Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Pedagoģiskais presings- efektīva skološanas metodika vai vardarbība?

  Publicēts | februāris 21, 2012 |

  Bērns mācās kādā no Rīgas skolām, un pedagogi to ir pamanījuši kā spējīgu skolēnu. Problēma tikai tāda, ka līdz ar šo bērna centību, kas ir izpelnījusies atzinību, seko arī skolotāju vēlme bērnu virzīt uz visādiem skolas un tālāk konkursiem (iespējams, lai nepalaistu garām kādu tiem svarīgu ES finansējuma apguvi).

  Viss būtu jauki, ja bērnam tiktu dota brīva izvēle pašam apsvērt un izdomāt- piedalīties vai nē,- bērns uzzinātu par konkursiem savlaicīgi un tiem spētu arī laicīgi sagatavoties, no tā nepārgurstot.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
  Visa zeme mirdzēt sāk.
  Griežas gads uz otru pusi,
  Ziemassvētki atkal klāt!

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Tāpēc man radās jautājums, ar kuru vērsos LR Izglītības ministrijā, un, proti: kādi ietekmēšanas instrumenti ir vecāku rīcībā, ko būtu paredzējusi Latvijas izglītības sistēma, lai operatīvi nobremzētu šādu skolotāju presingu, kas tiek uz bērnu izdarīts (bērns ir spiests ik pa laikam palikt mājās, jo iepriekšējās dienas ir nesušas spēku izsīkumu, bet obligātā mācību programma tiek atstāta otrajā plānā), ja pārrunas nelīdz. Atklāti sakot, bērns pat ne sevišķi vēlas, lai mēs- vecāki,- ietu uz skolu un runātu par šo problēmu, jo pēc viņa teiktā sekos atriebība- kā jau tas mēdz būt, kad skolnieks kaut kādu iemeslu pēc krīt skolotāja nežēlastībā, kur pedagogam izsīkst izpratne par līdzsvarotu un tolerantu pieeju bērna izglītošanā, slodzes un spēju samērošanai veselīgās proporcijās bez psiholoģiskās vardarbības un presinga paņēmienu izmantošanas.

  Pats par sevi saprotams, bērna vārdu, skolu un klasi šobrīd neminēšu, jo būtībā te ir nepieciešama metodistu kontrole pār pedagogiem, un nav svarīgi cik nopelniem bagāts ir vai ir bijis skolotājs. Pie tam, gadi ar cilvēku dara savu, un, iespējams, vienā brīdī vecākās paaudzes pedagogi vairs nav piemēroti nosvērtam darbam psiholoģiski dinamiskos apstākļos, kādi ir bērna izglītošana, nodrošinot tiem tolerantu un iecietīgu gaisotni.

  Lūk, arī LR Izglītības ministrijas iesūtītā atbilde: vispirms Jums ieteiktu šo gadījumu tomēr pārrunāt ar skolotāju, skolas direktoru vai direktora vietnieku mācību darbā, paskaidrojot situāciju no Jūsu un Jūsu bērna interešu viedokļa un mēģinot atrisināt radušos situāciju, un vienoties par turpmāku sadarbību uz izpratni, balstītu pārrunu rezultātā. Ja tas ir nesekmīgi, tad pastāv divi varianti: lūgt konkrētās pašvaldības izglītības pārvaldes iesaisti jautājuma risināšanā, šajā gadījumā Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, vai arī sazināties IZM padotības iestādi – Izglītības kvalitātes valsts dienestu, pa tālruni 67222504 vai e-pastu: ikvd@ikvd.gov.lv. Ja vēlaties palikt anonīms, varat zvanīt uz uzticības tālruni 67358075. Dienests izmeklē katru iesniegto iesniegumu.

  Izglītības un zinātnes ministrijas
  Komunikācijas nodaļa
  info@izm.gov.lv
  67226209


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: ekoprodukti un sieviešu romantiskā apakšveļa; lieliski piedāvājumi atpūtai un gardēžiem. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Viedoklis

  Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis: Bērni strādā daudz vairāk nekā pieaugušie »

  ..uz bloga titullapu

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Viens komentārs rakstam “Pedagoģiskais presings- efektīva skološanas metodika vai vardarbība?”

  1. Rta
   oktobris 7th, 2012 @ 6:29 pm

   66. vidusskolu derētu pārbaudīt. Tā kā nauda seko skolēnam, tad tur, manuprāt, tiek izvērsta pamatīga smadzeņu skalošana jaunajai paaudzei, kuri nevēlas mācīties tik štruntīgā skolā. It kā skola bērniem ar fiziskiem traucējumiem, tikai nez kādēļ tiem bērniem labāk nepaliek, gluži otrādi..  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens