Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Salīdzini astroloģiskās prognozes – 2014. gada horoskopi

  Publicēts | janvāris 9, 2014 |

  Zvaigznes un horoskopi, astroloģiskā prognoze 2014. gadamPēc astrologi.lv sniegtās informācijas 2014. ir Saturna gads, kas iesākas 20. martā. Saturnam astrologi piedēvē taupītāja, taisnīguma, kārtības un audzinošas nozīmes raksturu.

  Saturnu mēdz dēvēt arī par “likteņa planētu”. Saturns ir kā lielais Skolotājs — stingrs, bet taisnīgs. Visa tā darbība ir vērsta uz to, lai piespiestu cilvēku paraudzīties dziļāk uz sevi un apkārt notiekošo. 2014. gadā var novēlēt vien apdomību un izturību, jo viss notiks daudz lēnāk nekā cerēts.

  Uzzini vairāk arī par citu planētu stāvokļiem,
  kuri ietekmēs horoskopu 2014. gadam:
  astroloģiskā prognoze »

  info - kultūras ziņas; 2014. gada horoskopi - diena, nedēļa, mēnesis
  Neatkarīgā Rīta AvīzePRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Izrēķini pats! Kā stiprināt mīlestībuNeatkarīgā Rīta AvīzeTesta aprēķinos jāizmanto tikai dzimšanas datums (ne mēnesis un ne gads, un ne šo datu summa). Ja dzimšanas datums ir ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – mēneša horoskopi 2014.. 2015.. 2016…
  Apollo.lvLatvijas sporta horoskops 2013. gadamApollo.lvGadu mijai piederas dažādu horoskopu lasīšana, cenšoties sazīmēt Čūskas gada līkločus, tādēļ ne pārāk nopietni mēģināsim ielūkoties nezināmajā, kas sagaida Latvijas sportistus 2013. gadā. Janvāris ... ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – mēneša horoskopi 2014.. 2015.. 2016…
  Apollo.lvPirmdienas horoskops: 16. jūlijsApollo.lvSVARI Darba nedēļas sākums no tevis prasīs daudz spēka. Problēmas darba vidē var sagādāt, kāds jaunpienācējs, kura apmācībai būs jāvelta vai visa diena. Vakarā vēlēsies vien tik ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – nedēļas horoskopi 2015.. 2016…
  Apollo.lvPirmdienas horoskops: 9. jūlijsApollo.lvSVARI Kaut arī ir pats nedēļas sākums, izskatās, ka tev derētu neliela atslodze. Sevišķi tad, ja pagājušajās brīvdienās būsi to vien tik darījis kā strādājis. Mīļotais cilvēks ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – nedēļas horoskopi 2015.. 2016…
  DienaParunāt par franču vistiņāmDienaRūpīgi kopta, ne tikai ziedu un sveču pilna, bet pat dažādu (lai nav kā kaimiņam!) grābekļu rakstu iezīmēta mirušo valstība. Savukārt vietās, kur visam ķermenim vajadzētu baudīt ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – nedēļas horoskopi 2015.. 2016…
  Neatkarīgā Rīta AvīzeIndijā skolniecei uzbrūk un seksuāli izmanto 10 skolas vecuma zēniNeatkarīgā Rīta AvīzeUzbrukums noticis pagājušajā nedēļā, taču meitene atzinās, ka ir izvarota vien pēc tam, kad pārstāja doties uz ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – nedēļas horoskopi 2015.. 2016…
  Neatkarīgā Rīta AvīzeMirusi 14 gadus veca meitene, kuru māte barojusi vien divas reizes nedēļāNeatkarīgā Rīta AvīzeVietējie mediji, atsaucoties uz mirušās meitenes draugiem, ziņo, ka māte viņu esot barojusi vien divas ../ horoskopi & izklaide, jaunākais kultūras ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Astroloģiskā prognoze – nedēļas horoskopi 2015.. 2016…

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens