Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rīgā gaidāma burukuģu parāde – regate Tall Ships Races

  Publicēts | maijs 25, 2013 |

  Regate The Tall Ships Races 2013 foto Regates Tall Ships Races pirmsākumi ir meklējami 1956. gadā, kad burātāji secināja: burukuģi- tā jau ir kuģniecības vēsture. Un, godinot šos krāšņos burukuģus, burātāji sarīkoja regati no Anglijas uz Portugāli lielākajiem pasaulē atlikušajiem buriniekiem.

  Šobrīd burinieku regate Tall Ships Races atpazīstama arī kā starptautiskas sadraudzības sacensības jauniešiem burāšanās mākslā. Regate Tall Ships Races tiek rīkota katru gadu Eiropas ūdeņos un vairāk nekā puse no katra burukuģa apkalpes locekļiem ir jaunieši.

  Regate The Tall Ships Races 2013 startēs Orhusā (Dānija) no 4. – 7. jūlijam. No Orhusas regate dosies uz Helsinkiem (Somija), tās ostu sasniedzot 17. jūlijā. Burukuģi Helsinkus atstās 20. jūlijā ar nākamo galamērķi- Rīgu. Rīga regati The Tall Ships Races 2013 uzņems no 25. – 28. jūlijam.

  Pasākumu programmā regates Tall Ships Races 2013 burinieku apskate

  Starptautiskās burinieku un jahtu regates The Tall Ships Races 2013 laikā Rīgā ieradīsies ap 90 burinieku un jahtas. Publiskai apskatei tiks atvērti 20 lielie A klases burinieki – interesentiem būs vienreizēja iespēja uzkāpt un apstaigāt klāju.

  Burukuģi būs pieejami publiskai apskatei līdz 27. jūlijam. Lielie A klases burinieki Rīgā ieradīsies 25. jūlijā rītā. Ap plkst. 10:00 visiem 20 buriniekiem jābūt pietauvotiem piestātnē starp Vanšu tiltu un Rīgas pasažieru ostu. Līdzko regates Tall Ships Races 2013 lielajiem buriniekiem būs nolaisti trapi, apkalpes sāks uzņemt skatītājus. Burinieku apskatei apmeklētājiem jārezervējas ar pacietību; iespējams, veidosies garas interesentu rindas.

  Regates Tall Ships Races 2013 Rīgas posma koncerti

  Kā vēsta Regates The Tall Ships Races 2013 Rīgas posma preses centrs, katru regates Rīgas posma dienu teritorijā pie Rīgas Pasažieru termināla cēlo burinieku ielokā uz lielās skatuves uzstāsties pašmāju mūziķi. Darbosies tirdziņš un atrakcijas bērniem. Arī Rīgas restorāni, bāri un kafejnīcas šim notikumam būs īpaši gatavojušies; uzzini vairāk »

  Pasākumu programmā Regates Tall Ships Races 2013 burinieku parāde

  Šis apbrīnas vērtais pasākums noslēgsies ar The Tall Ships Races 2013 regates burukuģu parādi svētdien, 28.jūlijā, kad regate atstās Rīgas ostu un dosies uz Poliju, kur galamērķis- Ščecina. Burinieku parāde ir regates The Tall Ships Races krāšņākais pasākums, kurā visi burinieki un jahtas vērojami vienkopus paceltām burām. Burinieki lēnām virzīsies pa Daugavu, apmēram 2 stundas, līdz Daugavas ietekai jūrā.

  Paredzams, ka regates parāde sāksies laikā ap plkst. 10 līdz 12, kad krāšņie burinieki attauvosies no krasta; The Tall Ships Races 2013 regates burinieki izkārtosies eskadriļās, lai tālāk dotos uz Rīgas jūras līci. Katras eskadriļas avangardā būs viens lielais A klases burinieks, kam tālāk jau sekos mazākie B klases burinieki.

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens