Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Dejas un Zupas vakari Totaldobže VEF radošajā kvartālā

  Publicēts | maijs 16, 2013 |

  BUSH (bij. Bū-š) hip hop, TERASES KOKTEILIS UN AUKSTĀ ZUPA no RŪTAS RIETUMAS / VEF TotaldobžeWorld music no PĒTERA BRĪNIŅA platēm, BUSH (bij. Bū-š) hip hop, TERASES KOKTEILIS UN AUKSTĀ ZUPA no RŪTAS RIETUMAS – tas viss gaidāms Totaldobže mākslas centra Jumta terases atklāšanas pasākumā VEF radošo industriju kvartālā.

  Piektdien, 17. maijā pēc darba visi radoši domājošie un kultūras industrijas fani tiek aicināti kāpt uz saviem velosipēdiem, skrejriteņiem, skeitiem un citiem braucamrīkiem, lai dotos prom no pārkarsušā centra kņadas uz Totaldobže jumta terasi. Sākums 20:00, BUSH ap 22:00 un tālāk dejas, dejas, dejas!

  Totaldobže Zupas viruve VEF radošo industriju kvartālā

  Laba ziņa izsalkušajiem māksliniekiem – ar šo vakaru Totaldobže VEF radošo industriju kvartālā tiek aizsākti “Zupu vakari”. Tas nozīmē, ka pāris vakarus mēnesī Totaldobže mākslas centrs uz jumta terases piedāvās baudīt zupu muzikālā pavadījumā.

   

  «Sansusī» festivāla rīkotāji aicina uz vakaru mazajā, trakajā ...Lsm.lvTurpat kaimiņos dejas izrādi mēģina horeogrāfs Krišs Sants, mākslas izstādes rīko “Totaldobže”, pastāvīgi mēģina eksperimentālās mūzikas grupa “Gas of Latvia”. Jauna un ../ Totaldobže kultūras ziņās »
  Pie, Mai 25, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā
  Neatkarīgā Rīta AvīzeArī tukšam īpašumam ir potenciālsNeatkarīgā Rīta AvīzeRīgā veiksmīgākie piemēri ir K. K. Stricka villa, mākslas centrs Totaldobže VEF korpusos, Lastādija Maskavas forštatē. Tas nenozīmē okupēt tukšās ēkas šā ../ Totaldobže kultūras ziņās »
  Cet, Mai 10, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā
  Fotogrāfe Inga Erdmane sabiedrības respektu pret mākslu izmanto ...Lsm.lvAr holandiešu horeogrāfu un mākslinieku Inga iepazinusies un strādājusi kopā mākslas centra “Totaldobže” projektā “Melnie caurumi”, kura būtība – savest kopā ļoti ../ Totaldobže kultūras ziņās »
  Pie, Apr 27, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā

   

  TOTALDOBŽE TERASES ATKLĀŠANAS BALLĪTE – PIKNIKS

  Ap 20:00 pulcēšanās. Neilgi pēc tam uz Totaldobže terases tiks pasniegta līdz šim gardākā aukstā zupa (tā nebūs nekāda klasiskā, ierastā) un atspirdzinošs kokteilis, kura sastāvs pagaidām tike turēts noslēpumā.

  IEEJA BEZ MAKSAS

  Ap 22:00 uz terases kāps BUSH ( agrāk zināms kā mūziķis bū-š), lai ielīksmotu Totaldobže viesus vasarīgos bītos, bet pēc BUSH uzstāšanās sekos dejas Pētera Brīniņa virsvadībā.


  BUSH par savu mūziku:
  “Šī mūzika ir nostaļģiska un nopietna. Tā ir kā silts vasaras vakars pilsētā, kā akmens smagums dvēselē..”

  18. maijā Totaldobže mākslas centrā elektroakustiskā mūzika un skaņas instalācijas


  Radošā kultūras industrija. Radošās izdomas un biznesa potenciāla pārmijas saziņā vidē un kultūrā / mārketinga un reklāmas kampaņas internetāSavukārt, 18. maijā Totaldobže mākslas centrā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kompozīcijas nodaļas studentu un Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas nodaļas studentu elektroakustiskā mūzika un skaņas instalācijas.

  Koncerta sākums 21:00, ieeja bez maksas.
  Totaldobže mākslas centrs, Ūnijas iela 8, k-2.

  Mūzikas akadēmiju pārstāvēs topošie komponisti Linda Leimane, Platons Buravickis, Jānis Ķirsis, Jevgēņija Fedorenko un Jachin Pousson. Savukārt no Liepājas izskanēs Arta Kupriša, Andra Vētras, Anetes Grāvelsiņas, Līvijas Daudzes, Reiņa Naļivaiko u.c. autoru skaņdarbi un skaņas instalācijas, kā arī audiovizuālās grupas Trihars uzstāšanās.

  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Radošās industrijas mākslas centrs Totaldobže, multifunkcionālā koncertzāle bijušās rūpnīcas VEF teritorijā, Rīgā / Latvija, kultūras pasākumi '2013

  Foto: Totaldobže multifunkcionālā koncertzāle savā pirmsākumu stadijā

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens