Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Ienes gaismu Rīgas Latviešu biedrības namā!

  Publicēts | novembris 27, 2012 |

  Rīgas Latviešu biedrība. Ekonomisko spuldzīšu akcija "Atnes gaismiņu!"Rīgas Latviešu biedrība gada tumšākajā laikā aicina piedalīties akcijā „Atnes gaismiņu!”, kuras ietvaros ikviens tiek aicināts atnest ekonomisko spuldzīti uz Rīgas Latviešu biedrības namu.

  Akcijas mērķis ir visā Rīgas Latviešu biedrības namā nomainīt kvēldiegu spuldzītes ar ekonomiskajām spuldzītēm, tādējādi ievērojami ietaupot elektroenerģijas patēriņu un samazinot izdevumus. Akcijas atbalstītāji tiek aicināti atnest vienu vai vairākas ekonomiskās spuldzītes un dāvināt tās Rīgas Latviešu biedrībai.

  Rīgas Latviešu biedrības namā ik dienu deg liels skaits spuldzītes, piemēram, Lielajā zālē vien sarīkojumu laikā mirdz 119 spuldzes. Ja visiem kopā izdotos savākt tik daudz spuldzīšu, lai kvēldiegu spuldzītes visā namā tiktu nomainītas ar ekonomiskajām spuldzītēm, tad elektroenerģijas patēriņš tiktu samazināts no 60% līdz pat 80%.

  Rīgas Latviešu biedrība. Uzsaukums, akcija "Atnes gaismiņu!"Rīgas Latviešu biedrībai rudens ir zīmīgs laiks- tas ir biedrības dibināšanas laiks. Tieši pirms 144 gadiem Rīgas Latviešu biedrība uzsāka savu darbu. 1868. gada 24. oktobrī Krievijas Iekšlietu ministrijā tika apstiprināti biedrības statūti, novembrī sanāca dibinātāju pilnsapulce, kas ievēlēja 36 runasvīrus un pirmo biedrības priekšsēdētāju Bernhardu Dīriķi. Sagādātās spuldzītes būs simboliska dāvana Rīgas Latviešu biedrībai dzimšanas dienā!

  Spuldzītes Rīgas Latviešu biedrībai var nest uz biedrības namu, kur 1. stāva vestibilā ir novietots speciāls grozs, lai tās atstātu. Noderīgas būs ekonomiskās dažādu jaudu spuldzītes – gan ar lielo (E27) cokolu, gan mazo (E14) cokolu.

  Vienlaikus akcijā piedalīties iespējams arī, ziedojot speciāli sagatavotā ziedojumu lādē, kura atrodas Rīgas Latviešu biedrības 1. stāva vestibilā, veicot personīgu ziedojumu Rīgas Latviešu biedrības birojā vai veicot pārskaitījumu uz biedrības kontu SEB bankā: LV85UNLA0001000700648 ar norādi – mērķziedojums akcijai „Atnes gaismiņu!”

  Akcijas norises laiks
  : no 2012. gada 1. novembra līdz Ziemassvētkiem.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens