Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Traģēdija MAXIMA lielveikalā – jaunākais Latvijas ziņās

  Publicēts | novembris 22, 2013 |

  Kultūras Radošā Industrija, atbalstot amatpersonu saukšanu pie atbildības un pieminot MAXIMA traģēdijā Zolitūdes lielveikalā, Rīgā cietušos, piedāvā ieskatu jaunākajās Latvijas ziņās saistībā ar traģēdiju Zolitūdē, kura, iebrūkot griestiem MAXIMA lielveikalā, priekšlaicīgi izdzēsa 54 cilvēku dzīvības

  Zolitūdes traģēdija MAXIMA lielveikalā

   

  Neatkarīgā Rīta AvīzeIzpaliks trīs Zolitūdes traģēdijas krimināllietas sēdes, jo saslimis ...Neatkarīgā Rīta AvīzeJau ziņots, ka tiesā tiek izskatīta krimināllieta par 2013.gada 21.novembrī Zolitūdē notikušo traģēdiju, kad, sabrūkot lielveikalam "Maxima", dzīvību ../ MAXIMA traģēdija »
  Otr, Mar 13, 2018
  Source: MAXIMA traģēdija Zolitūdē
  DELFI.lvTiesneša darbnespējas dēļ šonedēļ netiks skatīta Zolitūdes ...DELFI.lvKrimināllietā, kuru skata Zemgales priekšpilsētas tiesa, apsūdzēta ir arī "Maxima" darbiniece Inna Šuvajeva. Valsts apsūdzības uzturētājiem pabeidzot lasīt apsūdzību, neviena no deviņām apsūdzētajām ../ MAXIMA traģēdija »
  Otr, Mar 13, 2018
  Source: MAXIMA traģēdija Zolitūdē
  DELFI.lvTiesneša darbnespējas dēļ šonedēļ netiks skatīta Zolitūdes ...DELFI.lvKrimināllietā, kuru skata Zemgales priekšpilsētas tiesa, apsūdzēta ir arī "Maxima" darbiniece Inna Šuvajeva. Valsts apsūdzības uzturētājiem pabeidzot lasīt apsūdzību, neviena no deviņām apsūdzētajām ../ MAXIMA traģēdija »
  Otr, Mar 13, 2018
  Source: MAXIMA traģēdija Zolitūdē
  DELFI.lvTiesa nākamnedēļ sāks uzklausīt aizstāvības lieciniekus Zolitūdes ...DELFI.lvJau ziņots, ka tiesā tiek izskatīta krimināllieta par 2013. gada 21. novembrī Zolitūdē notikušo traģēdiju, kad, sabrūkot lielveikalam "Maxima", dzīvību zaudēja 54 cilvēki, ../ MAXIMA traģēdija »
  Sve, Mar 11, 2018
  Source: MAXIMA traģēdija Zolitūdē
  Neatkarīgā Rīta AvīzeEksperti Zolitūdes traģēdijas lietā norāda, kas vainojams pie ēkas ...Neatkarīgā Rīta AvīzeZolitūdes traģēdijas krimināllietas eksperti šodien tiesai vienprātīgi norādīja, ka galvenais ēkas sabrukšanas iemesls bija kopnes savienojuma apakšējā ../ MAXIMA traģēdija »
  Tre, Mar 07, 2018
  Source: MAXIMA traģēdija Zolitūdē

   

  FOTO arhīvs: traģēdija Zolitūdē »
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Traģēdija MAXIMA lielveikalā – cēloņi, sekas un neizskatītās versijas

  Par traģēdijas cēloņiem MAXIMA lielveikalā, Zolitūdē galvenokārt tiek minēti būvnormatīvu pārkāpumi, mazāk tiek apelēts pie ierobežojumu un papildus nosacījumu nepietiekamību esošajos būvnormatīvos, kā rezultātā savstarpēji nesavietojamais “kvalitatīvi, ātri un lēti” ir kļuvis par pamatu ar dažu gadu intervālu bet regulārām sabiedrisko ēku iebrukšanām arī Latvijā.

  Un, kā izrādās,
  MAXIMA lielveikalu tīkla vēsturē Zolitūdes gadījums nav vienīgais:
  2010. gads Pulkveža Brieža ielā »

  Katastrofa varēja nenotikt, ja MAXIMA lielveikalā, Zolitūdē būtu realizēta vairāku pakāpju drošība, un nepieļaujot nevēlamus kompromisus būvniecības procesā, par iespējamām nolaidībām 2. kārtas būvdarbu uzraudzībā nemaz nerunājot..

  Kāpēc sākusi brukt MAXIMA ēka Zolitūdē: versija »
  SIA “Glass & Wood“ analīze: versija »

  Kā būvēja traģiski sagruvušo Zolitūdes Maximu?
  Kāda būvnieka pieredzētais: iespaidi un pārdomas »

  Kurš vainīgs MAXIMA lielveikala traģēdijā, Zolitūdē

  Atbildīgo personu loks saistībā ar MAXIMA lielveikala traģēdiju Zolitūdē varētu izvērsties varen plašs. Sākot ar paša lielveikala MAXIMA vadību, kura, akli paļaujoties uz ekspertu atrunām, savlaicīgi nenoreaģēja uz tiem neskaidrajiem signāliem, kuri tika ik pa laikam saņemti, ieslēdzoties ugunsdrošības signalizācijai, gan, protams, atbildība galvenokārt gulstas uz arhitektiem un būvdarbu organizāciju, kuri, zinot par slodzes likumsakarībām, neparedzēja šīs iespējami nelabvēlīgās slodzes konstatēt.

  Par MAXIMA traģēdiju atbildīgās personas jau ir zināmas:
  izsakās advokāts Aldis Gobzems »

  Zolitūdes gadījumā ir skaidri saskatāma MAXIMA amatpersonu amorālā rīcība. Tai jāuzņemas atbildība par instrukciju, kas neparedz ārkārtas situācijā evakuēt cilvēkus. Neviens, piem., arī Latvijā nediskutē par to, vai tā ir vai nav viltus trauksme, kad izziņo trauksmi par spridzekļa draudiem, kaut gan noprotams, ka piezvanījis kāds huligāns: izsakās katastrofu medicīnas centra eksperts Mārtiņš Šics »

  Skaidrs ir viens- būvniekiem Latvijā tiek dota pārāk liela brīvība,
  kura pieļauj dažnedažādus kompromisus un nolaidību varbūtības būvniecības procesā.
  Sabiedriskajās ēkās vairāku pakāpju drošība kā obligātība pieprasīta netiek.
  Cik bīstamas ir pārējās modernās arhitektūras celtnes Latvijā,
  tas pagaidām paliek vēl neatbildēts jautājums..

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens