Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Mākslas filma Spotlight (*Uzmanības centrā*) – kino online

  Publicēts | februāris 25, 2016 |

  Kino mākslas filma -Spotlight- poster / plakāts, afišaKino mākslas filma Spotlight (*Uzmanības centrā* / nosaukums krievu val.: *В центре внимания*) ir kinostāsts, kurš balstīts uz patiesiem notikumiem par 21. gs. sākumā «The Boston Globe» žurnālistu veiktu izmeklēšanu saistībā ar katoļu baznīcas metodisku pedofīlijas gadījumu piesegšanu tās mācītāju vidū.

  Filmas Spotlight jeb *Uzmanības centrā* kinostāsts atklāj, cik patiesībā šausminoši liekulīga ir izrādījusies katoļu baznīcas sistēma. Tā ne tikai nespēj tikt galā ar mācītāju, kas nolemti atturībai, seksuālo apsēstību, bet arī izmanto savu ietekmi, lai šos gadījumus sabiedrībai noklusētu un tās upuri nevēlētos par to runāt. 6% no visiem mācītājiem – tāds ir riska procents katoļu vidū, ka to mācītājs varētu būt iesaistījies seksuālos noziegumos pret bērniem.

  ASV producētā filma SPOTLIGHT pirmizrādi piedzīvoja 2015.g. septembrī Starptautiskajā Venēcijas kinofestivālā. Amerikā šo biogrāfiskās kinomākslas drāmu sāka izrādīt 2015. gada novembrī.

  ⤹ Mākslas filmas internetā, skaties kino internetā FullHD un medium kvalitātē
  arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Kino mākslas filma Spotlight jeb *Uzmanības centrā* veidota tā, lai skatītāja uzmanību fokusētu nevis uz pašu noziegumu šausminošo raksturu, bet gan dinamiskā veidā ļautu filmas skatītājiem izsekot līdzi «The Boston Globe» žurnālistu izmeklēšanas gaitai. Tas ir laiks, kad Amerika pārdzīvo 2001. gada 11. septembra notikumus, kas gandrīz nobīda šo katoļu lietu otrajā plānā, tomēr mākslas filmas Spotlight gaitā pārliecināmies par žurnālistu neatlaidību un spēju šo *Uzmanības centrā* (В центре внимания) uzsākto izmeklēšanu 2002.g. publicēt, kam sekoja jau nākamais vilnis katoļu sistēmas mācītāju atmaskošanā.

  Noskatoties kino mākslas filmu Spotlight (*Uzmanības centrā* jeb krievu val.: *В центре внимания*) un zinot, ka tā ir balstīta uz patiesiem notikumiem, skatītājam var rasties pamatots jautājums, kam vispār mēs varam šajā dzīvē uzticēties? Vai tik ietekmīgai reliģijai kā katolicisms nevajadzētu pārskatīt savas svēto kārtā iecelto dogmas?

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens