Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kā triumfē latvieši- prestižā Red dot ‘2012 balva dizainā

  Publicēts | marts 18, 2012 |

  Rīgas Krēslu Fabrikas ražotā taburete BLOOM (dizains - Aldis Circenis) / red dot award: product design 2012Rīgas Krēslu Fabrikas ražotā taburete BLOOM (dizains – Aldis Circenis) ir atstājusi pārliecinošu iespaidu uz “red dot award: product design 2012″ starptautisko trīsdesmit ekspertu žūriju ar savu augsto dizaina kvalitāti. Šī pasaulē augstu vērtētā balva latviešiem piešķirta par “smalko dizaina valodu” kategorijā – Dzīvojamās telpas.

  Radošie prāti un uzņēmumi no visas pasaules iesūtīja vērtēšanai 4515 darbus. Tie tika vērtēti 19 kategorijās- no papīra saspraudes, līdz mēbelēm, automobiļiem un arhitektūras projektiem. Pēc vairāku dienu rūpīgas vērtēšanas Alda Circeņa projektētā taburete BLOOM saņēma vienu no dizaina jomā visiekārojamākajām balvām.

  Rīgas Krēslu Fabrika pagājušajā, 2011. gadā, uzsāka liekti līmētā saplākšņa sēdmēbeļu ražošanu. Taburete BLOOM ir viens no produktiem, kas ir ieviesti sērijveida ražošanā 2011. gada nogalē. BLOOM dizainu raksturo vieglums, intriģējoša forma, liekti līmēta saplākšņa īpašību pilnvērtīga izmantošana.

  Red dot dizaina muzejs ir pasaules lielākā, pastāvīgi darbojošā mūsdienu dizaina izstāde. No 2012. gada 3. līdz 29. jūlijam muzejā būs apskatāma apbalvoto produktu izstāde: “Dizains uz skatuves– produktu dizains 2012.gada red dot balvas ieguvēji”. Red dot dizaina muzejs ir iemājojis bijušo ogļu raktuvju Zeche Zollverein katlu mājā Esenē, Vācijā. Šajā elpu aizraujošajā atmosfērā, izstādē būs apskatāms arī Rīgas Krēslu Fabrikas ražotā taburete BLOOM.

  Red dot 2012. gada balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2. jūlijā slavenā somu arhitekta Alvara Aalto projektētajā Esenes teātrī.

  Par dizaina autoru:
  Aldis Circenis – arhitekts, SIA “COPPA LTD”, SIA “Rīgas Krēslu Fabrika” dibinātājs. No 1992. gada nodarbojas ar sabiedrisko telpu interjeru un mēbeļu dizainu. Piedalījies interjera un mēbeļu projektēšanā LMT, SEB, Swedbank centrālajām ēkām. Realizējis trīs REVAL HOTEL viesnīcu projektus Rīgā.

  Par red dot dizaina balvu:

  Red dotdizaina balvas aizsākumi meklējami 1950. gados. Esošajā formā, balva tiek piešķirta kopš 1995. gada. Sacensība notiek trijās disciplīnās: “red dot balva:produktu dizains”, “red dot balva: komunikāciju dizains” un “red dot balva: dizaina koncepts”. 2011. gadā, visās kategotijās, vērtēšanai savus darbus iesūtīja vairāk kā 14 000 dalībnieku no vairāk kā 70 valstīm. Red dot balva ir viens no starptautiski pazīstamākajiem izcila dizaina kvalitātes zīmogiem. Starp balvas saņēmējiem iepriekšējos gados ir tādi pasaulslaveni zīmoli kā Apple, BMW, Nokia, Elektrolux, Opel, Grohe, Ligne Rosset u.c.

  Dizaina krēsli un taburetes pasaulē: fotogalerija »

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens