Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  TOP7 augstskolas – darba devēju atzītākās mācību iestādes

  Publicēts | jūnijs 20, 2013 |

  Kur mācīties? / darba devēju visaugstāk novērtētās augstskolas, studiju programmas 2013 LatvijāKur studēt,- šādu un līdzīgus jautājumus mēdz jaunieši uzdot laikā, pirms pienāk brīdis pašiem lemt, kā uzsākt patstāvīgu dzīvi un iespējamo karjeru. 2012./2013. mācību gads ir bijis piesātināts kaislībām par izglītības kvalitāti Latvijā. Izglītības reformas un kvalitātes kritēriji ir nesuši pretrunīgus augļus, tomēr īstas skaidrības par to, kādi un kur studējuši speciālisti varētu būt pieprasīti nākotnē darba tirgū, šķiet, nav.

  Tomēr 2013 .g. ir arī trešais gads kopš PRAKSE.LV aicināja Latvijas darba devējus ieteikt, KO un KUR jauniešiem studēt, lai kļūtu par kvalificētiem un pieprasītiem speciālistiem. 2013. gada pavasarī savu viedokli izteica vairāk kā 622 uzņēmumi. Šajā aptaujā darba devēji visaugstāk novērtēja sekojošas augstskolas:

  Kur studēt / Darba devēju visaugstāk novērtētās augstskolas 2013 / mācību programmas, studijas

  TOP3 augstskolas Latvijā darba devēju skatījumā

  Rīgas Tehniskā universitāte

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits 15 000
  Rīgas Politehniskais institūts savu pašreizējo nosaukumu – Rīgas Tehniskā universitāte – ieguva 1990. gada 19. martā. RTU ir akreditēta Latvijas Augstākās izglītības padomē. Arī RTU piedāvātās studiju programmas ir izgājušas starptautisko ekspertīzi un ir oficiāli akreditētas. Pašreiz RTU ir astoņas fakultātes: Arhitektūras un pilsētplānošanas, Būvniecības, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas, Enerģētikas un elektrotehnikas, Elektronikas un telekomunikāciju, Inženierekonomikas un vadības, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas, Transporta un mašīnzinību.

  Latvijas Universitāte

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits 14700
  Latvijas Universitātē ir vienīgā klasiskā universitāte Latvijā, kas 13 fakultātēs piedāvā iegūt augstāko akadēmisko un profesionālo izglītību 47 pamatstudiju programmās dabaszinātnes, matemātikas un informācijas tehnoloģijas, humanitārās, izglītības, sociālās un veselības zinātnes nozarē.

  Banku augstskola

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits 1400
  Banku augstskola sniedz izcilu starptautisku biznesa un finanšu izglītību radošām personībām. Banku augstskola īsteno akreditētas visu līmeņu augstākās izglītības studiju programmas finanšu jomā, kā arī studijas uzņēmējdarbības vadīšanā un inovācījās.

  Kur studēt / Darba devēju visaugstāk novērtētās augstskolas 2013 / mācību programmas, studijas

  Nākamās mācību iestādes TOP7 augstskolu sarakstā

  Biznesa augstskola Turība

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits 4826
  Augstskola Turība dibināta 1993.gadā. Biznesa augstskolā Turība darbojas četras fakultātes: Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte, Starptautiskā tūrisma fakultāte, Sabiedrisko attiecību fakultāte. Vadošie studiju virzieni – uzņēmējdarbības vadība, tiesību zinātnes, tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība, sabiedriskās attiecības.

  Latvijas Lauksaimniecības universitāte

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits 7812
  Latvijas Lauksaimniecības universitāte pastāv, lai apkopotu, izkoptu, pētītu un nodotu nākamajām paaudzēm visu vērtīgo, ko laukiem devusi un var dot latviešu tauta. Visas LLU aptvertās jomas vērstas, lai attīstītu jaunus produktus un tehnoloģijas, un piedāvātu izglītību Latvijā unikālos studiju virzienos – lauksaimniecībā, veterinārmedicīnā, ainavu arhitektūrā un plānošanā, pārtikas produktu tehnoloģijā, meža zinībās.

  Rīgas Stradiņa universitāte

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits ~7 000
  Rīgas Stradiņa universitāte ir valsts dibināta pētniecības universitāte, kas īsteno studiju programmas veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomā, nodrošina zinātnisko projektu realizāciju, kā arī attīsta pētniecisko darbību. Rīgas Stradiņa universitāte ir integrēta veselības aprūpes sistēmā, kas ir priekšnoteikums efektīvai Latvijas veselības aprūpes sistēmas pastāvēšanai ilgtermiņā.

  Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola

  izglītības iestādes tips AUGSTSKOLA | studentu skaits 3000
  RISEBA (Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola) ir izaicinājums kreatīvi un radoši domājošiem cilvēkiem, kas ir spējīgi uzņemties atbildību. RISEBA personāls ar moderno tehnoloģiju palīdzību veicinās radošas personības attīstību, lai tā būtu spējīga profesionāli veikt uzņēmējdarbību biznesa, komunikāciju, audiovizuālo mediju mākslas un arhitektūras virzienos starptautiskā līmenī.

  Kur studēt?

  Visiem uzņēmumiem, kuri piedalījās augstskolu TOPa veidošanā, PRAKSE.LV saka paldies. Tas ir nozīmīgs uzņēmēju ieguldījums jauniešu karjeras izvēles sasaistē ar darba tirgus prasībām. Uzzini vairāk par visaugstāk novērtētajām mācību iestādēm 2013. gadā: kur studēt »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens