Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Mākslas filma “Šefs” (Comme un chef, Francija)

  Publicēts | septembris 29, 2012 |

  Mākslas filma šefs (Francija 2012). Žans Reno, Michaėl Youn / Comme un chefJautrs un patiesi baudāms stāsts par pavārmākslas virsotnēm, un ne bez franču romantiskās komēdijas kino šarma devas par to, cik tomēr iedzimtā talanta īpatņiem mēdz būt grūti sevi dzīvē apliecināt. Un tomēr filmas galvenā varoņa Žaka apņēmība un dievišķā dzirksts komiskā veidā dara savu, tā sastopoties ar savas dzīves elku un reizē arī radošo sāncensi franču klasiskās virtuves guru Aleksandru..

  Nosaukums oriģinālvalodā: Comme un chef
  Gads un valstis: 2012 / Francija, Spānija
  Galvenajās lomās: Jean Reno, Michaėl Youn, Raphaėlle Agogué, Julien Boisselier, Salomé Stévenin, Serge Larivičre, Issa Doumbia, Bun-hay Mean, Pierre Vernier, Santiago Segura
  Filmas režisors: Daniel Cohen
  Kino žanrs: Komēdija

  Sižets īsumā: Žaks pavārmākslā jūtas kā Mocarts mūzikā. Tomēr atšķirībā no atzīta komponista Žaks joprojām savā centībā nevar atrast piekrišanu starp parastiem maltīšu ēdājiem, tāpēc atkal un atkal attopas bez darba un naudas. Savai skaistulei- draudzenei, kura gaida bērniņu, apsolot virtuvei vairs tuvumā nerādīties, Žaks pieņem pirmo darbu, kuru tam piespēlē dzīve: strādāt par krāsotāju elitārā pansionātā. Un tomēr Žaks nespēj pretoties kārdinājumam aizrādīt vietējiem pavāriem, kā pareizi būtu jāgatavo maltīte. Nejauši šo maltīti nobauda arī franču klasiskās virtuves spīdeklis Aleksandrs (Žans Reno), kura karjeru tobrīd apdraud restorāna investora dēla ambīcijas. Žaks dievina Aleksandra receptes jau kopš neatminamiem laikiem, tāpēc pamet krāsotāja darbu, lai iesākumā bez atalgojuma pieņemtu stažiera vakanci pie Aleksandra. Lieki teikt, ka gaidībās esošā draudzene Žaku nesaprastu, tāpēc tas ir abu pavāru noslēpums. Situāciju vēl vairāk sarežģī tas, ka televīzijā Žakam jāasistē populārā pavārmākslas raidījumā, ko vada pats Aleksandrs, un Žaks nespēj atturēties pamācīt Aleksandru, kā patiesībā būtu jāgatavo ēdiens pēc Aleksandra agrāk radītajām receptēm.

  ⤹ Mākslas filmas online, skaties kino internetā low un medium kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   


  ..uz bloga titullapu

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens