Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kultūras pasākumi Liepājā – Kungu ielas radošais kvartāls

  Publicēts | maijs 7, 2014 |

  Radošā kultūras industrija- Kungu ielas radošais kvartāls Liepājā

  Virtuālā Liepāja- Kungu ielas radošā kvartāla 360° apskats

  Kungu ielas radošais kvartāls ir vēl viena pērle Latvijas piejūras sirdī, vēju pilsētā Liepājā. Šis radošās kultūras industrijas kvartāls ir vairāku ēku komplekss – unikāls 17.gs. koka arhitektūras mantojums, kas saglabājies līdz pat mūsdienām.

  Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā radīta mūsdienīga kultūras telpa dažādiem mākslas pasākumiem – tās ir radošās darbnīcas, koncerti, performances un amatnieku tirdziņi. Pētera I nams, folkloras centrs “Namīns”, Jauniešu māja un plašs pagalms dažāda rakstura sarīkojumiem. Kungu ielas kvartāla pagalmu ar visu tajā ietilpstošo ēku kompleksu apsaimnieko Liepājas Latviešu biedrības nams. Ēku kompleksu Kungu ielā 24 Liepājas pilsētas pašvaldība iegādājās atklātā izsolē 2011.gada beigās.

  Tirdziņi un kultūras pasākumi Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā

  Neatkarīgā Rīta AvīzeKafijas namiņš visu nopelnīto velta dzīves apdalītam puikamNeatkarīgā Rīta AvīzeKrišjāņa Barona ielā 78A esošais kafijas namiņš “Kurts coffee” ir skaistumkopšanas speciālistes Ketijas Karlsones un interjera dizainera Ērika Karlsona ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja
  DELFI.lvDziesmu un deju svētku atklāšanas gājiens. Teksta tiešraides arhīvs ...DELFI.lvAr vairākiem svinīgiem pasākumiem 1. jūlijā sākušies XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šogad tiek aizvadīti Latvijas simtgades ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Sve, Jūl 01, 2018
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja
  DELFI.lvDziesmu un deju svētku atklāšanas gājiens. Teksta tiešraides arhīvsDELFI.lvMēs ar vīra kungu gājām gājienā, un @tdk_banga arī gāja 🦄 #dzsv A post shared by Karlīna Inge (@karlinainge) on Jul 1, ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Sve, Jūl 01, 2018
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja
  liepajniekiem.lvPētera I namiņa pārbūve izmaksās vairāk nekā 2 miljonus eiroliepajniekiem.lvVēsturiskās Hoijeres kundzes viesnīcas, kas pazīstams arī kā Pētera I namiņš, pārbūve par 17.gadsimta interjera muzeju Liepājā izmaksās vairāk nekā 2,2 ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Pir, Jūn 25, 2018
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls
  Neatkarīgā Rīta AvīzeLasītājs neizpratnē: Kāpēc vēstniecībai Rīgā plīvo varavīksnes karogs?Neatkarīgā Rīta AvīzeĪsi pēc elektroniskās vēstules saņemšanas, pārliecinājāmies, ka Jāņa Alunāna vārdā nosauktajā ielā tiešām no ēkas, kurā atrodas vēstniecība, plīvo ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Cet, Mai 17, 2018
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja
  Mājas ViesisIzraēla ir īstā zeme, kur izdzīvot Lieldienu mistērijuMājas ViesisIzraēla nešaubīgi ir īstā zeme, kur Lieldienu mistēriju var izdzīvot soli pa solim – pa senās Jeruzalemes ielām, izstaigājot via Dolorosa ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Ses, Mar 31, 2018
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja
  Skaties.lvUšakova popularitātes celšanai trīs gados iztērēti vismaz 8 miljoni ...Skaties.lvRīgas mēra Nila Ušakova (S) popularitātes celšanai trīs gados ir iztērēti vismaz 8 miljoni eiro rīdzinieku naudas, par šiem līdzekļiem uzpērkot ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Cet, Mar 15, 2018
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens