Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Viesnīca telpaugiem

  Publicēts | aprīlis 4, 2011 |

   

  Mājas Svētība / viesnīca Miera ielā telpaugiemMājas svētība” Miera ielā 39, Rīgā ir ne tikai telpaugu apmaiņas punkts, kurā no mājām (vai biroja) atnesto var samainīt pret kādu citu augu, bet arī, dodoties kādā ceļojumā, tos iespējams atstāt kā internātā; arī- nodot nīkuļojošu augu rehabilitācijai.

  Tie, kuriem nav vienalga, kādā traukā audzēt zaļos draugus, varēs iegādāties gaumīgus puķu podus – gan rūpnieciski ražotus, gan mākslinieku darinātus. Augus varēs apgādāt arī ar Latvijā ražotiem biomēslojumiem un zemes maisījumiem.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Telpaugu apmaiņas punktā varēs arī iepazīties ar dizaina novirzienu, kura svarīga sastāvdaļa ir dzīvi augi, iedvesmoties un arī saņemt profesionālas konsultācijas. Tāpat varēs iedzert tēju vai kafiju telpaugu pavēnī, palasīt uzziņu literatūru par noskatīto brīnumu vai noskaidrot, kādi dzīves apstākļi ir vajadzīgi jau esošajiem augiem.

  “Arī tad, ja mājās nav neviena auga, ir visas iespējas piedalīties apmaiņas procesā – nākamreiz ēdot apelsīnu, avokado vai granātābolu, sēkliņas un kauliņus nevis met ārā, bet iestādi!” aicina “Mājas svētības” saimnieces Renāte Pablaka un Laura Ziemele.

  Šī iecere ir viens no 11 radošo industriju atbalsta programmas “Brigāde” atbalstītajiem projektiem, un nu jau pāris nedēļas tā ir atvērta apmeklētājiem. “Mājas svētības” darba laiks: 12:00 – 20:00 no otrdienas līdz sestdienai.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lvSākas darbu pieteikšana 23. Rīgas Starptautiskajam īsfilmu ... - DelfiDELFI.lvLīdz pat 16. jūlijam gan pieredzējušiem kino veidotājiem, gan jauniem režisoriem ir iespēja pieteikt savus darbus trīs īsfilmu konkursa programmām (līdz ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Apr 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvNorda 'Ar putām uz lūpām' iekļauta Maskavas kinofestivāla konkursa programmāDELFI.lvCeturtdien, 19. aprīlī, Maskavā sākas 40. starptautiskais kinofestivāls, un šī A klases festivāla galvenajai konkursa skatei šogad atlasīta Jāņa Norda jaunākā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Apr 17, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvKannu kinofestivālu atklās ar irāņu režisora filmu, kurā galvenās lomas atveido Krusa un BardemsDELFI.lvLatviešu grāmatu tirgotavas lielajos pārvietošanās maršrutos · Grāmatu ceļi un to gājēji. Latviešu grāmatu tirgotavas lielajos pārvietošanās ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Apr 05, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens