Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Modes Talka Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā

  Publicēts | janvāris 10, 2013 |

  Tiem, kas nepaspēja aplūkot izstādi “Marimekko. Dizains. Somija” nav ļoti jāsaskumst, jo šo sestdien, 12. janvārī oriģinālos Marimekko audumus varēs ne tikai apskatīt, bet ar griezt un šūt. Tā būs radošās industrijas modesTalka!

  ModesTalka izstādē "Marimekko. Dizains. Somija" / Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
  modesTalkas ir radošās industrijas pasākumi, kuros dalībnieki palīdz cits citam radīt jaunus tērpus un aksesuārus no drēbēm un dažādiem materiāliem, kuras katrs var atrast savās mājās, bet vairs ikdienā neizmanto. modesTalkā tiek aktualizēta gan vides, gan radošās domāšanas vērtība – savas vecās lietas nevis izmest ārā, bet apdomāt ko citu no tā varētu izveidot un to radīt, turklāt darot kopā ar citiem, šādā veidā mācoties vienam no otra.

  Šajā 2013. gada modesTalkā varēsiet: kombinēt savus sen aizmirstos apģērbus ar Marimekko audumiem! Radīt ko jaunu varēs ikviens, arī bez labām prasmēm šūšanā, jo liksim spēkus kopā no idejas līdz rezultātam.

  Kas jāņem līdzi? Drēbes un aksesuāri, kuri Tev vairs nav vajadzīgi, bet varētu noderēt jaunu tērpu radīšanai. Uz vietas būs pieejami Marimekko audumi un to atgriezumi.

  Dalības maksa: 1 LVL
  Piesakies modesTalkai: modesTalka@gmail.com

  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā 2013. gada iesākumā

  No 16.01. – 17.02. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja apmeklētājiem tiks piedāvāta unikāla izstāde – „Muzejs izvēlas. LNMM jaunieguvumi 2012”.

  No 16.01. - 17.02. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā „Muzejs izvēlas. LNMM jaunieguvumi 2012”

  Izstādē tiks eksponēti 70 no 2012. gadā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājumam iepirktajiem mākslas darbiem. Muzeja mērķis, rīkojot šādu izstādi, ir parādīt sabiedrībai, kā ir materializējusies valsts budžeta grozījumos piešķirtā nauda un parādīt mazāk pamanāmu muzeja darba jomu – kolekcijas veidošanas procesu.

  Attēlā: MAREUNROL’S. No tērpu kolekcijas „Privātdetektīvs”. 2008. LNMM kolekcija.

  Ilgi gaidītais radošās amatniecības un industrijas suvenītu veikaliņš atvērts arī Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā!

  Ilgi gaidītais suvenītu veikaliņš Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā atvērts!

   

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://news.rsspump.com/" title="">news</a></div> <p>

  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs ziņās šobrīd


  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens