Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Filma “Spiegu tilts” ( Bridge of Spies ) – kino online

  Publicēts | februāris 3, 2016 |

  Mākslas filma "Spiegu tilts" (nosaukums angļu valodā: Bridge of Spies / krievu valodā: Шпионский мост) - kinoteātris online, internetāKino mākslas filma “Spiegu tilts” (nosaukums angļu valodā: “Bridge of Spies” / krievu valodā: “Шпионский мост“) ir uz patiesiem notikumiem balstīts kinostāsts par ASV teritorijā aukstā kara laikā notverta Padomju Savienības spiega apmaiņas operāciju. Šī mākslas filma ir nominēta vairākām Britu kinoakadēmijas (BAFTA) 2016. gada balvām.

  Stīvena Spīlberga režisētajā filmā “Spiegu tilts” (Bridge of Spies / Шпионский мост) galvenā varoņa lomu atveido Toms Henks. Viņš ir advokāts, kurš jau labu laiku no krimināllietām pārgājis uz apdrošināšanas biznesa sfēru. Kad FIB notver par spiegošanu aizdomās turēto Rūdolfu Ābeli, kādam kaut vai formāli, bet ir jāuzņemas cilvēktiesībās garantēto aizstāvību. Lieta kļūst nopietna brīdī, kad Padomju Savienība virs savas teritorijas notriec amerikāņu pilotu. Neviena no aukstā kara pusēm nezin, cik daudz informācijas pretinieks ir izspiedis no aizturētajiem. Ir 20. gadsimta vidus, sākas 60-tie gadi, tobrīd Vācijā tiek celts Berlīnes mūris. Un Austrumu Berlīne tiek izraudzīta kā vieta, kur advokāts Džeims Donovans dodas risināt sarunas par tikpat kā neiespējamo apmaiņas operāciju.

  Toms Henks mākslas filmā “Spiegu tilts” – kino filma, kas balstīta uz patiesiem notikumiem un kuru ir vērts uzmeklēt, lai noskatītos.

  ⤹ Mākslas filmas online, skaties kino internetā low un medium kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī


  Filmas *Spiegu tilts* (Bridge of Spies) apskata noslēgumā nevar nepieminēt arī to, ka žurnālists Džailss Vaitels, kura grāmatas sižets, tā var uzskatīt, ir kalpojis par pamatu mākslas filmai, iesūdzējis tiesā *Spiegu tilts* kinofilmas veidotājus, jo *Bridge of Spies* kinostāsta radītājiem neesot ļāvis izmantot to pašu nosaukumu kā viņa grāmatai. Iespējams, šādam konfliktam kalpojis par pamatu «DreamWorks» studijas solījums kinolentei veltītajās interneta vietnēs ievietot saites uz pašu grāmatu, tomēr galu galā kinostudija no šāda soļa atkāpusies.

  Šobrīd jau ir zināms, ka filma *Spiegu tilts* (Bridge of Spies) ir nominēta sešām “Oskars” balvas nominācijām. ASV kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija paredzēta 28. februārī.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens