Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kultūras pasākumi Liepājā – Kungu ielas radošais kvartāls

  Publicēts | maijs 7, 2014 |

  Radošā kultūras industrija- Kungu ielas radošais kvartāls Liepājā

  Virtuālā Liepāja- Kungu ielas radošā kvartāla 360° apskats

  Kungu ielas radošais kvartāls ir vēl viena pērle Latvijas piejūras sirdī, vēju pilsētā Liepājā. Šis radošās kultūras industrijas kvartāls ir vairāku ēku komplekss – unikāls 17.gs. koka arhitektūras mantojums, kas saglabājies līdz pat mūsdienām.
  Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā radīta mūsdienīga kultūras telpa dažādiem mākslas pasākumiem – tās ir radošās darbnīcas, koncerti, performances un amatnieku tirdziņi. Pētera I nams, folkloras centrs “Namīns”, Jauniešu māja un plašs pagalms dažāda rakstura sarīkojumiem. Kungu ielas kvartāla pagalmu ar visu tajā ietilpstošo ēku kompleksu apsaimnieko Liepājas Latviešu biedrības nams. Ēku kompleksu Kungu ielā 24 Liepājas pilsētas pašvaldība iegādājās atklātā izsolē 2011.gada beigās.

  Tirdziņi un kultūras pasākumi Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā

  liepajniekiem.lvMūsdienīgais blakus tradīcijāmliepajniekiem.lvGatavo produkciju tirgo gan kioskā Grobiņā, gan Pētertirgū Liepājā. Bet kad tad vispār paliek laika atpūtai, ja cilvēks dara visu – pats audzē, novāc, šķērē, skābē un vēl ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Tre, Dec 20, 2017
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls
  liepajniekiem.lvLiepājas koncertzālē atklās Ziemeļvalstu arhitektūrai veltītu ...liepajniekiem.lvIzstāde ievadīs koncertzālē notiekošo mini-festivālu "Islandes nedēļas nogale" un norisināsies Ziemeļvalstu dienu ietvaros Liepājā, portālam vēstīja SIA "Lielais dzintars" sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane. ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Pie, Dec 01, 2017
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls
  liepajniekiem.lvLatvijā nedrošas 39 sabiedriski nozīmīgas ēkas, 4 no tām - Liepājāliepajniekiem.lv... no publiskām ēkām Liepājā bija sarkans (bīstamākais) status, bet vēl piecas bija dzeltenas (drošība jāuzlabo). Portāls jau informēja, ka ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Tre, Nov 22, 2017
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja
  liepajniekiem.lvTopošie jūrnieki uzpoš Kristiāna Dāla kapavietuliepajniekiem.lvTādēļ katru gadu Liepājas Jūrniecības koledžas 1.kursa audzēkņi ierodas Ziemeļu kapsētā, lai sakoptu gan Kristiāna Dāla, gan viņa dēla Alfrēda Dāla kapavietas. Tā jau ir ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Ses, Nov 04, 2017
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls
  liepajniekiem.lvMeklē restauratoru Pētera I namiņa Liepājā pārbūvei par muzejuliepajniekiem.lvAtbilstoši pilnsabiedrības "Pils Projekts" izstrādātajam būvprojektam divu gadu laikā plānots restaurēt 17.gadsimtā celtā viesu nama un kroga ēku Kungu ielas radošajā kvartālā, ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Tre, Nov 01, 2017
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls
  Apollo.lvLiepājā vētra lauž kokus un gāž ceļazīmesApollo.lvStiprā vēja postījumi nodarīti arī Liepājā. Portāls «Liepajniekiem.lv», apsekojot pilsētu, ziņo, ka daudzviet ir izgāztas un noliektas ceļa zīmes, kā arī nolauzti vai izgāzti ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Pir, Okt 30, 2017
  Source: Radošā Kultūras Industrija, pasākumi Liepājā & Kungu ielas radošais kvartāls
  liepajniekiem.lvUzdarbojas garnadžiliepajniekiem.lv21. oktobrī pulksten 15.30 Durbes novada Dunalkas pagastā, kādās mājās, iesniedzējs konstatēja, ka ir uzlauztas mājas durvis un nozagti trīs televizori, portālu informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā ..Kungu ielas radošais kvartāls & pasākumi Liepājā / jaunākais kultūras ziņās - 2015.. 2016 »
  Pir, Okt 23, 2017
  Source: Kungu ielas radošais kvartāls & Liepāja

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens