Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016 – vasaras, rudens un kino festivāli

  Publicēts | jūnijs 17, 2013 |

  Festivāla PESTIVALS foto galerijaFestivāls – tā ir dzīves svinēšana; tie ir kā svētki un radošo sasniegumu kulminācijas mākslas un mūzikas, dejas un teātra festivālos, kinofestivālos. Tās ir arī gardēžu orģijas alus, pavārmākslas u.c. festivālos.

  Festivāli ir cilvēces bohēma, bagātināta ar savdabīgiem sadzīves un izklaides kultūras pasākumiem kā šo festivālu dominējošo vadlīniju un dažnedažādām kultūras radošās industrijas “odziņām”. Bez festivāliem sadzīve būtu ievērojami garlaicīgāka.

  Festivāls Rīgā un Latvijā, kultūras pasākumi un programma ziņās 2013, 2014, 2015

  Aktuālie festivāli Rīgā un Latvijā šobrīd, programma ..2015 ..2016 un kur pirkt biļetes

  Festivāls Rīgā un Latvijā, kultūras pasākumi un programma ziņās 2013, 2014, 2015

  Festivāli Rīgā un Latvijā ..2015 ..2016, pasākumu apskats kultūras ziņās

  FOTO: no festivāla PESTIVALS fotogalerijas medijiem

  Festivāli Latvijā ..2015 ..2016 – aktuālie pasākumi, afišas un programmas kultūras ziņās

   

  TVNET.lvRīgā ikgadējais grafikas festivāls ''Printmaking In''TVNET.lvRīgā ar astoņu izstāžu eksponēšanu piektdien no plkst.12 līdz 22 notiks ikgadējais starptautiskais grafikas festivāls "Printmaking In", kurā būs aplūkojama pašmāju, Baltijas un Ziemeļvalstu mākslinieku ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  Neatkarīgā Rīta AvīzeFrancijā jau 72. reizi notiek teātra festivāls Festival d'AvignonNeatkarīgā Rīta AvīzeFrancijas pilsētā Avinjonā jau 72. reizi norisinās starptautiskais teātra festivāls Festival d'Avignon. Tur aizvadīta arī lietuviešu režisorsa Oskara ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  TVNET.lvKrāšņi izskanējis «XX Country Bauska» festivālsTVNET.lvĪpašā jubilejas svinību atmosfērā nedēļas nogalē piektdien un sestdien, 13. un 14. jūlijā, aizvadīts «XX Country Bauska» kantrimūzikas festivāls. Spītējot lietum piektdienas vakarā, festivālu apmeklēja ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  TVNET.lvSākas klasiskās mūzikas festivāls «Šalc»TVNET.lvNo 16. līdz 22. jūlijam Liepājā, Ventspilī un Cēsīs notiks klasiskās mūzikas festivāls «Šalc», un tajā piedalīsies Eiropas un Latvijas labāko simfonisko orķestru izcilākie mūziķi. Festivāla ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  TVNET.lvAugustā norisināsies laikmetīgās kamermūzikas festivāls «Sansusī»TVNET.lv«Sansusī» Aknīstes novadā notiek kopš 2014. gada - tas ir starpdisciplinārs skatuves mākslu festivāls ar akcentu uz kamermūziku un alternatīvu gaisotni. Festivāls apvieno bezrūpīgu būšanu ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…

   

  Mākslas un mūzikas vasaras festivāli Latvijā / programma un kur pirkt biļetes

   

  Saulkrasti Jazz festivāls 2013, 2014, 2015SAULKRASTI JAZZ festivāls – vērienīgākais džeza mūzikas festivāls Baltijā, Saulkrastu atpūtas kompleksā «Minhauzena Unda» ar unikālu iespēju bērniem un jauniešiem piedalīties džeza mūzikas meistarklasēs: kur pirkt biļetes / Festivāla SAULKRASTI JAZZ mūziķu programma: uzzini vairāk »
   
  RIGAS RITMI festivāla logoFestivāls RĪGAS RITMI – vasaras koncertu sērija: pasākumi un super-biļete » /
  Festivāla RĪGAS RITMI programma: uzzini vairāk »
   
  LMT SUMMER SOUND LIEPĀJA
  LMT SUMMER SOUND LIEPĀJA 2013/2014
  – festivāls uz vairākām Liepājas pludmalē un parkā izvietotām skatuvēm, kur uzstāsies ap 100 grupas un mākslinieki, pārstāvot visdažādākos mūzikas stilus: kur pirkt biļeti » /
  LMT SUMMER SOUND LIEPĀJA festivāla programma: uzzini vairāk »
   
   
  Festivāls PESTIVALS logo 2013Festivāls PESTIVALS – populārās mūzikas un kultūras festivāls Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē (invalīdiem ratiņkrēslā biļete nav jāpērk – ieeja bez maksas): festivāla programma un biļetes » / Festivāla PESTIVALS programmas mākslinieki:
  uzzini vairāk »
   
  festivāls POSITIVUS 2013, 2014, 2015 / kultūras pasākumi, programma, biļetesPOSITIVUS FESTIVAL – nozīmīgs augstas kvalitātes aktuālās mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2014. gadā notika jau astoto reizi gleznainajā Baltijas jūras līča piekrastē, Salacgrīvā, piedāvājot neaizmirstamu nedēļas nogali draudzīgā atmosfērā: kur pirkt biļeti » /
  Festivāla POSITIVUS 2013-2014 mākslinieki: uzzini vairāk »
   
  Rokmūzikas festivāls SALDUS SAULERokfestivāls SALDUS SAULE – Latvijas vecākais rokmūzikas vasaras festivāls, dzimis Kurzemē ar tradīcijām kopš 1987. gada. Festivāla himna ir tāda paša nosaukuma dziesma ar saldenieka Ērika Ķiģeļa mūziku un Māra Čaklā vārdiem. Festivāls SALDUS SAULE radās ar domu godināt Ēriku Ķiģeli kā Latvijas smagā roka aizsācēju un izcilu sava laika ģitāristu, grupas “Līvi” dibinātāju, komponistu un idejisko līderi. Vai festivāls SALDUS SAULE notiks arī 2015. gadā: uzzini vairāk »

   

  Simfoniskās mūzikas un kamermūzikas festivāli

   
  festivāls Liepājas Vasara / 2013-2014 - 2015 / programma, biļetesFestivāls LIEPĀJAS VASARA – Liepājas Simfoniskais orķestris ir atjaunojis skaistu tradīciju: agrāk Liepājā, Jūras parka brīvdabas estrādē siltajās vasaras dienās varēja klausīties simfoniskās mūzikas koncertus; tagad šīs ainas iespējams nobaudīt festivāla LIEPĀJAS VASARA ietvaros: tie ir simfoniskie koncerti, garīgā mūzika un izsmalcināta kamermūzika: programma un biļetes »
   
  festivāls Kremerata Baltica / 2013 & Mēs - romantiķi afiša / pasākumi, programma, biļetesX KREMERATA BALTICA festivāls – 2013. gada festivāla KREMERATA BALTICA tematika bija “MĒS – ROMANTIĶI”. Festivāla ideja radusies neilgi pēc kamerorķestra “Kremerata Baltica” dibināšanas, kuru 1997. gadā sapulcināja vijolnieks Gidons Krēmers, kļūdams arī par “Kremerata Baltica” solistu un māksliniecisko vadītāju. “Kremerata Baltica” orķestrī muzicē talantīgi Baltijas valstu jaunie mūziķi.
  KREMERATA BALTIKA tuvākie koncerti 2014. gada afišā: programma un biļetes »

   

  Postpadomju tautu sadraudzības vasaras festivāli Latvijā

   

  Festivāls Jaunais Vilnis ( Новая Волна ) / kultūras pasākumi, biļetes, festivāla programmaJAUNAIS VILNIS 2014 – dominējoši postpadomju valstu starptautiska rakstura populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē: biļetes » / Apsolītās Zemes meklējumos, Festivāla JAUNAIS VILNIS kaislības:
  uzzini vairāk »
   
  Humora festivāls Jūrmala 2013Festivāls JŪRMALA 2013/2014 – dominējoši postpadomju valstu starptautiska rakstura humora un izklaides festivāls Dzintara koncertzālē, Jūrmalā: biļetes un pasākumi »
   
  festivāls EUROJURMALA 2013 / biļetes, kultūras pasākumi, programmaFestivāls EUROJURMALA 2013/2014 – dominējoši postpadomju valstu starptautiska rakstura Televīzijas Mākslas forums «Eurojurmala» Latvijas kūrortpilsētā Jūrmalā, kura ietvaros bērni un jaunieši no tādām Eiropas un NVS valstīm kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Moldova, Itālija u.c. varēs izpaust savas radošās spējas un meistarību dziedāšanā, horeogrāfijā, instrumentālajā mūzikā, teātra mākslā, modes dizainā, glezniecībā u.c. oriģinālžanros: biļetes un pasākumi »
  / Par festivālu EUROJURMALA: uzzini vairāk »

   

  Kino festivāli – jaunākais Latvijas ziņās

   

  TVNET.lv«Putina liecinieki» iekļauta RIGA IFF programmāTVNET.lvRežisora Vitālija Manska dokumentālā filma «Putina liecinieki», kas pagājušajā nedēļā prestižajā Karlovi Varu starptautiskajā kinofestivālā saņēma balvu kā labākā dokumentālā filma, 23. oktobrī piedzīvos savu ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaRiga IFF būs skatāma Karlovi Varu festivālā godalgotā filma Putina ...DienaRežisora Vitālija Manska dokumentālā filma Putina liecinieki, kas pagājušajā nedēļā prestižajā Karlovi Varu starptautiskajā kinofestivālā saņēma balvu kā ...and more ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaRiga IFF būs skatāma Karlovi Varu festivālā godalgotā filma Putina lieciniekiDienaRežisora Vitālija Manska dokumentālā filma Putina liecinieki, kas pagājušajā nedēļā prestižajā Karlovi Varu starptautiskajā kinofestivālā saņēma balvu kā labākā dokumentālā ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvSimtgades filma 'Laika tilti' pasaules pirmizrādi piedzīvos Karlovi Varu festivālāDELFI.lvSvētdien, 1. jūlijā, starptautiskajā Karlovi Varu (Čehija) kinofestivālā notiks Latvijas režisores Kristīnes Briedes un Lietuvas dokumentālā kino meistara Audrjus Stoņa dokumentālās ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Cet, Jūn 28, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvSimtgades filma 'Laika tilti' pasaules pirmizrādi piedzīvos Karlovi ...DELFI.lvSvētdien, 1. jūlijā, starptautiskajā Karlovi Varu (Čehija) kinofestivālā notiks Latvijas režisores Kristīnes Briedes un Lietuvas dokumentālā kino meistara Audrjus ...and more ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Cet, Jūn 28, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens