Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Diskusija ar patērētāju „Vārds Latvijas dizaineriem”

  Publicēts | oktobris 26, 2012 |

  Latvijas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs. Diskusija "Vārds Latvijas dizaineriem"Latvijas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs ielūdz uz tikšanos/diskusiju ar Latvijas sabiedrībā atzinību guvušiem dizaineriem– no oktobra līdz aprīlim, katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 17.00 ciklā „Vārds Latvijas dizaineriem”.

  Cikla „Vārds Latvijas dizaineriem” pasākumu nodoms ir informēt un ieinteresēt sabiedrību ar dizaina aktualitātēm, attīstību un sasniegumiem Latvijā, lai veidotu ciešāku saikni un rosinātu viedokļu apmaiņu starp patērētāju un nozares speciālistiem. Pasākumu programma paredz tuvāk iepazīt Latvijas dizaina jomas personības, uzklausīt viņu pieredzi un veicināt radošu domas apmaiņu. Jebkurš stāsts un produkts ir atšķirīgs un unikāls, bet tos vieno atpazīstamība un kvalitāte.

  Starta pasākumā piedalās:
  Holgers Elers, dizainers, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, LMA Dizaina nodaļas vadītājs, dizaina biroja H2E radošais direktors
  Barbara Ābele, māksliniece, Latvijas Mākslas akadēmijas asociētā profesore.
  Miķelis Baštiks, dizainers, Asketic
  Agnese Kleina, žurnāla Deko galvenā redaktore

  2012./2013. gada sezonā plānotas sešas tikšanās reizes

  Par vakara viesiem pusgada laikā kļūs vairāk nekā divdesmit Latvijā labi zināmi un novērtēti dizaineri, to skaitā Holgers Elers, Miķelis Baštiks, Aldis Circenis, Jānis Mercs, Liene Drāzniece, Mārtiņš Ratniks, Natālija Jansone, Aļona Bauska, Elīna Dobele, Baiba Linga-Bērziņa, Inga Priedīte un citi. Katra tikšanās reize būs veltīta citai tēmai, fokusējot uzmanību uz kādu noteiktu dizaina virzienu: mēbeļu, grafisko vai modes u.c. dizainu. Pēdējais no sešiem 2012./2013. gada sezonas pasākumiem būs veltīts jaunajiem dizaineriem.

  Katrā pasākumā paredzētas trīs vai četru autoru 20 minūšu garas prezentācijas, tiem papildinot stāstījumu ar foto, video materiālu un dizaina priekšmetu demonstrāciju. Neformālā gaisotnē māksliniekiem tiks dota iespēja atklāt profesionālo pieredzi un radošā procesa aizkulises– no idejas dzimšanas līdz tās realizācijai. Klausītāji tiek īpaši aicināti nākt un paust arī savu viedokli, un piedalīties diskusijā!

  Pasākumi notiks katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 17.00 pēcpusdienā. Ieeja pasākumos būs bez maksas.

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens