Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru

  Publicēts | oktobris 18, 2012 |

  Tas nav būtiski, vai esi grafiskā dizaina profesionālis, vai arī Tev vienkārši patīk radīt: Latvijas Pasts jau otro gadu, atzīmējot Pasaules pasta dienu, aicina ikvienu uzņēmumu, ģimeni vai indivīdu piedalīties pastmarku dizaina konkursā.


  Latvijas Pasts. Pastmarkas dizaina konkurss 2012, afiša

  No 10. līdz 22.oktobrim jebkura- arī juridiska persona,- var iesūtīt Latvijas Pastam savu dizaina ideju pastmarkai. Konkursa gala uzvarētāju noteiks sabiedrības balsojums sociālajos tīklos, visvairāk balsu ieguvusī ideja tiks izmantota reālas pastmarkas dizaina izstrādē un 2013.gadā nodrukāta 300 000 eksemplāru.  Katru gadu Latvijas Pasts izdod vidēji līdz pat 20 jaunu pastmarku, kuru tematika saistīta ar Latvijai svarīgiem notikumiem vai personībām valsts vēsturē, kultūrā un apkārtējā vidē.

  Latvijas Pasts sagaida visdažādāko tēmu dizaina pieteikumus. 2011.gada konkursa pieredze liecina, ka pastmarku iesniedzēju projektos atspoguļotas gan ievērojamas vietas un cilvēki, gan arī dabas ainavas, ziedi un dzīvnieki; arī pašportreti un interesanti grafiskā dizaina paraugi.

  Iesniegtos pastmarku dizainus vērtēs žūrija, kuras kodolu veido Latvijas grafiskā dizaina un reklāmas, kā arī filatēlijas jomas speciālisti. 23.oktobrī labākie darbi tiks nodoti publiskam balsojumam, izmantojot sociālo tīklu Twitter, Draugiem un Facebook kontus.

  Pastmarku dizaina ‘2011 finālisti  Iepazīties ar konkursa noteikumiem un pastmarku dizaina idejas iesniegt iespējams internetā: www.jaunapastmarka.lv »

  Dizaina turnīri – konkursi māksliniekiem un dizaina speciālistiem:

  Apollo.lvLīdzjutējs izveidojis «Mavericks» alternatīvās formas dizainuApollo.lvPar konkursa uzvarētāju kļuva komandas līdzjutējs Džefs Keiss, kas formas tērpa dizainā iekļāva Dalasas pilsētas debesskrāpju rajona siluetu. Kubans konkursu izsludināja šā gada maijā. Keisa ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Apollo.lv«Gaismas pilī» īsteno līdz šim lielāko mēbeļu iepirkumu LatvijāApollo.lvCircenis pastāstīja, ka 90% mēbeļu ražošana notikusi Latvijā. Arī dizaina un tehniskie risinājumi tapuši šeit. Circenis norādīja, ka daudzas mēbeles ir komplicētas. ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Apollo.lvTikmers: Valsts tērpiem Olimpiādē nav obligāti jābūt karoga krāsāsApollo.lvValstu formastērpiem olimpiskajās spēlēs nav jābūt karoga krāsās, Latvijas komandas Soču olimpisko spēļu vienoto tērpu dizaina koncepta skiču prezentācijā šodien sacīja Latvijas ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Apollo.lvTiks apbalvoti «Olimpiskās dienas 2013» radošo konkursu uzvarētājiApollo.lv... skolēnu zīmējumus izvēlējās gleznotājs, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Kaspars Zariņš un grafiķe, gleznotāja, Latvijas Mākslinieku savienības biedre, aģentūras «Due Dizains» radošā direktore ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Apollo.lvNotiks mēbeļu un interjera izstāde «Baltic Furniture 2012»Apollo.lvLatvijas Dizaineru savienība izstādē veidos ekspozīciju ar jaunākajiem Latvijas dizaineru, arhitektu, nozarē strādājošo darbiem un pasniegs «Gada balvu dizainā 2012». Šogad konkursam ir ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens