Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  "Tici vai nē" un trīstūkstoš-tonnu smilšu

  Publicēts | jūlijs 24, 2011 |

  AB-dambis-Uldis-Zarins-smilsu-skulptura-karalis-ir-kails26.jūlijā radošajā smilšu skulptūru parkā „Magic Sand Riga” uz AB dambja tiks atklāta pēdējā lielā skulptūra, ko veido tēlnieks Uldis Zariņš. Tās nosaukums- „Karalis ir kails”. Bet pasaku tēlu lomās katrs interesents ir aicināts atpazīt arī Latvijas politiķu sejas.

  Uldis Zariņš ir beidzis Latvijas Mākslas akadēmiju tēlniecības specialitātē un studējis maģistrantūrā tēlnieka Gļeba Panteļejeva meistarklasē. Uldis jau daudzus gadus regulāri piedalās smilšu un ledus tēlniecības festivālos.

  Šoreiz Uldis Zariņš skulptūrā atveidojis Latvijā slavenus teiku un pasaku tēlus – Lāčplēsi, Karlsonu, Čeburašku, Viniju Pūku. Kas katrs būs – tas parka apmeklētājiem būs gan jānoskaidro pašiem, atnākot un apskatot skulptūru.

  Topošā skulptūra visai labi ir pārdzīvojusi pagājušās trešdienas nakts negaisu, kaut arī pēc spēcīgajām lietusgāzēm bija nepieciešami zināmi „remontdarbi”. Skatītājus pabeigtā veidā tā priecēs jau no otrdienas.


  Iepriekš rakstījām:

  magic_sand_AB_dambis_smilsu_skulptura_festivalsApmēram 300 tonnas smilšu tiek savestas uz AB dambi Rīgā, kur norisināsies smilšu skulptūru festivāls. Šogad ar moto “Tici vai nē”. Un tiešām- tas, ko var izveidot no smiltīm, šoreiz būs kā pārsteigums un izaicinājums.

  Skulptūru veidošanu tēlnieki sāks 13. jūnijā. Savukārt, no 17.jūnija‒ divas dienas pirms festivāla atklāšanas,‒ skatītāji varēs klātienē vērot, kā tās tiek pabeigtas.

  Festivāla laikā divpadsmit profesionāli tēlnieki no visas pasaules sacentīsies meistarībā, veidojot dažāda lieluma un formas skulptūras par dažādu tematiku. Festivāla laikā darbosies arī smilšu skulptūru meistardarbnīca “Magic Sand Games”, kurā ikviens no iepriekš sagatavotiem smilšu blokiem varēs izveidot savu skulptūru.

  Skatītājiem uz AB dambja šis radošais smilšu skulptūru festivāla „Magic Sand Riga” parks būs atvērts no 19. jūnija līdz 12. septembrim.

  “Magic Sand Riga 2011” ir viens no pirmajiem pilotprojektiem “Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta – 2014” programmai. Tās ietvaros 2014.gadā tiks veidota lielākā Eiropas smilšu kaste, kurā profesionāliem māksliniekiem un interesentiem būs iespēja spēlēties, mijiedarbojoties dažādām mākslas nozarēm. Spēle norisināsies visu gadu gan virtuālajā, gan reālajā pasaulē.

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens