Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Jauns dizains Cēsu Premium skārdenei

  Publicēts | februāris 12, 2012 |

  Cēsu Alus / Cēsu Premium skardenes dizaina konkurss
  Cēsu Premium Nacional Edition skārdeņu sērijas grafiskā dizaina konkurss ir noslēdzies. Jaunā Cēsu Premium ‘2012 National Edition skārdeņu sērija Latvijas tirdzniecības vietās būs iegādājama jau šogad.

  Galveno balvu- 1000 eiro,- ir ieguvis Atis Jēkabsons, lai gan interneta lietotāju balsojumā Ata iesūtītais grafiskā dizaina paraugs īpašu ievērību neieguva. “Vienīgi Latvijā vēl joprojām aug tik liels skaits dižozolu vienuviet. Labi ka tā!” -ar šādiem vārdiem Cēsu alus skārdeņu grafiskā dizaina konkursam savu darbu pieteica Atis Jēkabsons. Pārējie TOP10 skārdeņu dizaina autori, kuri saņēmuši visvairāk balsu no interneta lietotājiem, saņem Forum Cinemas VIP kartes 2012. gadam un Cēsu alus produkta grozus.

  No 2012.g. 3. februāra līdz 9. februārim katrs varēja piedalīties balsošanā par jauno dizainu Cēsu Premium National Edition skārdeņu sērijai. Cēsu Alus ikvienu aicināja piedalīties konkursā ar savu unikālo piedāvājumu skārdenes grafiskajam dizainam. Šoreiz unikālo Cēsu Premium National Edition skārdeņu sērija tiks veltīta tieši Latviju raksturojošajām nacionālajām vērtībām- notikumiem un lietām, kas iedvesmo mūs mūsu pašu zemē.

  Cēsu Alus / Cēsu Premium skardenes dizaina konkurss

  Something special

  No 2. līdz 29.janvārim interneta vietnē www.cesupremium.lv katram dizaina lietu un alus cienītājam bija iespēja radīt un iesniegt konkursam savu unikālo variantu Cēsu Premium National Edition dizaina sērijai, ko veidos atzītākā grafiskā dizaina alus skārdenes.

  9.februārī tika paziņots konkursa uzvarētājs, kurš galvenajā balvā saņems 1000 eiro, un tā radītais grafiskais dizains Cēsu Premium National Edition skārdeņu sērijai tiks nodots ražošanā. Vēl bez tā labākie 10 iesniegtie dizaini Cēsu Premium National Edition skārdeņu sērijai saņem atzinības balvas. Vairāk par veiksmīgāko dizainu Cēsu Premium National Edition skārdeņu sērijai uzzināt un sekot Cēsu Alus skārdeņu dizaina konkursa norisei var šeit:
  dizains Cēsu Premium National Edition skārdenei

  ..uz bloga titullapu

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: ekoprodukti un sieviešu romantiskā apakšveļa; lieliski piedāvājumi atpūtai un gardēžiem. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  Par 2011. gada konkursu un uzvarētājiem:

  konkurss Cēsu Premium Limited edition Rock skārdeņu sērijai

  Ko vēl var izveidot no skārdenes:

  alus & skārdene

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens