Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Zinātnieku Nakts ‘2012

  Publicēts | septembris 28, 2012 |

  Zinātnieku nakts '2012 Latvijā. Enerģētika, populārzinātniski šovi, diskusijas augstskolās un institūtos.Līdzīgi kā Muzeju Nakts Latvijā savu popularitāti ieguvusi arī Zinātnieku nakts (Latvijā oficiāli notiek kopš 2006. gada). 28.septembrī /piektdien vienlaikus astoņās pilsētās– Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Salaspilī, Valmierā un arī Cēsīs,- notiks ikgadējā Zinātnieku nakts, pasākumu tēma „Stāsts par enerģiju”. Pasākumus ievadīs populārzinātniski interaktīvās izstādes no Francijas „Stāsts par enerģiju” atklāšana Latvijas Zinātņu akadēmijas telpās. Visos Zinātnieku Nakts pasākumos ieeja ir bez maksas.

  Šogad Zinātnieku nakts aktivitātes Latvijā tematiski ir saistītas ar enerģētiku, dodot ieskatu enerģijas ieguves veidos un daudzveidīgajā pielietojamībā. 28.septembrī plašākai sabiedrībai apskatei būs atvērti zinātniskie institūti, augstskolu fakultātes, kur interesenti varēs piedalīties zinātniskos eksperimentos, iesaistīties diskusijās, uzdot jautājumus zinātniekiem un uz brīdi iejusties zinātnieka ikdienā. Kopīgi varēs no jauna atklāt lietas, bez kurām šodien mūsu ikdienas dzīve vairs nav iedomājama un kuras ir dažādu zinātnes sasniegumu rezultāts. Varēs iepazīties ar jaunām tehnoloģiju idejām, kas pateicoties zinātnei vēl var ienākt mūsu sadzīvē.


  Neliels ieskats Rīgas Zinātnieku Nakts programmā:

  20.00-23.00 Visa vakara garumā Latvijas Zinātņu akadēmijas augstceltnes 15.stāva skatu laukumā – naksnīgās Rīgas un zvaigžņotās debess vērojumi.

  18.00-20.00 Eiropas Savienības mājā /Aspazijas bulvārī 28,- Zinātnes kafejnīca „Dzīvība kosmosā”. Zinātnes kafejnīcas vadītājs Dr. Juris Šteinbergs– zinātnieks un populāra TV raidījuma seja. Kafejnīcas diskusijā piedalās nozares eksperti.

  No plkst. 19.00 LU F.Candera kosmosa izpētes muzejā: rīdzinieka, raķešu būves pioniera Fridriha Candera 125 dzimšanas diena. Filma par Fridrihu Canderu un stends. Iespēja pašam „izstaigāt” Starptautisko Kosmisko staciju un vērot Starptautiskajā Kosmiskajā stacijā notiekošo.
  Sacensības:
  Raķetes modeļa šaušana tālumā.
  Raķetes modeļa izveidošana un palaišana.

  18.00-20.15 LU Teoloģijas fakultātē /Raiņa bulvārī 19,- auru redzēšana un vārdā saukšana. Kā iemācīties saredzēt auru? Uzzini, kāda ir Tavējā! (cilvēku un priekšmetu auras caur ultravioleto filtru; konkurss- uzvarētājiem ir iespēja iegūt savas auras fotogrāfiju).

  18.00-23.00 LU Ķīmijas fakultātē /Kr.Valdemāra ielā 48,- šovs:
  • Kā analizē ūdeni un tā saturu? Iespēja pašam piedalīties šajā procesā;
  • Ķīmijas eksperimentu demonstrācijas šovs: Ūdens unikālās īpašības. Četri seansi, katrs ~ 50 minūtes garš.

  18.00-23.00 LU Citvielu fizikas institūtā /Ķengaraga ielā 8,- pasākumi visa vakara garumā:
  • Ūdens enerģija – enerģijas atbrīvošana no ūdens, ūdenstriecis, ūdensstrūklu ģenerators; ierīces ūdens sadalīšanai, sausā un parastā ledus salīdzinājums;
  • Saules enerģija – ar saules paneļiem darbināmu mašīnu demonstrācija;
  • Cilvēka radītā enerģija – cik enerģijas izdalās cilvēkam veicot dažādas darbības?
  • Sprādzienu enerģija – ķīmisko reakciju un salūtu izdalītā enerģija;
  • Ar ūdens un saules enerģiju darbināmu mašīnu sacensības.

  18.00-23:00 LU Ekonomikas un vadības fakultātē /Aspazijas bulvārī 5 “Ūdens liešanas meistarklase”:
  1. Pamācība – kā daudz un gudri runājot neko nepateikt;
  2. Stendi ar “Labākajiem ūdens lējējiem ekonomikas/vadības sfērā” – informācija par vēsturiski nozīmīgu cilvēku, kurš ir daudz runājis, maz pasakot vai sasolījis to, kas vēlāk nav piepildījies.

  LU Botāniskais dārzs /Kandavas ielā 2,- ekskursijas pa Botāniskā dārza Augu mājām „Augi un dažādas vielas tajos– ūdens, eļļas, olbaltumvielas, cukuri, indīgie savienojumi ….”, sākums ik pusstundu no plkst. 18.00.

  Un tā ir tikai neliela daļa no Zinātnieku Nakts ‘2012 plānotajiem pasākumiem. Zinātnieku Nakts notiek visā Latvijā. Visu pasākumu programmu skati šeit: Zinātnieku Nakts ‘2012. Buklets »

  Avots: Latvijas Zinātņu akadēmija

  Uz bloga titullapu »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens