Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālā

  Publicēts | novembris 24, 2011 |

  Kultūras radošā industrija: Kalnciema kvartāls, tirdziņi / Rūķu tirgus, ielūgumsSestdien, 26. novembrī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā paredzēts tirdziņš, kurā būs arī īpaši notikumi bērniem. Gaidāmi veseli divi unikāli pasākumi – izrāde „Rūķu stāsti” (plkst. 12.00) un Ineses Zanderes jauno dzejoļu kalendāra „Izdomā sev auto” atvēršanas svētki (plkst. 14.00).

  Izrāde „Rūķu stāsti” ir pavisam jauna izrāde bērniem, tās režisors ir Varis Klausītājs, un tajā, neskaitot mazo skatītāju līdzi paņemtos, piedalīsies vismaz 99 rūķi. Kopumā notiks piecas izrādes – no 26. novembra līdz 26. decembrim.

  Sākot no plkst. 11.00 pagalma mazajā ēkā ar lielajiem logiem notiks iedomāto un izdomāto auto zīmēšana un veidošana plastilīnā. Rotaļu autotrasē katrs varēs paripināt savu līdzi paņemto iemīļoto mašīnīti.

  Vairāk par šo pasākumu: Kalnciema kvartāla Rūķu tirdziņš
  Informatīvais atbalsts: Kalnciema kvartāls Kalnciema ielā


  Kalnciema kvartāla rudens sezona:

  Martindiena-Kalnciemakvartals-201112. novembrī, sestdien, no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā notiks Mārtiņdienas zemnieku un amatnieku tirdziņš. Ar oriģināliem gardumiem un izklaidēm visai ģimenei Kalnciema kvartāliņš atzīmēs rudens beigas un ziemas sākumu.

  Būs zosis, pīles, cāļi, gaiļi, aukstās gaļas, pīrāgi un citi Mārtiņdienas galdam raksturīgi ēdieni. Tirdziņā atradīsiet arī interesantus adījumus, somas, plates, grāmatas, rotaļlietas, mājlietas un citas lietas. Darbosies āra kafejnīcas ar Mārtiņdienas ēdieniem un karuselis.

  * 12.00-13.30 Paula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncerts.
  * 14.00-16.00 Vides filmu studijas dokumentālo filmu seansi.
  * 12.00-15.00 Notiks rūķu meistarošanas darbnīca maziem un lieliem.
  * No 12. novembra Kalnciema kvartāla izstāžu mājā skatāma rūpnīcas „Sarkanā zvaigzne” mopēdu kolekcijas izstāde. Mopēdi ir oriģināli; kolekcijas eksemplāriem pat nav bijusi nepieciešama restaurācija. Mopēdi ražoti sākot no 1961. gada, rūpnīca tika slēgta 1998. gadā.

  Vairāk par šo pasākumu: Mārtiņdienas tirdziņš Kalnciema kvartālā  Martindiena-Kalnciemakvartals-2011Sestdien, 29. oktobrī no 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā notiks īpašs Itālijai veltīts tirdziņš, kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta itāļu gardumiem. Paralēli latviešu zemnieku un amatnieku tirdziņam būs itāļu virtuve gan pašu itāļu, gan latviešu izpildījumā.

  Dienas garumā darbosies arī karuselis. No plkst. 13.00 Rīgas Doma kora skolas koncerti. Pēcpusdienā no 16.00-23.00 itāļu kino seansi pieaugušajiem! Par itālisku muzikālo noformējumu rūpēsies Latvijas Radio.

  Radošā kultūras industrija. Kalnciema iela. Kalnciema kvartāla tirdziņi2011. gada 15. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartāls sadarbībā ar dabīgo krāsu fabriku PaintEco aicina uz rudens vidus sanākšanu „Par liniem, krāsām, cilvēku un ēku sejām”.

  Šoreiz tirdziņā linsēklu maize, linziedu tēja, linu lelles, linu palagi un dzija; piedalās arī „Iecavnieks” ar linu eļļām un sēkliņām, kā arī „PaintEco” ar lineļļas pernicas krāsām un beicēm; pluss:

  • ar krāsainām Francijas skaņām iepazīstinās Evita Zālīte;
  • foto izstāde „Krāsas un sejas”;
  • eļļas krāsu gleznošanas meistardarbnīca (400 gadu veca recepte!);
  • rotaļklucīšu krāsošanas darbnīca – piedalās kokapstrādes firma Pata-AB;
  • animācijas filmu „Kad linu druva ziedēt sāk”, “Suns Funs un vējš” izrāde;
  • krāsaugu dziesmas izdziedās folkloras draugu kopa „Savieši”;
  • saruna „Koka verandu linu aizkari” – varēsiet iegūt arī kultūrvēsturiskās zināšanas

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: ekoprodukti un sieviešu romantiskā apakšveļa; lieliski piedāvājumi skaistumam, atpūtai un ceļojumiem. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?


  Slepenais koncerts:


  Goran Gora ir ierakstījis jaunu, ziemīgi mierīgu, akustisku
  dziesmu albumu, kas iznāks decembrī. Bet Kalnciema kvartāls jau 22. septembrī septiņos vakarā interesentus bija ielūdzis pie sevis uz Gorana jauno dziesmu klausīšanos slepeni slepenā koncertā.

  Vasaras sezona ‘2011 Kalnciema kvartālā:

  Kultūras radošā industrija: Kalnciema kvartāls, tirdziņi / Rūķu tirgus, ielūgumsKalnciema kvartāls piesaka pēdējo Vasaras ceturtdienu tirdziņu šajā sezonā. 14. septembrī vasaras koncertsezonu Kalnciema kvartālā noslēgs vērienīgs LATVIAN BLUES BAND brīvdabas koncerts. No 1. oktobra tirdziņi atkal notiks katru otro sestdienu 11:00- 17:00


  Kultūras radošās industrijas / Krista Burāne. Nākotne ir pagātnes tagadne, filma / Kalnciema kvartālāKalnciema kvartālā 8. septembrī plkst. 20:00 notiks režisores Kristas Burānes jaunās dokumentālās filmas «Nākotne ir pagātnes tagadne» īpašais seanss. Filmas demonstrēšana un tikšanās ar režisori.

  Četri jauni cilvēki. Četras partijas! Četras nākotnes? Filmas darbība norisinās 10. Saeimas vēlēšanu gaidās, vēlēšanu dienā un 100 dienas pēc tam. Tās varoņi ir četri jauni cilvēki, Latvijas otrās neatkarības vienaudži no dažādām politiskajām partijām – Jānis Egliņš no «Jaunā laika», Mitrofans Slobodjans no «Saskaņas Centra», Mirdza Šķila no «Tautas Partijas» un Māris Antons no «Pēdējās Partijas».

  Filma stāsta par jauno cilvēku politiskajiem ideāliem, vēlēšanos un motivāciju strādāt savas valsts nākotnes labā, cerībām, darbiem, uzvarām un vilšanos.

  Kultūras radošā industrija: Kalnciema kvartāls, tirdziņi / Rūķu tirgus, ielūgumsKalnciema kvartāla radošā komanda 1. septembrī 20:30 pēc tirdziņa piesaka Latvijas Nacionālās operas iestudējumu “Putnu opera” brīvdabas kino seansā, kas labvēlīgu laikapstākļu gadījumā iecerēts vēl nebijušā formātā- opera apvienojumā ar pikniku.

  Ciemos būs ieradušies arī paši krāšņie putni, būs ledenes, bez kurām neviena izrāde nevar būt pilnīga, un iespējas pārģērbties ekstravagantos tērpos un parūkās. Kalnciema kvartāla radošā komanda iesaka līdzi ņemt segu vai ko citu sēdēšanai.


  Šajā nedēļā Kalnciema kvartālā divu jaunu muzikālu apvienību brīvdabas koncerti- S&T Syndicate un džeza trio 3Stick,- kā arī jauna izstāde “Kuldīgas stāsti”.

  Ceturtdien, 25. augustā plkst. 20:00 uzstāsies S&T Syndicate (Squirrel And Turle Syndicate), bet sestdien, 27. augustā plkst. 20:00 spēlēs 3Stick. Abu vakaru turpinājumu nodrošinās dīdžeju duets Mr. Swan & DJ Dnipro.

  No 25. augusta līdz 24. septembrim Kalnciema kvartālā apskatāmi darbi, kas radās žurnāla National Geographic darbinieku vadītās meistardarbnīcas “Dokumentālā foto-eseja: stāsti no Kuldīgas” 2011. g., laikā no 27.- 29. maijam Kuldīgā. Izstādes atklāšana 24. augustā 19:00


  ..uz bloga titullapu

  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Vēl par šo tēmu iepriekš: norises Kalnciema kvartālā ‘2011


  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens