Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Filma “Bada spēles” ( The Hunger Games ) – kino online

  Publicēts | novembris 11, 2012 |

  Mākslas filma Bada spēles (The Hunger Games / 2012., ASV)

  Mākslas filma: Izsalkuma Spēles / The Hunger Games is a 2012 American adventure film directed by Gary Ross and based on the novel of the same name by Suzanne Collins. The film was produced by Nina Jacobson and Jon Kilik, with a screenplay by Ross, Collins, and Billy Ray. It stars Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, and Donald Sutherland.
  Kādā nākotnes sabiedrības modelī despotiska valsts ik gadu organizē demonstrācijas spēles par izdzīvošanu, kuras tiešraidē vēro visā pasaulē. Spēlē piedalīties lemts jaunajai Katniss un viņu slepus mīlošajam Pitam. Viņi ir pazīstami jau no bērnības, bet tagad tiem paredzēts kļūt par ienaidniekiem. Tiesnešiem nav svarīgi, kurš uzvarēs, galvenais, lai tas notiktu iespaidīgi. Pēc nolikuma Izsalkuma Spēlēs var uzvarēt tikai viens no 24 dalībniekiem, bet vai tā būs arī šoreiz?

  Gads: 2012., ASV
  Filmas režisors: Gary Ross
  Producenti: Nina Jacobson, Jon Kilik
  Scenārija autori: Gary Ross, Suzanne Collins, Billy Ray – balstoties uz Suzanne Collins romānu “The Hunger Games”
  Lomās: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Lenny Kravitz,, Stanley Tucci, Donald Sutherland

  Filma “Bada spēles” ir par attiecību modeli, kurš ir visnotaļ labi pazīstams arī musdienās- tiek radīti nosacījumi un vide, kurā viens iegūst visu, bet pārējie zaudē- un šajā gadījumā arī dzīvību. Filma “Bada spēles” ir par nākotnes sabiedrības modeli, kurā ir apspiestie un ir uzvarētāji. Jā, arī šajā sabiedrībā nav aizdomājušies tālāk par verdzību, uz kuras morāles rēķina uzvarētāji un to marionetes atļaujas baudīt greznību, neaizdomājoties par tās aizkulisēm. Tā kā Izsalkušo spēlēs dalībnieki tiek izraudzīti no jauniešu un bērnu vidus, vēl jo amorālāka ir šo “Bada spēļu” būtība. Arī apspiestajiem ir amīcijas- izdzīvot,- un tieši šis dzinulis “Bada spēļu” vērotājiem piesola neaizmirstamus skatus. “Bada spēlēs” ir gan sponsori, gan mentori, gan šīs spēles vadītāji, kuri jebkurā brīdī var uzlikt papidus pārbaudījumus Izsalkušo spēles dalībniekiem- tā ir kā alegorija par sāncensību; jā, arī mūsdienu sabiedrībā. Visi kā viens ir ieinteresēti kāda dzīvībā vai nāvē līdz brīdim, kad spēlei jābeidzas, jo uzvarētājs var būt tikai viens.

  ⤹ Mākslas filmas online, skaties kino internetā low un medium kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   

   

  Asociācijas par tēmu: izsalkums

  Ir diva veida izsalkumi:

  * tas viens rodas no pārlieku pakārtošanās un izdabāšanas citu viedokļiem, kā rezultātā pazaudējam paši savas individuālās vērtības un šarmu, tas viens ir tas izsalkums, kas ir ne tikai fizisks, bet arī emocionāls, tas ir arī tad, kad mums reāli pietrūkst pirmās nepieciešamības un nav kam palūgt atbildes vērtu padomu;
  * tas otrs izsalkums ir tad, kad palaimējies turīgam kļūt, bet vajag vēl vairāk. Tas otrs izsalkums ir sava veida gudrības, kas spēj “aprīt” pārējās sabiedrības pārticību un morāli.

  Tomēr ir vērts nošķirt talantīgu cilvēku ambīcijas un individuālās hierarhijas no citu vēlmēm dzīvot piezemēti pieticīgā garā. Un nevajadzētu nosodīt ne tos vienus, ne tos otrus, bet alkas, kuras ātri vien pārvēršas alkatībā- tās gan.

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens