Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Sokrata tautskola aicina ezotēriskā ceļojumā uz Lietuvu

  Publicēts | marts 7, 2013 |

  Ciurlionis / mākslinieks un domātājs Čurļonis, glezna *Laidotuviu simfonija* / LietuvaSokrata tautskola, turpinot organizēt ceļojumus uz Baltijas kultūrvēsturiskām un svētvietām, 2013. gada 16. martā aicina piebiedroties ezoteriskam ceļojumam uz Lietuvu, kura laikā būs iespēja apmeklēt Krustu kalnu, pabūt Kauņā un paviesoties Lietuvas lepnuma- mākslinieka un teozofa Čurļoņa,- muzejā.

  Viena no iecienītākajām Lietuvas svētceļojumu vietām ir Krustu kalns, kurā atrodas vairāk kā 50000 krustu. Pirmo reizi krusti pieminēti jau 1850. gadā. Vietējie iedzīvotāji šo kalnu izsenis saukuši par Lūgšanu, Pils vai Svēto kalnu un uzskatījuši to par svētu vietu. Ceļojumā var ņemt līdzi savu krustu un to nolikt Krusta kalnā. Krustā varat ielikt savas dzīves lielu „smagumu”, kvēlu vēlēšanos vai lūgumu.

  Ceļojuma galamērķis ir Kauņa, kurā noteikti tiks apmeklēts Čurļoņa muzejs. Lietuviešu rakstnieks Eduards Mieželaitis teicis, ka M.K.Čurļoņa (1875-1911) gleznas ir skatiens no visaugstākajiem kalniem lejup uz cilvēka noieto ceļu un nākamajiem ceļiem, un neaizsniegtiem augstumiem; un mums sava ikdiena jābombardē ar sapņiem.., ar Čurļoni.., ar visiem citiem sapņotājiem. Čurļonis savu mākslu mēģina saistīt ar kosmosu, ar visumu (arī astronomiju un ģeoloģiju, filozofiju un pasaules literatūru). Sapņodams par brīvu un skaistu mākslas kosmosu, viņš vienlaikus centies būt „lietuvisks”, par ko liecina gleznu dzintara nokrāsas – zaļgans, dzeltenīgs, dūmakains, rūsgans, iesārts. Čurļonis savus darbus gleznoja, izmantojot mūzikas terminoloģiju: sonātes, prelūdijas, fūgas. Darbos ir ietverta dziļa simboliska nozīme. Saules sonāte, pavasara sonāte, jūras sonāte, vasaras sonāte, piramīdas sonāte, zvaigžņu sonāte. Pavasara cikls, Vasaras cikls, Ziemas cikls. Zodiaka zīmes. Pasaules radīšana. Plūdi. Princeses ceļojums. Karaļdēla ceļojums. Ceļš. Ceļojuma laikā mēģināsim ieraudzīt M.K. Čurļoņa darbos attēloto simboliku, kā durvis uz transcendenci.

  Ceļojuma dienā no Rīgas izbraukšana plkst. 7.30, un Rīgā plānots atgriezties laikā no plkst. 20.00-21.00, orientējoši. Ceļojuma laikā Dainis Ozoliņš šo to pastāstīs par M.K. Čurļoni, par viņa ezotēriku. Kauņā, Čurļoņa muzejā, uzkavēšanās apmēram 2 stundas un 1- 1,5 st. pusdienu paēšanai Kauņā, pilsētā / Dalības maksa: 20 LVL

  Ceļojums uz Lietuvu

  Pieteikšanās: šeit »

  Čurļoņa gleznas

  Fotogalerija: apskatīt »

  Talka Pokaiņu mežā, Dobeles rajonā, tiek pārcelta uz 6. aprīli

  Dainis Ozoliņš aicina: lai gan 23. martā plānotā kultūras mantojuma sakopšanas POKAIŅOS PAVASARA SAULGRIEŽU TALKA spītīgās ziemas dēļ tiek pārcelta, tā joprojām tiek plānota 6. aprīlī uz plkst. 11-tiem. Īpašā tēja, vitamīnu zupa, svaigas bērzu sulas un sarunas joprojām Tevi gaidīs, arī jautājums par transportu līdz Pokaiņu mežam tiek risināts. Varbūt, ka vari kādam pateikt vēl, jo darba rokas ļooooooti vajag- TEMPĻA KALNĀ daudz ugunskuru jādedzina, tur rudenī zarus un krūmus izcirta.
  Saziņai: dainis.ozolins{at}gmail.com

  Dainis Ozoliņš. Dabas pētnieks un domātājs, fiziķis un filozofsDainis Ozoliņš ir daudzpusīga un savdabīga personība ar ļoti plašām zināšanām, bagātu dzīves pieredzi. Daini vienmēr ir aizrāvusi daba ar savu varenību un skaistumu. Studējot Latvijas Universitātē fiziku, vēlāk arī filozofiju, Dainis ļoti interesējās par lietu kopsakarībām, centās meklēt un atrast lietu būtību, saskatīt un atšķetināt, ko slēpj sevī daba. Dainis ir mēģinājis izprast šķietami neizprotamo – materiālā un garīgā kopsakarības.

  SOKRATA TAUTSKOLA- garīgās attīstības izglītība personībai

  SOKRATA TAUTSKOLA ir cilvēka personības un garīgās attīstības izglītības iestāde. Tās misija ir sniegt cilvēkiem vispirms jau garīgās zināšanas un to praktisko pielietojumu ar mērķi, lai ikviens spētu veidot veselīgas, harmoniskas savstarpējās attiecības un piedzīvotu izaugsmi neatkarīgi no citu indivīdu sociālās pozīcijas, piederības dažādām uzskatu, vērtību un normu sistēmām, grupām un ideoloģijas.

  SOKRATA TAUTSKOLAS pamatuzdevums ir palīdzēt cilvēkam:

  Sokrata tautskola / izzini pats sevi / izglītība personībai

  izzināt sevi;
  pārvarēt dzīves grūtības;
  uzlabot veselību;
  sasniegt garīgā līdzsvara un apmierinātības ar dzīvi izjūtu;
  kā arī- iedrošināt cilvēkiem iesaistīties darba tirgū.

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens