Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rīgas Mākslas Telpa izsludina konkursu izstādēm 2014. gadā

  Publicēts | jūnijs 14, 2013 |

  Rīgas pilsētas izstāžu zāle Rīgas Mākslas Telpa / Rīga Eiropas kultūras galvaspilsēta '2014 - pasākumi, izstādes, projektu konkursiRīgas pilsētas izstāžu zāle Rīgas Mākslas Telpa Smilšu ielā 14, Rīgā izsludina mākslas projektu starptautisku konkursu 2014.gada izstāžu programmas veidošanai. Tie būs mākslas izstāžu projekti, kas veidos 2014.gada izstāžu sezonu Rīgas Mākslas Telpā.

  Kā vēsta Rīgas Mākslas Telpas radošā grupa, konkursa mērķis ir radīt kvalitatīvu izstāžu programmu Rīgas Mākslas Telpā 2014. gadam, kura organiski iekļautos Rīgas kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu programmā.

  Projektus dalībai konkursā var pieteikt: gan privātpersonas, profesionālās mākslas un kultūras apvienības, gan arī uzņēmumi, pašvaldības, valsts un nevalstiskās organizācijas. Tā kā Rīgas Mākslas Telpas izsludinātais projektu konkurss izstādēm 1014. gadā ir starptautisks, tad konkursā laipni tiek gaidīti arī projektu pieteikumi no starptautiskām organizācijām, vēstniecībām un citām ārvalstu kultūras pārstāvniecībām.

  Projektu pieteikumi iesniedzami: līdz 2013.gada 1.jūlijam (ieskaitot) SIA „Rīgas nami” sekretariātā.
  Projektu atlases konkurss: RMT nolikums »

  Rīgas Mākslas Telpa – daudzfunkcionāla izstāžu zāle Latvijas galvaspisētas sirdī

  Rīgas Mākslas Telpa ir daudzfunkcionāla izstāžu zāle, kuras projektu konkursu un izstāžu galvenais uzdevums ir vietējās un starptautiska mēroga laikmetīgās vizuālās mākslas popularizēšana un atbalstīšana. Rīgas Mākslas Telpa darbojas ar pilotprojektiem, savās telpās neuzturot pastāvīgas mākslas ekspozīcijas un neveidojot kolekcijas.

  Rīgas Mākslas Telpā ir pieejamas divas izstāžu zāles: Intro zāle (150m²) un Lielā izstāžu zāle (1500m²). Rīgas Mākslas Telpas Lielajā zālē vienlaicīgi iespējams izvietot divas dažādas mākslas izstādes. Rīgas Mākslas Telpā ir iespējama arī telpu noma īstermiņa pasākumiem, izstādes ekspozīciju nomaiņas laikos tai skaitā.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens