Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Staro Rīga ‘2011- koncepcija un piedzīvotais

  Publicēts | novembris 20, 2011 |

  Gaismas festivāls “Staro Rīga”
  Norises laiks: 2011. gada 17. -20. novembrī

  Objektu darba laiks: katru festivāla dienu no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00
  Festivāla organizators: Nodibinājums Rīga 2014

  Gaismas festivāla “Staro Rīga” 2011. gada tematiskā koncepcija “Pilsētas stāsti”. STĀSTI var būt gan emocionāli, bezkaislīgi, pamācoši, vēsturiski, gan interesanti, jocīgi, smieklīgi, dīvaini, mazliet savādi, nomācoši savādi, priecīgi, bēdīgi- nē, tādi labāk ne,- pašapzinīgi, izaicinoši, arī šādi un tādi- visādi.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos
  Ieskats festivāla koncepcijā un personīgi piedzīvotais:

  Vieta: Ugunsmūris Kalēju ielā 9/11

  Objekts: RĪGA TOP

  Rīga top no gadsimta uz gadsimtu aizvien skaistāka un jaunāka, jo, kā vēsta latviešu tautas teika, Rīga nekad nebūs gatava. Rīga top ir atraktīvs Rīgas [pār]tapšanas stāsts un nākotnes vīzijas, parādot Rīgas arhitektūras pērles un katra gadsimta ievērojamākie nami.

  Vieta: Kr.Valdemāra ielā 48, Skvērs pie LU Ķīmijas fakultātes

  Objekts: STABURAGA GAISMA

  Cilvēks, jaunais zinātnieks, gaismu iemitinās ūdenī. Katrā mazā lāsītē pa vienai mazai gaismiņai. Vai tā būs aizņemta no jāņtārpiņiem, vai no ielu laternām, vai māju logiem – tā dzīvos ūdenī, lai galu galā pa vienai vien dotos pasaulē.

  18. novembris ir laiks, kad Staro Rīga kā krustcelēs sastopas ar Latvijas dzimšanas dienas svinībām Rīgas ielās, un arī es ņēmu kādu draugu pie rokas, lai tās izstaigātu cerībā piedzīvot nebijušas vīzijas un sajūtas. Atceroties iepriekšējos Staro Rīga gadus, turp devos ar nelielām bažām, un arī sev līdzās tautiešu un cittautiešu runās manīju to pašu- proti, masu mediji ar grafisko līdzekļu šarmu uzkurina publiku iziet ielās, bet, kad jau esi tur, atduries pret visai piezemētu realitāti. Tiek izrādītas arī neizteiksmīgas, tradicionālas un pat rūpnieciski tiražējamas gaismu spēles, tikai arvien jaunās interpretācijās. Reizēm liekas, Tērbatas vai Kr. Barona iela ar tajās izgaismotajiem skatlogiem pašas par sevi ir izteiksmīgākas. Tomēr, lai vai kā, sava veida Staro Rīga pārsteigumus tā visa starpā var atrast.
  Savu maršrutu uzsākam no Rīgas autoostas; ejot caur Galeriju Centrs, papriecājamies par tur izkārtajām lampiņu seģenēm, kuras it kā neattiecas uz Staro Rīga oficiāli pasludinātajiem objektiem, bet patīkami sasaucas ar tiem gan. Dodamies uz Rātslaukumu paņemt Staro Rīga karti. Pie Jāņa vārtiem redzam uz sienas projekciju, kas pagaidām vēl nekādi nepiesaista mūsu uzmanību. Arī pie Pēterbaznīcas Velokino klusē, bet citu objektu- Rīgas stāsti,- tik pat kā nepamanām. Jāsaka gan, ka cilvēki, kas izgājuši ielās, nav mazums.
  Garām iet lampiņu virtenes izgaismots jaunietis, kas laipni mums piedāvā meklēto- proti, Staro Rīga ‘2011 objektu karti. To atverot, diemžēl secinām, lai gan buklets ir trīsdaļīgs un it kā viegli pārskatāms, tomēr kartē iezīmētie objektu rimbulīši šeit un tagad ļaužu pilnajās Rīgas ielās mūs ne ar ko neuzrunā, gaisā virmo cilvēku runas un satraukums, kas neļauj koncentrēties Staro Rīga ‘2011 kartes izpētei. Veram to ciet un nolemjam primāri orientēties pēc vietām, kur pagājušo gadu bija interesantākais.

  Esplanāde

  Objekts: LUFTHANSA SKREJCEĻŠ

  Atzīmējot Lufthansa 20. jubileju Latvijā, četrus vakarus pašā Rīgas centrā būs iekārtots lidostas skrejceļš, bet lidmašīnas būsim mēs paši! Izpletīsim spārnus un skriesim līdz pacelsimies lidojumā!

  Torņu iela

  Objekts: IEDOMĀTĀ REALITĀTE

  Tās ir laika durvis, laika un telpas sintēze. Un pa vidu ir stāsti, kuri kā brīvi gari klejo apkārt ar laiku kļūstot tikai labāki.

  Šķērsojam Strēlnieku laukumu, mazliet sasildot rokas virs tur iedegtajām dekoratīvajām svečugunīm, kas gluži kā seģene izklāta pie Kara muzeja. Tad gar Novembra krastmalu un Doma baznīcu, kuras sastatnēs Staro Rīga stāsta savu Doma stāstu, dodamies uz Bastejkalnu. Ceļā sastopam lāpu gājienu; Bastejkalns virmo arī tur iedegtajās sveču gaismās. Pagaidām mūsu iespaidi visai pieklusēti kā vēl kaut kā nebijuša gaidās. Arī gaismasspēles uz Pulvertoņa kopējā kontekstā izskatās blāvas un pārāk neaktīvas, lai pie tām pakavētos. Gar Brīvības pieminekli ejot, nonākam Vērmanīti. Esam pārsteigti, ka šogad tas ir tik neizteiksmīgs! Atkal jau šīs teltis ar gaismas nūjiņu, aproču u.tml. aksesuāru pārdevējiem- tās jau kuro gadu uzdzen mazliet šķēbīgu dūšu, bet bērniem, pieļauju domu, ka patīk. Tātad, laikam, Rīgas pilsētai arī. Un kontrastā šiem iespaidiem pāri pamanām šo satriecoši paņemošo Vienu mirkli ar ūdens strūklakām. Uz šo fantastisko muzikāli izgaismoto strūklaku spēli Vērmaņdārza estrādē ļaudis noraugās uz soliņiem sakāpuši. Priekšnesums ilgst tikai dažas minūtes, bet kādi iespaidi! Par to liecina arī cilvēku pacilājošās nopūtas- gluži kā svētku salūta laikā. Neviļus pārņem doma, ka vajadzētu ierosināt Rīgas domei šāda veida performanci vasaras sezonā ieviest Rīgā pastāvīgi (kaut kur pilsētā un vismaz nedēļas nogalēs, vakara stundās).
  Tālāk jau mūsu ceļš ved uz Esplanādi. Dzirdam kaut kādu skaļu troksni, bet nav nevienas gaismas, kas liecinātu, ka pie Raiņa pieminekļa darbojas Lufthansas skrejceļš (vai tad šādā veidā lidmašīnas paceļās?). Puisis iedvesmojoši aicina ļaudīm nostāties uz skrejceļa, izplest rokas kā spārnus un tad līdz ar lidmašīnu pacelšanās skaņām doties īsā skrējienā pa improvizēto skrejceļu Esplanādes laukumā. Sākumā domājam, ka skaņas stiprums atkarīgs no tā, cik daudz un aktīvi ir ļaudis uz šī Lufthansas skrejceļa. Tomēr nē, secinām- tā vienkārši ir iepriekš ierakstīta skaņa.
  Zirgu tramvaja depo, Dzirnavu iela 128

  Objekts: MEKLĒJUMI

  Divu cilvēku meklējumi pēc vēl neatrastā vai jau pazaudētā, maldoties caur savas fantāzijas labirintiem, dzīves paradoksiem, pašapmānu un garām slīdošām iespējām un norādēm. Skatītājs šoreiz nolikts tam visam pa vidu novērotāja lomā.

  Rīgas kanāla abos krastos pie Operas tiltiņa

  Objekts: BALTAIS PRET MELNO

  Festivāla apmeklētājiem uz vietas būs iespēja izvēlēties starp divām Audi Q3 automašīnām – balto un melno, lai liktu tām Morzes valodā izgaismot savu vārdu kanāla pretējā krastā.

  Gaismas objektu duets Ādmins staro pie Mākslas akadēmijas pagalma mūs ne ar ko sevišķu nepārsteidz: nesaprastā māksla- varbūt! Bet tālāk, noejot gar Kongresu namu un LU Bioloģijas fakultāti, spriežam, Kronvalda parks joprojām Staro Rīga ietvaros ir neizmantotā platība. Jēkaba laukumā, savukārt, pamanām, ka tur iecerētais objekts Ārpus-Zemes izcelsmes pieredze izskatās tāds kā nepabeigts un tas barojas no

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens