Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas








 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi



 • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »




 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Adidas un Puma vēsture – mākslas filma *Brāļu duelis*

  Publicēts | maijs 26, 2016 |

  Mākslas filma: Duell der Brüder - Die Geschichte von Adidas und Puma - afiša / poster - kinoteātris onlineKino mākslas filma *Duell der Brüder – Die Geschichte von Adidas und Puma* (saīsinātais nosaukums latviski: *Brāļu duelis*) ir vācu TV 2016.g. filma – aizraujošs kino stāsts, balstīts uz patiesiem notikumiem par tādu sporta apavu zīmolu dzimšanu, kā Adidas un Puma.

  2016.g. vācu TV filma *Brāļu duelis. Adidas un Puma vēsture* vēsta, ka Adidas apavu pirmsākumi sniedzas 20.gs. 20-to gadu tālā pagātnē. Viņi ir brāļi – Ādolfs (jeb Adi) un Rūdolfs Dassleri. Var teikt, ka tolaik viņus abus uzskatīja par neveiksminiekiem. Adi bija sapņotājs, modelētājs un praktiķis, kurš sekoja savai vīzijai par īpašiem sporta apaviem- viegliem un praktiskiem,- to nākotni. Rūdolfs bija orientēts uz pārdošanu, tomēr dēļ sava entuziasma, strādājot apavu rūpnīcā citu labā, neiederējās darba kolektīvā un tika atlaists.

  Mākslas filma *Brāļu duelis* (*Duell der Brüder – Die Geschichte von Adidas und Puma* ; nosaukums krievu valodā: *Дуэль братьев. История Adidas и Puma*) atspoguļo laiku, kad brieda 2. pasaules karš, apavu rūpnīcas Vācijā tika slēgtas viena pēc otras. Un tas bija laiks, kad abi brāļi apvienojās savos centienos, lai, papildinot viens otru, radītu Adidas sporta apavu ražotni.

  Tas bija laiks, kad Vācijā sāka saimniekot nacisti, kuriem pragmātisku apsvērumu pēc pievienojas arī abi brāļi. Tas viņiem dod iespēju Adidas sporta apavus veiksmīgi piedāvāt Hitlera partijas atbalstītajiem sporta klubiem un nacionālajai sporta izlasei.

  Taču karš nav visužēlīgs. Starp brāļiem, kuriem viedokļu sadursmes bija jau iepriekš, rodas nopietnas domstarpības. Lai gan, 2. pasaules karam beidzoties, Adidas apavu rūpnīcu, kurā tolaik tika ražoti arī ieroči nacistiem, izdodas paglābt no Sabiedroto karaspēka stratēģisko objektu spridzināšanas vienības un pašiem brāļiem izvairīties no militārās policijas notiesājošā sprieduma, tomēr uzticība viņu starpā ir neatgriezeniski cietusi.

  ⤹ Mākslas filmas internetā – uzzini, kur kinoteātros online var noskatīties filmu *Duell der Brüder – Die Geschichte von Adidas und Puma* labā kvalitātē arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Mākslas filma *Brāļu duelis. Adidas un Puma vēsture* vēsta, ka rūpnīcas iekārtas abu brāļu starpā tika sadalītas. Ādolfs jeb Adi paturēja tiesības uz Adidas zīmola vārdu, bet viņa brālis Rūdolfs dibināja jaunu brendu “Puma”, kas zināmā mērā pārmantots no viņa kā bruņču mednieka agrākas iesaukas.

  Uzzini vairāk par šo TV kino darbu un kur var skatīties mākslas filmu *Duell der Brüder – Die Geschichte von Adidas und Puma* jeb *Brāļu duelis. Adidas un Puma vēsture* online kinoteātros bez maksas – tā ir biogrāfiska drāma jeb mākslas filma, uzņemta pēc patiesiem notikumiem, kuru ir vērts redzēt.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties



  Komentāri



  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »



  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online 



 • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens