Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Pasaka, kā Saeimas deputāti 2017. gada budžetu dalīja

  Publicēts | novembris 30, 2016 |

  Finansējums kultūrai un veselības aprūpe. Saeimas deputāti dala 2017.gada budžetu42000 euro “Iļģu” komerckoncertam Arēnā, 30000 Līviem, 20000 festivālam Bildes..,- tas ir finansējums, par kādu Saeimas deputāti balso 2017.g. valsts budžetā.

  Un, lūk, arī Kultūrkapitāla fonda atbildes jautājumā par finansējuma apmēru, tā sadali starp līdzīga rakstura projektiem. Un, proti, ar kādu finansējuma apmēru var rēķināties, piem., populāra tradicionālās kultūras (pie kuras varētu attiecināt postfolkloras grupu “Iļģi”) mūziķu grupa, ja tā gribētu pretendēt uz finansējumu no Kultūrkapitāla fonda puses? Kādi ir bijuši piemēri (summas) šāda veida Kultūrkapitāla finansējuma piešķiršanai tā vēsturē? Un vai Kultūrkapitāla fonds uzskata, ka tāda veida (pie tam – komerckoncertiem) vajadzētu piešķirt finansējumu no valsts, apejot Mūzika Eksportam fonda, Kultūrkapitāla fonda un Kultūras ministrijas viedokļus?
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Vai atsevišķu grupu komerckoncertiem vajadzētu papildus vēl piešķirt tik vērienīgas, individuālas valsts dotācijas, kuras, cik noprotams, šīs grupas menedžments atbilstoši notirgoto biļešu panākumiem netaisās atmaksāt valsts kasē pat ne daļēji?

  Kultūrkapitāla fonds atbild:

  VKKF ir konkursu sistēma, tāpēc finansējuma apmēru nevaram prognozēt. Tomēr, izpētot finansēto projektu sarakstus iepriekšējos gados, secinu, ka vidējais apmērs, ko Tradicionālās kultūras nozare piešķir postfolkloras grupu koncertiem ir ap 2000 – 4000 EUR.

  “Iļģiem” projektam “Postfolkloras grupas “Iļģi” koncerts un danči kopā ar Rīgas Danču klubu Jāņu ielīgošanas svinībās Valmiermuižā” 2016. gadā piešķirti EUR 2000, bet piemēram grupai “Auļi” 2013. gadā projektam “Bungu un dūdu grupas “Auļi” koncerts Jāņu ielīgošanas pasākumā “Saulgriezis”” – EUR 3841.75 . Postfolkloras koncertu pieteikumi nav biežāk sastopamais projektu veids VKKF. Ir atsevišķi festivāli un liela mēroga pasākumi Tradicionālās kultūras nozarē, kas VKKF ir saņēmuši lielākas summas, piemēram:

  2014-1-ZIE-M01004

  Bērnu un jauniešu folkloras svētki “Pulkā eimu, pulkā teku 2014” Tradicionālās kultūras biedrība Aprika EUR
  15000.00
  2015-1-STP-M06003 Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2015” ieskaņas sarīkojumi novados Tradicionālās kultūras biedrība Aprika EUR
  10000.00
  2016-1-STP-M06022 Tautas mūzikas festivāls “Dzīvā mūzika” 2016 Skaņumāja, biedrība

  EUR
  9000.00

   

  VKKF vidējais atbalsts šobrīd pret piešķirto ir iespējams tikai 29% apmērā, projektu pieteikumu konkursos ir daudz, un samērā maz ir iespējams piešķirt to īstenošanai summas vairāku desmitu tūkstošu apmērā. Atsevišķās programmās – “Valstiski nozīmīgi pasākumi”, “Latvijai – 100” ir projekti, kas saņem lielu finansējumu, bet vidējā summa regulārajos konkursos projektu īstenošanai svārstās 5000 EUR robežās. VKKF gadā izskata ap 5000 projektu, finansēt iespējams apmēram 2500. VKKF projektu īstenošanai pieprasa vairāk nekā 30 miljonus, bet projektu finansēšanai pieejami ap 9 miljoniem EUR.

  VKKF konkursu nolikumā viens no izvērtēšanas kritērijiem ir noteikts, lai projekta pamatmērķis nav gūt peļņu (projektam nav komerciāls raksturs, paredzamie ienākumi no biļešu, produkta utt. tirdzniecības nesedz projekta īstenošanai nepieciešamās izmaksas un nenesīs peļņu)”.

  Tas nozīmē – ja eksperti, izvērtējot projektu, konstatē, ka projekta īstenošanas rezultātā, tirgojot biļetes, ir iespējams nosegt projekta īstenošanai nepieciešamās izmaksas un arī gūt peļņu, projektam finansējums netiek piešķirts.

  Ar cieņu –
  Jana Vērdiņa,
  VKKF, t.67509944

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens