Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kino online – mākslas filma Kinky Boots – bez maksas

  Publicēts | decembris 6, 2015 |

  Skatīties filmas online - Kinky Boots jeb Nepiedienīgie Apavi - kinoteātris internetāKino mākslas filma Kinky Boots ( Nepiedienīgie Apavi jeb Чумовые боты) ir 2005.g. Lielbritānijas un amerikāņu kopražojuma komēdijas drāma, balstīta uz patiesiem notikumiem, par kādas klasiska bet novecojuša dizaina apavu fabrikas norietu un pārsteidzošu tās atkalatdzimšanu, pateicoties vienai revolucionārai inovācijai.

  Lieliska aktierspēle, smalkais britu humors un negaidīti sižeta pavērsieni – tas viss ir balstīts uz patiesiem notikumiem un izbaudāms kino mākslas filmā Kinky Boots jeb Nepiedienīgie Apavi.

  NoSkaties šo filmu internetā bez maksas:
  filma Kinky Boots, skatīties online »

  Čārlijs ir apavu rūpnieka dēls, kas pēc tēva nāves tā īsti nemaz nezin, ko ar šo rūpnīcu darīt – apavu modeļi ir novecojuši, tirdzniecība nevedas. Laikā kad Čārlijs Prais (Charlie Price) jau sāk atlaist darbiniekus un ir nolēmis rūpnīcu pārdot, viņš nejauši tiek ierauts starpgadījumā uz ielas ar kādu transvestītu šova mākslinieci jeb mākslinieku. Neilgi pēc tam viņam rodas ideja, kā izglābt rūpnīcu, bet vai konservatīvie apavu rūpnīcas strādnieki britu mazpilsētā to sapratīs? To visu piedzīvo iedvesmojošā kino stāstā, noskatoties 2005.g. mākslas filmu Kinky Boots jeb Nepiedienīgie Apavi (Чумовые боты).

  ⤹ Kino filmas online

  Specializētais mākslas filmu meklētājs internetā, online kinoteātros:
  uzzini, kur vēl var internetā noskatīties mākslas filmu Kinky Boots -Nepiedienīgie Apavi jeb Чумовые боты- arī bez maksas. Ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens