Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Laikmetīgās mākslas centrs izaicina uz revolucionāro mākslu

  Publicēts | februāris 2, 2013 |

  Laikmetīgās mākslas centrs: kim?Laikmetīgās mākslas centrs izaicina radošās industrijas māksliniekus un indivīdus pieteikties festivālam „Survival Kit 5”, iesniedzot savas progresīvi radošās idejas starptautiskajam laikmetīgās mākslas festivālam „Survival Kit 5”. Festivāls „Survival Kit 5” (tulk.: izdzīvošanas komplekts 5) šogad norisināsies no 5. līdz 15. septembrim.

  Ik gadu šī radošās industrijas festivāla ietvaros mākslinieki aicināti savos darbos reflektēt par kādu sabiedrībai nozīmīgu tēmu, radot savus alternatīvos scenārijus izdzīvošanai. Festivāls „Survival Kit 5” pievēršas lēnajai revolūcijai. Tā ir nehierarhiska kustība, kas izaugusi no indivīdu nepieciešamības attīstīt tiešās demokrātijas tradīcijas, savus domubiedrus aicinot nebaidīties gribēt to, ko viņi vēlas.

  LMC direktore un festivāla „Survival Kit 5” kuratore Solvita Krese komentē

  Solvita Krese / tematiskās līnijas „Izdzīvošanas komplekts” kuratore„Katru gadu, organizējot laikmetīgās mākslas festivālu „Survival Kit”, mēs cenšamies apzināt, kas pasaulē ir mainījies, kādas izdzīvošanas stratēģijas izmanto mūsdienu sabiedrība un kā šīs aktivitātes atspoguļojas mākslā. Pasaule joprojām ir strauju pārmaiņu vidū – mainās politiskās sistēmas un kartes, kā arī ekonomiskais spēku samērs. Tajā pašā laikā vērojama plašu sabiedrības masu aktivizēšanās, iekustinot pretestības vilni pret sistēmu, kuras rokās ir politiskās un ekonomiskās varas kontrole.”

  Revolucionārie viļņi pasaulē

  Lai gan– tā runā,- demokrātijas augstākā forma ir anarhija, kurai seko despotisms, tomēr nevar nepamanīt pamatotu spriedzi sabiedrībā brīžos, kad iedibinātie kopienu pārvaldes modeļi tikai šķietami risina tās problēmas un brīžos, kad kāds “no augšas” pieņem neapdomīgus vai aprobežotu interešu vārdā lēmumus, negatīvās sekas pēc tam jau ilgstoši skar sabiedrību kopumā.

  Nevar nepieminēt gan Arābu pavasari, gan Occupy Wall Street akciju Ņujorkā, kas pārsteidzoši īsā laikā izvērtās par globālu kustību, atbalsojoties Grieķijā, Spānijā, Izraelā un citās valstīs, kā arī nevar nepieminēt pret V. Putina režīmu vērstās demonstrācijas un protesta akcijas Krievijā. Tie vairs nav notikumi, ko organizē saujiņa „kreiso” intelektuāļu vai aktīvistu, bet masīva un visaptveroša kustība, kas joprojām turpina plesties plašumā, veidojot nozīmīgas sabiedrības daļas dominējošo noskaņojumu.

  Lēnajai revolūcijai nav nacionālo robežu, nav līderu, nav politiskās programmas. Galvenā prasība ir mainīt pastāvošo sistēmu vai arī radīt jaunu alternatīvu esošajai iekārtai. Kāda gan ir iespējamā alternatīva? Vai sabiedrība nav nonākusi sava veida strupceļā, kritizējot pastāvošo, bet nespējot piedāvāt jaunu nākotnes vīziju, jaunu utopiju?

  The Arab Spring revolutionary wave / Revolucionārais vilnis 'Arābu pavasaris'


  Ko gan mākslinieks var darīt šādā situācijā? Kādas stratēģijas tas var izmantot, kā individuālists esot mazākuma pozīcijā pretstatā kādam dominējošam spēkam? Priekšrocība, esot ārpus oficiālajiem varas centriem, ir iespēja manifestēt kritisku nostāju. Tieši varas lauku nomalēs rodas pārdrošākās idejas. Svarīgi ir „neiestrēgt” paredzamajā, izgudrot pašiem savu saspēli, spert pirmo soli pirms sabiedrības kontroles institūcijas ir paspējušas neordināros risinājumus klasificēt, pakļaut, pārņemt un padarīt jau par savas sistēmas sastāvdaļām.

  Mākslinieki festivālam „Survival Kit 5” » info pieteikumiem

  Lai pieteiktu sava darba ideju festivālam „Survival Kit 5”, radošo industriju māksliniekiem un indivīdiem līdz š.g. 10. martam plkst. 23:59 ir jāaizpilda pieteikuma anketa un kopā ar norādītajiem pielikumiem (mākslinieka CV, portfolio, vizuālajiem materiāliem) jāiesniedz internetā: pieteikties »

  P.S. Atbilde par dalību festivālā tiks sniegta līdz 2013.g. 10. aprīlim.

  Informācijas pirmavots: Laikmetīgās mākslas centrs
  Materiālu publikācijai sagatavoja: Uldis Altens

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens