Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Likteņa ironija jeb Vieglu garu – 1 & 2 filma online

  Publicēts | decembris 2, 2015 |

  Filmas online - Likteņa Ironija jeb Vieglu garu - skatīties internetā bez maksas Kino mākslas filma “Likteņa ironija jeb Vieglu garu” (Ирония судьбы, или С лёгким паром!), šķiet, ir visu laiku skatītākā filma Eirāzijā, aizvadot veco un sagaidot Jauno gadu. Un, tik tiešām, kurš gan neatpazīst šo apburošo, Eldara Rjazanova režisēto kino stāstu par pārpratumu Jaungada naktī, kas varēja atgadīties jebkur tā laika Padomju Savienībā.

  Jāpiezīmē, ka filma -Likteņa ironija jeb Vieglu garu- uzņemta 1975. gadā. Šis pārsteidzošu popularitāti guvušais kino mākslas darbs iemūžināts kinofilmā pēc dažus gadus iepriekš radītas lugas “Laimīgu Jauno gadu! vai Reiz Jaungada naktī…” motīviem.

  Filma “Likteņa ironija jeb Vieglu garu”: treileris »

  Tā runā, ka šī luga (С лёгким паром! или Однажды в новогоднюю ночь…), pēc kuras vēlāk jau uzņemta pati filma “Likteņa ironija jeb Vieglu garu“, ir balstīta uz patiesu pārpratumu, kas līdzīgā veidā ir atgadījies 60-to gadu sākumā, Kijevā. Lūk, ko vēsta šovbiznesa, kino un mūzikas blogs viotati.ru:

  (tulkots no krievu. val.) “Kā izrādās, šis stāsts, kas noticis Jaungada priekšvakarā, ir balstīts, kā to mēdz teikt, uz patiesiem notikumiem. 60-to gadu sākumā komponists Ņikita Bogoslovskis, tuvojoties Jaungada naktij, iesādināja savu manāmi iedzērušo draugu vilcienā uz Kijevu. Šis savādnieks Kijevā kļūdījās līdzīgi, tikai atšķirībā no kinofilmas Likteņa ironija jeb Vieglu garu galvenā varoņa gaitām savu laimi tur neatrada.”

  FILMAS *LIKTEŅA IRONIJA* DZIESMAS:

  NOSKATIES FILMU *LIKTEŅA IRONIJA JEB VIEGLU GARU* INTERNETĀ:

  Mosfiļm mākslas filma “Likteņa ironija jeb vieglu garu” – oriģināls,- filmas online kinoteātrī, internetā FullHD kvalitātē.
  Te var skatīties bez maksas!

  Mosfiļm mākslas filma *Likteņa ironija jeb Vieglu garu* internetā, online kinoteātrī, skatīties bez maksas

  Filmas Likteņa ironija jeb Vieglu garu turpinājums – 2. filma

  Lai gan daudzi to nav atzinuši par nepieciešamu, tomēr kino mākslas filma “Likteņa ironija jeb Vieglu garu” ir piedzīvojusi arī turpinājumu. Savā ziņā tas ir brīnums, ka tik populārai mākslas filmai kā Likteņa ironija jeb Vieglu garu turpinājums nav sekojis tik daudzus gadus.

  Diemžēl, bet noskatoties šo Likteņa ironijas jaunradīto kino stāstu 2, pārmantotu nākamajā paaudzē, nākas piedzīvot vilšanos – tas nav vairs tas kino, ko skatītāji vēlētos redzēt; cerība, ka Jaungada naktī dažus gadu desmitus iepriekš filmā radies mīlas stāsts ir piedzīvojis laimīgu turpinājumu līdz pat mūsdienām, tiek sagrauta. Arī pats filmas Likteņa ironija jeb Vieglu garu turpinājuma scenārija autors Andrejs Mjagkovs to atzīst par neveiksmi, un ne tikai iepriekšminētā dēļ.

  ⤹ Mākslas filmas online – uzzini, kur vēl var skatīties kino internetā arī HD kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   

  ⤹ mākslas filmas Likteņa ironija jeb Vieglu garu turpinājums – noskaties filmu internetā

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens