Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Mākslas filma Brīvdienu terapija (Couples Retreat) online

  Publicēts | septembris 28, 2016 |

  Kino mākslas filma *Brīvdienu teraija* (Couples Retreat) - afiša, poster / skaties filmas online kinoteātrī bez maksasNe par velti kino mākslas filma *Brīvdienu terapija* (filmas oriģinālnosaukums: Couples Retreat ‘2009 / krievu valodā: *Формула любви для узников брака*) ir ierindota romantiskās komēdijas žanrā – nevar neizcelt šī kinostāsta vieglumu, ar kādu mākslas filmā *Brīvdienu terapija* tiek runāts par pāru savstarpējām attiecībām.

  Iespējams, filmas *Brīvdienu terapija* veiksmes pamatā ir lieliskais aktieru ansamblis, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē komēdijas žanra kino improvizācijas meistars Vinss Vons (Vince Vaughn), kurš vienlaikus ir šīs filmas scenārists un arī producents. Un jāatzīst, filmas *Brīvdienu terapija* jeb *Couples Retreat* scenārijs ļoti harmoniski apvieno komisko ar dramatisko, ļaujot noticēt, ka viss agri vai vēlu dzīvē sakārtojas caur pārdzīvojumu.

  ⤹ Mākslas filmas internetā, skaties kino internetā FullHD un medium kvalitātē
  arī bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu meklētājs internetā:
  uzzini, kur online kinoteātros var noskatīties mākslas filmu *Brīvdienu terapija* bez maksas
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online vai kinoteātrī

   

  Par ko ir šis kinostāsts:
  filmā *Couples Retreat* jeb *Brīvdienu terapija* (filmas nosaukums krievu val.: *Формула любви для узников брака*) četri draugi ar ģimenēm dzīvo attiecībās, kurās ikdienas rutīna ieviesusi savas korekcijas – kādam no viņiem vairāk, kādam mazāk bet tās ir kļuvušas neapmierinošas. Viena no šīm ģimenēm pierunā draugus doties uz speciālu kūrortu, kur pasaulē atzīts attiecību eksperts (Žans Reno) ir atvēris attiecību un sevis izzināšanas praksi. Ja sākumā lielākā daļa no viņiem cerēja kārtīgi atpūsties, pamatā neko nedarot un izklaidējoties, tad realitātē tiem nāksies sastapties ar ko citu.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens