Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Operas mākslas TV – kultūras kanāls online bez maksas

  Publicēts | maijs 28, 2015 |

  Operas mākslai veltītais pop-up kanāls 360TV Kultūra online bez maksasRīgas Operas festivālu sagaidot, Lattelecom televīzijā atdzimst kanāls 360TV, kas šoreiz īpaši būs orientēts uz operas mākslu. Sākot ar 1.jūniju līdz pat 7.jūnijam skatītājiem būs iespēja skatīties filmas par Latvijas klasiskās mūzikas personībām un iestudējumiem.

  Lattelecom kanāls 360TV Kultūra piedāvās arī operas āriju ierakstus, pasaules izcilāko opernamu un personību apskatus, diskusijas par kultūru un tās pārmijām ar sadzīvi. Kanāls 360TV 7.jūnijā plkst 19:00 piedāvās arī tiešraidi no Rīgas Operas festivāla Galā koncerta „VIVA PUCCINI”.

  „Lielu televīzijas skatītāju atsaucību pirmais Lattelecom izveidotais kultūras kanāls 360TV guva 2014. gada nogalē, kad tas tika veltīts Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai. Kļūstot par Latvijas Nacionālās operas atbalstītāju, Lattelecom arī apņēmās padarīt plašākai publikai pieejamāku operas un baleta mākslu. Pateicoties iedzīvotāju interesei par pop-up TV kanālu iespējām, nedēļas garumā varēs svinēt operas svētkus ikkatrā mājā,” – tā projekta lomu skaidro Juris Gulbis, valdes priekšsēdētājs no Lattelecom.

  „Latvijas Nacionālā opera ir īpaši gandarīta par šo sadarbības formu ar Lattelecom. Kultūras kanāls 360TV ļaus online skatītājiem uzsākt dziļāk izprast operas mākslu, kā arī noklausīties un noskatīties vienu no LNO sezonas izcilākajām izrādēm – koncertu „Viva Puccini”. Tajā dziedās Maija Kovaļevska, arī Dmitro Popovs un Asmika Grigorjana; Samsons Izjumovs, Murats Karahans un citi”,- tā saka Zigmars Liepiņš, Latvijas Nacionālās operas valdes priekšsēdētājs.

  360TV Kultūra – tas ir online TV kanāls, kas bez maksas pieejams Lattelecom televīzijas visās platformās – Virszemes TV, Interaktīvajā TV un Interneta TV. Tā vadītāju lomā šoreiz iejūtas Jānis Ozols (diriģents), Dita Rietuma (kino zinātniece) un TV personība Marta Selecka. Kanāls 360TV Kultūra operas mākslai būs pieejams līdz 7. jūnijam

  Rīgas Operas festivāls notiek jau astoņpadsmito reizi, kam šogad par patronu kļuvis Lattelecom. No 5. līdz 18. jūnijam festivāls pirmo reizi būs veltīts viena komponista – Džakomo Pučīni – daiļradei. Papildu informācija: www.opera.lv

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens