Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Tava Valentīndiena ‘2012- pasākumu kalendārs

  Publicēts | februāris 9, 2012 |

  Izziņai: lai gan ir bijuši vairāki kristiešu mocekļi vārdā Valentīns, visticamāk Valentīndiena savu nosaukumu pārmantojusi no kāda priestera imperatora Klaudija II valdīšanas laikā ap 270. gadu. Saskaņā ar leģendu priesteris rakstīja vēstules cietuma uzrauga meitai, ar kuru viņš bija sadraudzējies un kurā bija iemīlējies. Vēstules viņš esot parakstījis ar frāzi “no Tava Valentīna”.

  Taču visu mīlētāju kā svinamās dienas pirmsākumi tiek saistīti ar romiešu Luperkālijām (Lupercalia)- svētkiem, kas svinēti februāra vidū. Tajos svinēja pavasara atnākšanu, tika veikti auglības rituāli, kā arī salozēja pa pāriem sievietes ar vīriešiem. 5. gadsimta beigās pāvests Gelasijs I pārdēvēja Luperkālijas par Svētā Valentīna dienu. Aptuveni 14. gadsimtā Svētā Valentīna diena kļuva par romantikas dienu un ieguva tradīcijas, kas vairāk līdzinās mūsdienu Valentīndienas svinēšanas tradīcijām 14. februārī.

  Informācijas pirmavots: lv.wikipedia.org


  Latvijā Valentīndienu svin salīdzinoši nesen, un, protams, ne katrs šo visu mīlētāju dienu atzīmē. Tomēr, kā reiz norādījusi socioloģijas pētniece Dagmāra Beitnere, Valentīndiena iegūst arvien lielāku popularitāti, jo ir brīva no ideoloģijas.


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: romantiskiem mirkļiem uz zemes vai debesīs; relaksācija gardēžiem un ekoprodukti. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  Iespējas 2012.g. 14. februārī pabūt Valentīndienas pasākumos:

  Valentīndiena '2012

  Visu mīlētāju- Valentīndienas vakarā „Artelī” būs arī atbilstoša noskaņa. Džeza balādes un ne tikai, Daumanta Kalniņa izpildījumā, katra ar savu stāstu, stāstu par un ap mīlestību, sākot no retāk dzirdētajām līdz pat ”My funny Valantine” un citām populārām melodijām. Balss, klavieres un kāda smeldzīgi vibrējoša stīga – veidos sirsnīgā vakara īpašo noskaņojumu.

  Pirkt biļetes: Valentīndiena Artelī >>

  Katru gadu par godu visu mīlētāju dienai Olgas Žitluhinas dejas kompānija dodas pie skatītājiem ar izrādi “Un atkal par to pašu”. Arī šogad Valentīndienā- 14. februārī,- deju studijas Dzirnas lielajā zālē būs skatāma skatītāju iemīļotā dejas drāma par mīlestību: …par to pašu mīlestību, kura ir tik skaista un tāla. Kā sārta pamale vasaras vakaros, kā atmiņas par bērnības zemeņogām uz mēles.”

  Pirkt biļetes: Valentīndiena DZIRNU DEJU SKOLĀ >>

  Valentīndiena '2012

  Jā, tieši „Īstais teātris” – Valentīndienā paskatīsimies paši uz sevi, aktieriem un teātri no malas. Būšanas un nebūšanas uz skatuves un aiz tās. Teātris par teātri! Kas mēs? Tie paši – Kārlis Kazāks &Co, Šmix ar kustību koordinēšanu, Lienīte ar gaismām un aktieri – Liuziniks, Zeļģe, Krūzkops, Vimba (Pēcis), Grase, Zvīgulis, Egliens un tak Kļavinskis

  Pirkt biļetes: Valentīndiena Nacionālajā teātrī

  Valentīndienā ‘2012 Cabaret Burlesque omulīgā skatuve būs Rīgas nakts dzīves pukstošā sirds ar burleskas žilbinošo un dzīvelīgo atmosfēru izrādēs “Bon Ton” un “Burleskas noslēpumi”. Dziedātāji jūs apburs, burvji sajūsminās, dejotāji – savaldzinās, bet izsmalcinātie dzērieni un ēdieni aizvedīs jūs pie patiesāko sajūtu avotiem. Laipni lūdzam Valentīndienas kabarē!”

  Pirkt biļetes: Valentīndienas kabarē >>

  Valentīndiena '2012
  pretim Valentīndienai '2012

  Visu mīlētāju dienas vakarā Rāmkalnos ciemosies brīnišķīgais latviešu dziedātājs Igo, kurš Valentīndienā uzburs sirsnīgu un mierīgu gaisotni. Klausītāju vietas būs pie galdiņiem. Vakara gaitā visiem klausītājiem tiks piedāvāta Latvijas vīnu degustācija.

  Pirkt biļetes: Valentīndiena ar Igo >>

  Santa Zapacka un Harijs Ozols saviem mūzikas mīļotājiem Valentīndienā piedāvā jaunu, optimisma pilnu koncertprogrammu “Ar mīlestību un smaidu”. Koncertprogrammā skanēs jaunas Harija Ozola dziesmas, kā arī jau iemīļotas agrāko laiku kompozīcijas. Par scenāriju būs parūpējies Zigurds Neimanis.

  Pirkt biļetes: Valentīndiena ar Hariju Ozolu un Santu >>

  Valentīndiena '2012
  Valentīndiena '2012

  Mīlestības svētku laikā – no Valentīndienas līdz pat Sieviešu dienai,- populārā dziedātāja Samanta Tīna aicina uz vienu no pikantākajām Latvijā koncertprogrammām “Samantas Sex Songs”, kurā ne tikai skanēs pasaulē popularākie pikantie megahiti, bet arī pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē būs redzams profesionāls sieviešu un vīriešu striptīzs!

  Pirkt biļetes: Valentīndiena ar Samantu Tīnu >>  Citi atpūtas pasākumi mīlētājiem: izklaide Valentīndienā ‘2012

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens