Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Saturs tavā datorā- ne īsti zagts, ne aizlienēts?

  Publicēts | septembris 20, 2011 |

  Intelektuālais īpašums* ir viena no neaizsargātākajām īpašuma formām. Lielākajai sabiedrības daļai ir nepārprotami skaidrs, ka, piemēram, bez samaksas lielveikalā paņemot kādu preci, tevi aizturēs kā zagli.

  Pret datora saturu un tā programmatūru pašreiz vēl tik bargi Latvijā neattiecas. Padomijas aizlaikos ir dzirdēti nostāsti, kā par ievārījumu burciņu izzagšanu no kaimiņu pagraba vai tā laika kolektīvā īpašuma apzagšanu ( rūpnīcās- izejvielas; fermās- lopbarība u.tml.) arī privātpersonām tika piespriesta reāla brīvības atņemšana; un mūsdienu sabiedrību pāršalc neizpratne, kāpēc publiskajā arēnā citi ietekmīgi cilvēki par savām viltībām un ļaunprātībām maksā vien ar izbīli un izvērstu retoriku par tēmu- bet vai tiešām jūs nepārspīlējāt!

  Un varbūt tāpēc arī Latvijā sabiedrība vēl nav iemācījusies efektīvi novilkt robežas starp palaidnībām, huligānismu, sirošanu un piesavināšanos mazos un lielos apmēros, bet ļaujas piedzīvojumu burvībai Padomijas stilā par tēmu, tas tik tāpat vien- kas nepietiekami nosargāts, tas nav zagts,- un savā sētā savējos nenodod; bet intelektuāļi šajā valstī kā šķira nespēj sadzīvot un arī izdzīvot, un ir spiesti doties arī mazkvalificētāka darba meklējumos citviet.

  Ar apsveicamu neatlaidību pamazām sakārtojas autortiesību mantiskā puse mūzikas, literatūras, vizuālās u.c. mākslu lauciņos. Kaut gan vēl dažus gadus iepriekš Latvijā par pašsaprotamu tika uzskatīs, ka mūzika, nule kā sacerēta, ir tautas īpašums, un kāpēc gan par tās publisku atskaņošanu ierakstā vai patapinājumu oriģināldarba autoram jelkas pienāktos!? Tagad tā nav. Bet kā ir ar saturu tavā datorā?

  Nesen vietnes designblog.lv autori aktualizēja tieši šo tēmu, uzdodot arī retorisku jautājumu: Vai tevi jau apciemoja? Un arī tev ir iespēja izteikt savu viedokli, kā arī piedalīties aptaujā: Vai tavu uzņēmumu ir apciemojusi Ekonomikas policija? Raksts būtu īpaši noderīgs tiem, kas interesējas par dizainera un dizaingrafikas darba virtuvi tieši no legāli izmantota intelektuālā īpašuma puses, un cik ļoti tas sadārdzina izmaksas. Raksts “Vai tevi jau apciemoja?” dāvā izpratni arī par to, kāpēc ne tikai dizainera, bet arī jebkura cita speciālista darbs, kuri strādā, legāli izmantojot citu intelektuāļu sasniegumus, maksā “tik dārgi”. Bet nevajadzētu pār mēru uztraukties, jo paralēli komplicētai un dārgai datorprogrammatūrai attīstās arī tā saucamās atvērtā koda bezmaksas programmas, kuras top entuziastu vadītas, un varbūt jums nemaz nevajag to jaudu, iespējas un apmērus, ko spēj piedāvāt dārgo dizaingrafikas programmu līderi. To atliek vien izpētīt jums pašiem.

  Vai jūsu datorā ir uzstādīta legāla Windows operētājsistēma, varat noskaidrot, izmantojot: Microsoft Windows validāciju ,-šeit varēsiet iepazīties arī ar tiem scenārijiem, kas varētu ļaut izvairīties no nelegāla satura uzrašanos jūsu datorā pēc tā apkopes servisā vai pērkot jau lietotu.

  Vairāk par autortiesībām un oriģināldarbu izmantošanas izmaksām: www.akka-laa.lv. AKKA/LAA ir multirepertuāra autortiesību organizācija – tā pārstāv muzikālo, literāro, dramatisko, vizuālo un audiovizuālo darbu repertuārus.
  Vairāk par fonogrammu izmantošanas tiesībām: www.laipa.org

  * Intelektuālā īpašuma jēdziens: par intelektuālo īpašumu uzskatāmi prāta radīti izgudrojumi, literāri un mākslinieciski darbi un simboli, kā arī vārdi, attēli un dizains, ko izmanto uzņēmējdarbībā. /Intelektuālais īpašums un autortiesības- mācību līdzeklis- Sanita Meijere, Sandra Falka; 2007. g. /


  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens