Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Jaunrade, kas sastopas ar skatītāju

  Publicēts | aprīlis 9, 2012 |

  038_totaldobzeŠī gada 11. aprīlī no plkst. 19:00 līdz 22:00 Totaldobže mākslas centrā VEF teritorijā notiks “Kompasa balvas” pasākums, ar kuru noslēgsies Rudens cikls un tiks atklāta radošo prezentāciju projekta „Kompass” otrā sezona- Pavasara cikls. Visus ienākumus no šī pasākuma biļešu tirdzniecības saņems viena no radošajām iecerēm.

  Prezentēt savas ieceres Kompasa balvas pasākumā Kompasa organizātori uzaicināja Ivaru Drulli (vizuālā māksla), Kristīni Vismani (laikmetīgā deja), Ingu Gaili (dzeja) un Platonu Buravicki (laikmetīgā mūzika). Viņi visi četri ir piedalījušies Kompasa rudens ciklā. Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, skatītājiem būs iespēja atbalstīt vienu no šiem projektiem, balsojot par viņuprāt saistošāko prezentāciju.

  Par prezentācijām izteikties tiks aicināti arī šo nozaru eksperti: vizuālajā mākslā– kuratore Odrija Fišere, laikmetīgajā dejā– kritiķe Inta Balode, dzejā– dzejnieks Ronalds Briedis un mūzikā– žurnālists Orests Silabriedis.


  Mailigen.lv Tagad partnerus vari uzrunāt efektīvāk ar:

  -elementāru e-pastu datubāžu vadību
  -profesionālu HTML e-pasta dizaina veidošanu
  -precīzu rezultātu analīzi

  Reģistrējies un izmēģini to 30 dienas bez maksas!  Kompass izceļ nevis tos, kas jau bauda popularitātes augļus, bet māksliniekus, kas iegulda savā radošajā darbā novatora enerģiju un resursus, kas nereti ir ārpus ierastā un pazīstamā. Tā ir arī skatītāja iespēja mijiedarbībai starp mākslinieku- idejas ģenerētāju,- un skatītāju kā mākslas baudītāju– idejas patērētāju,- kas risināsies mākslas nozares pārzinēju vadībā.

  Projekta koordinātors: Daiga Brūvere
  Tālr. 27891495; daiga.bruvere@totaldobze.com


  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Saistītās tēmas:

  Kādreiz VEF, šobrīd..

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens