Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Filma “Likteņa labotāji” (The Adjustment Bureau) – kino online

  Publicēts | decembris 3, 2012 |

  filma The Adjustment Bureau (2011, ASV) / mākslas filma Likteņa labotāji / Меняющие реальность / kino online, internetāVai Tu spēj iemīlēt kādu tā, lai pat Dievs būtu spiests izmainīt savus plānus attiecībā uz Tavu likteni? Mākslas filma LIKTEŅA LABOTĀJI (The Adjustment Bureau, 2011, ASV) jeb Меняющие реальность ir kinostāsts par puisi, kurš to varbūt spētu.

  Mēdz teikt: gribi sasmīdināt Dievu, izstāsti viņam savus dzīves plānus. Mēs nereti runājam par likteni, ar kura šķēršļiem sastopoties, reizēm kļūstam par padevīgiem noliktās kārtības kalpiem un mēdzam atteikties pat no mums visdārgākā- mīlestības un sapņiem. Tā esot nolikts un tā esot lēmis kāds augstāks spēks. Bet vai tiešām tam tā būt? Izrādās, tieši mūsu emocijas un brīvā griba ir Dieva dāvana, kuru ir jāprot aizstāvēt.

  Filmas The Adjustment Bureau (latviski šī filma kristīta ar nosaukumu “Likteņa labotāji”, bet krievu valodā – “Меняющие реальность”) galvenais varonis Deivids ir politiķis, kura pirmā kampaņa cieš neveiksmi, viņš nejauši sastop Elisi- talantīgu dejotāju,- iemīlot viņu no pirmā acu skatiena, no pirmā skūpsta / Šis kinostāsts mākslas filmā “Likteņa labotāji” vēsta, ka, izrādās, nejaušību tikpat kā nepastāv, jo Tam Kungam ir Pasaules plāns, kura izpildei seko viņa rokaspuiši, likteņa uzraugi. Bet Tas Kungs mēdz savus plānus arī mainīt. Tomēr šoreiz Deividam un Elisei nepaveicās- to mīlestība neietilpst Pasaules visu augstākās varas plānā, kura uzraugi sludina, ka mīlestība lielās devās var kaitēt. Un tomēr Deivids nolemj nepadoties..

  ⤹ Mākslas filmas internetā, skaties kino internetā FullHD un medium kvalitātē
  arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Mets Deimons ASV kino mākslas filmā “Likteņa labotāji”
  (The Adjustment Bureau / Меняющие реальность)

   

  Filma LIKTEŅA LABOTĀJI vēsta: ja Tev būtu dots viss dēļ personīgas laimes, iespējams, Tu pārstātu kalpot cilvēcei un atteiktos pēc jelkā vairāk tiekties. Un, iespējams, Tam Kungam tas varētu nepatikt.

  Tie, kuri ir redzējuši filmu “Borna pārspēks”, filma LIKTEŅA LABOTĀJI ( The Adjustment Bureau, 2011) varētu atgādināt līdzīga rakstura galvenā kino varoņa (lomās Mets Deimons) stāstu par cīņu, bet šoreiz ar pavisam cita līmeņa pārspēku- Tā Kunga rokaspuišiem, kuri vien izpilda to, ko reiz visu augstākā vara lēmusi un ko izmainīt var tikai Tas Kungs. Fantastiska filma- romantiskās melodrāmas trilleris ar pamatīgu garīgo saturu un izklaides elementiem, kuru ieteicams noskatīties ikvienam dzīves dziļuma un atziņu meklētājam.

  Mākslas filmas ar Mets Deimons lieliskā kvalitātē:
  papildini savu mājas kino zāles kolekciju ⤸

  ⤹ kino mākslas filmas online low & medium kvalitātē

  Kino filmas internetā bez maksas.
  Mākslas filmu online meklētājs:

  ievadi piem., » *kino mākslas filmas nosaukums* + skatīties (watch, смотреть) online

   

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens