Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Dzīves stila dāvanas

  Publicēts | marts 6, 2012 |

  Iepazīsties ar MADARA dabīgās kosmētikas piedāvājumu- tā ir augstas kvalitātes, pilnīgi dabīga ekokosmētika ar Baltijas dabas spēku, radīta Latvijā.

  MADARA iesākās ar kaislību. Ar četru jaunu Latvijas sieviešu dedzīgu vēlmi pēc dabiskuma; ar Zanes, Lotes, Paulas un Lienes vajadzību dzīvot zaļāk, skaistāk, tīrāk un drošāk.

  Līdzās citu valstu eko kosmētikas favorītiem iepazīstot arī Latvijā radīto MADARA dabīgo kosmētiku, šarmantā amerikāņu aktrise Gvineta Paltrova to ir novērtējusi ar atzinību.

  Savā dzīves stila blogā GOOP aktrise, dodot uzticamības garantiju, apraksta personīgos iespaidus- kā no zīmola veidotājas un dibinātājas Lottes Tisenkopfas-Iltneres dabīgās kosmētikas meklējumiem radusies MADARA, un izaugusi līdz ievērības cienīgam kosmētikas produktu klāstam – uz doto brīdi tie ir šampūni, mitrinošie līdzekļi sejai un ķermenim, produkti celulīta samazināšanai, kā arī dabīgās kosmētikas līnija bērnu ādas kopšanā. Gvinetas Paltrovas blogā atsevišķi tiek pieminēts MADARA mitrinošais losjons, kuru aktrise, iespējams, ir īpaši iecienījusi.

  Leģenda

  Lotte bija pārsteigta, kad pirmo reizi mūžā piedzīvoja alerģiju no kosmētikas līdzekļa. Viņa sāka lasīt produkta sastāvu un uzzināja, ka lielākā daļa no sastāvdaļām tik dārgajā acu krēmā bija sintētiskas un kaitīgas – propilēna glikols, minerāleļļa, silikoni, parebēni. Lotte nolēma nekad mūžā vairs nelietot kosmētiku, kas ražota no kancerogēnām, toksiskām un ādu kairinošām izejvielām. Dabiska un droša skaistuma meklējumi aizveda Lotti līdz pašas rokām gatavotai kosmētikai un drošas kosmētikas bloga rakstīšanai, lai dalītos pieredzē ar citām Latvijas sievietēm. Tā Lotte iepazinās ar Zani – zaļā dzīvesveida dedzīgu piekritēju, kas strādāja mārketinga aģentūrā. Sievišķīgā sarunā pie kafijas tases dzima ideja – veidot Latvijā dabiskas kosmētikas ražotni. Šis sapnis vienā mirklī aizrāva Lieni, vienu no veiksmīgākajām Latvijas jaunajām dizainerēm, kas sāka ideju skicēt uz papīra, un Lottes māsu Paulu, kas gara acīm jau redzēja jaunos produktus veikalu plauktos.
  Savu sapni meitenes nosauca par MADARA – tāpat kā sauc noslēpumaino augu ar reibinoši saldo smaržu, kas gadu simtiem audzis ziemeļzemes Latvijas pļavās un piejūras kāpās. Gadu simtiem šo un citas zālītes viedas sievas izmantojušas skaistumam un ārstniecībai, bet nu tas kļuva par simbolu stāstam par dabiskumu, skaistumu un spēcīgajiem ziemeļu augiem.
  MADARA bija dzimusi.
  No četratā sapņotas un izauklētas vīzijas MADARA izaugusi par pasaulē atzītu unikālu dabiskās kosmētikas ražotāju. Produktu kvalitāte, ziemeļnieciski atturīgs un labs dizains, godīga uzņēmējdarbība – šos principus kopā ar uzņēmuma dibinātājām Zani, Loti, Paulu un Lieni tagad īsteno visa MADARA četrdesmit cilvēku lielā komanda. Leģenda par MADARA turpinās…

   

  Izvēlies arī citas: DĀVANAS SIEVIETEI

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri

  2 komentāri rakstam “Dzīves stila dāvanas”

  1. Dūņu Rūķītis
   septembris 7th, 2011 @ 12:04 am

   Bet interesanti, kāpēc tieši Madara…Katrā gadījumā prieks par meitenēm leģendā.

  2. charade
   septembris 7th, 2011 @ 8:04 am

   Reklāmas džingls varētu skanēt tā: MÁDARA ekokosmētika ir līderis dabīgās kosmētikas tirgū Latvijā- tā ir kvalitatīva, pilnīgi dabīga ekokosmētika no Latvijas dabā sastopamiem augiem. MÁDARA ekokosmētika arī izceļas ar īpaši demokrātisku cenu pasaules tirgū šo produktu kategorijā. Visiem MÁDARA dabīgās kosmētikas e-pirkumiem Latvijā piegāde bez maksas.

   Ja Tevi iedvesmo šo platuma grādu dabas spēks, ir vērts arī pievērst uzmanību MADARA kosmētikai. Un, šķiet, šeit: http://www.ekokosmetika.davinidavanas.lv Tu vari atrast arī plašāku tam visam pamatojumu..  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens