino un kultūra »
Pir, Dec 04, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
14. decembrī 18.00 talsu kinoteātrī tiks demonstrēta filma "OKEĀNA SAVIĻŅOTIE"Pāc seansa paredzēta tikšanās ar stāsta varoņiem.Divi latvieši kļuvuši par pirmo... ../ filmas, kino un kultūra »
Pir, Dec 04, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
3738945 10 novembris 2015 14:32:57 diena.lv - KD9. novembrī kinoteātrī Splendid Palace pirmizrādi piedzīvoja dokumentālā filma Īvāns , kuras režisors ir Andrejs Verhoustinskis un scenārija autore... ../ filmas, kino un kultūra »
Sve, Dec 03, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...bīstamāks par datoru», kopš pirmizrādes augustā filma nav pazudusi no Rīgas kinoekrāniem un arī decembra sākumā kinoteātrī «Citadele» ir pieejami vismaz divi seansi dienā.Turklāt filmu sadarbībā ar... ../ filmas, kino un kultūra »
Pie, Dec 01, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
...Kristaps» kategorijās — labākā animācijas filma, labākā animācijas filmas režija un labākais scenārijs. 25. novembrī kinoteātrī «Splendid Palace» notiks «Bize un Neguļa» īpašais seanss, tikšanās ar... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Nov 22, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās

 

Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Okt 04, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Lsm.lv«Riga IFF» kino festivālā triumfē Igaunijas filma «November»Lsm.lvJau vēstīts, ka no 7. līdz 17. septembrim „Splendid Palace” (arī – „Kino Bize” un „K Suns”) ar vairāk nekā 120 filmām deviņās ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Sve, Sep 17, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Lsm.lvVIDEO: Kino kritiķa Nīla Junga lekcijaLsm.lv... kino programmu kurators. Viņa recenzijas un festivālu apskati tiek regulāru publicēti "The Hollywood Reporter", "Sight & Sound", "Tribune" (Londona), "MUBI Notebook" un citos starptautiskos ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Sep 13, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens