Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās

  Publicēts | augusts 9, 2017 |

  Mūsu lieliskā dāvana var būt katram sava, un tādas dāvanas visticamāk izcelsies ar savu izsmalcinātību vai oriģinalitāti, ierindojoties starp dāvanām, kas iedvesmo. Tikpat labi arī nelielas pārsteigumu dāvanas spēj iekļūt lielisko dāvanu kategorijā, ja vien mūsu erudīcija spētu pateikt priekšā, ko draugs vai mīļotā sieviete, vai tikpat labi kāds ģimenes loceklis, vai bērni vēlētos saņemt dāvanā. Lai to noskaidrotu, iepriekš sev der pajautāt – vai šāda dāvana sagādās pārsteigumu un neviltotu prieku?

  Dāvini dāvanas – izvēlies lieliskas dāvanas par īpašām cenām

  piedāvājumi dāvanām par akcijas cenu:
  kur atrast lielisku dāvanu, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās. Lieliskas dāvanas īpašiem cilvēkiem – uzzini, kādas dāvanas ir īpašas un kuras no tām šobrīd var iegādāties ar atlaidi

  Protams, dāvanas mēs varam pagatavot arī paši ar savām rokām, tam veltot laiku un personīgo sirsnību. Taču šajā laikmetā, kad atrodamies nemitīgā steigā, ne vienmēr un tikai daži izredzētie var atļauties pilnvērtīgi ziedot savu laiku, lai iepirktu materiālus un kā radošam izaicinājumam ļautos dāvanas pagatavošanai paša spēkiem. Jā, ir radošas personības, kam individuālas dāvanas pagatavošana sagādā prieku un tas padodas, un šāda dāvana visticamāk būs lieliska, ja vien daudzmaz pazīstam cilvēkus, kam gatavojamies šo lielisko dāvanu dāvināt. Bet galu galā ne jau vienmēr un katru reizi dāvināsim pašu gatavotas, oriģinālas dāvanas, un, lai nenošautu greizi, dāvanas izvēlē varbūt tomēr labāk ir uzticēties profesionāļiem.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
  Visa zeme mirdzēt sāk.
  Griežas gads uz otru pusi,
  Ziemassvētki atkal klāt!

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Arvien vairāk cilvēki sāk uzticēties dažādiem dāvanu servisiem, kas piedāvā iegādāties dāvanas specializētajos interneta veikalos. Un tur, kur ir pieprasījums pēc šāda veida dāvanām, seko arī dāvanu piedāvājums. Ērti ir tas, ka tāda veida dāvanu servisā ko dāvināt var atrast tikpat kā jebkurai gaumei – tā varētu būt gan kāda jautra piedzīvojumu dāvana, gan piedāvājums iegādāties dāvanu karti gardēžiem, vai arī dāvana skaistuma pasaules mīļotājiem (masāžas, kāda SPA centra apmeklējums, vai kāda cita skaistumkopšanas procedūra kā dāvana mīļotajiem – sievietei, vīrietim, arī draugiem un pat darba kolēģiem). Tikpat labi tā var būt arī kāzu dāvana. Dāvanu piedāvājums profesionāli veidotos interneta servisa veikalos tiek sarindots pēc popularitātes, bet tikpat labi ir iespējams attālināti izvēlēties dāvanas, kas pieejamas konkrētos Latvijas reģionos – gan Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē, gan arī Rīgas u.c. pilsētu reģionos. Šāda izvēle it īpaši noder tādos gadījumos, ja vēlaties kādam dāvināt romantisku atpūtu nedēļas nogalei, pie reizes ceļojumā iepazīstot arī dzimto Latviju vai kādu no Baltijas valstīm. Pērc un dāvini dāvanas!

  Dāvanas ir iespaidi, kurus atceras visu mūžu – dāvanu specializēto piedāvājumu ziņā grūti būtu atrast ko līdzvērtīgu Dāvanu Serviss izvēlēm. Dāvanu Serviss veidols ir Latvijas filiāle starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts. Tās ir dāvanas, kuras piemērotas ikvienam dzīves gadījumam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ideālu dzimšanas dienas dāvanu cilvēkam, kuram ir viss, Ziemassvētku dāvanu mātei, vai arī ir vajadzīga kāzu gadadienas dāvana sievai, Dāvanu Serviss izvēle garantē unikālas, lieliskas un neaizmirstamas dāvanas. Tie būs iespaidi, kas radīs atmiņas visam mūžam. Dāvini dāvanas – tas ir labākais veids, kā atsvaidzināt attiecības!

  Dāvanu Serviss komplekti – atlaides kods ISIC2017

  Īpašais Dāvanu Serviss piedāvājums: dāvanas komplektos ar atlaidi – studenti, skolēni un pedagogi, izvēloties jebkuru no piedzīvojumu dāvanu komplektiem un norēķinoties ar ISIC, ISIC skolēna, ITIC (skolotāji), Swedbank ISIC vai ISIC skolēna e-karti, var saņemt 10% atlaidi dāvanas iegādei. Skaties, kā cena krīt, pērkot dāvanu un pirkuma grozā ievadot kodu ISIC2017

   Dāvini dāvanas - piedzīvojumi, aktīvā atpūta un izklaide Latvijā un ārpus tās robežām. Dāvanas vīrietim, sievietei, draugiem, vecākiem un ģimenei / komplekti

  Par to, kur iedvesmoties lieliskām dāvanām un dāvināšanas priekam

  ...pašvērtējuma paaugstināšana, uzticības un drošības sajūtas veicināšana. Lieliska dāvana bērnam, vai ne?Pagatavo viņa mīļāko ēdienuNekas nesaka “es tevi mīlu” labāk par ēdienu. Kad tu jau sāc... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Otr, Nov 07, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  ...@antra_stafecka) on Jul 20, 2017 at 3:45am PDTMums ar @janis.cubars bija lieliska dāvana vārdadienā... Lidojums virs Lubānas ezera! Paldies organizatoriem 🙂 🙂 :)A post shared by Antra Stafecka... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Pie, Nov 03, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  ...pirkt komplektā tos ir pat izdevīgāk. Šāds komplekts būs arī lieliska dāvana.Pasūtījuma noformēšanaIepirkties internetā ir ļoti ērti un vienkārši. To iespējams izdarīt jebkurā diennakts laikā... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Pir, Okt 30, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  ...pirkt komplektā tos ir pat izdevīgāk. Šāds komplekts būs arī lieliska dāvana.Pasūtījuma veikšanaIepirkties internetā ir ļoti ērti un ātri. To var izdarīt jebkurā brīvā brīdī, tātad nav jārēķinās... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Pir, Okt 30, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  ...radītos darbus aplūkot arī Polhem PR preses dienā. Šī noteikti būs lieliska dāvana kvalitātes un "Hand made" lietu cienītājiem.Kas tevī rada svētku sajūtas?Lai produktīva jaunā darba... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Pir, Okt 30, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi

  Ko dāvināt, ja cilvēkam viss jau ir?

  Ko dāvināt, ja draugam un mīlotajam (mīļotajai) viss jau ir? Uzdāvini piedzīvojumu un labas sajūtas! Dāvanas sievietei, vīrietim vai ģimenei ar bērniem, kuriem viss jau ir. Re, atlaižu piedāvājums ar lieliskām dāvanām tev un tavam dāvināšanas priekam: lieliska dāvana Tev / atlaides »

  DĀVINI DĀVANAS, jo tas ir labākais veids kā atsvaidzināt attiecības

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens