Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rīks, kā efektīvi uzrunāt partnerus

  Publicēts | aprīlis 6, 2011 |

  Mailigen e-pasta mārketings

  Nav noslēpums, brīdī, kad uzņēmumam vai projektu vadītājam rodas nepieciešamība informēt partnerus vai plašāku sabiedrību par saviem sadarbības piedāvājumiem un citiem jaunumiem, rodas jautājums, kā efektīvi plānot un izsekot kampaņas norisei, nesūtot katram atsevišķu vēstuli ar uzrunu e-pastā- vēl jo vairāk tāpēc, ka ķēdes vēstuļu sūtīšana, kas vairāk atgādina tā dēvētās ‘mēstules’ vai spamu, klientus vairs neuzrunā un pat atbaida.

  Jaunās paaudzes e-pasta saziņas un mārketinga sistēma Mailigen piedāvā jums spīdošu risinājumu. Ar minimālām zināšanām tagad variet ērti radīt un paši sekot savu reklāmas kampaņu norisei; arī pārliecināties, kura vēstule ir sasniegusi  adresātus, kura atvērta un kuras ir izdzēstas tā arī neizlasītas. Mailigen e-pasta saziņas un mārketinga sistēma iegūst arvien plašāku cienītāju loku. Izmēģini to bez maksas arī tu!

  Mailigen.lve-pasta mārketings Mailigen Tagad partnerus vari uzrunāt efektīvāk ar:

  -elementāru e-pastu datubāžu vadību
  -profesionālu HTML e-pasta dizaina veidošanu
  -precīzu rezultātu analīzi

  Piesaki tagad un izmēģini to 30 dienas bez maksas!

  Mailigen piedāvā jaunas sistēmas funkcijas arī profesionāļiem, kas ļaus izstrādāt rezultatīvāku e-pasta mārketinga stratēģiju, veikt pilvērtīgāku optimizāciju un līdz ar to ietaupīt arī vērtīgo laiku.

  Mailigen API (aplikāciju programmēšanas interfeiss) ļaus Jums viegli savienot Mailigen platformu ar citiem web servisiem, web projektiem vai klientu vadības sistēmām (CRM).

  Interneta aptaujas, kuras var izmantot visi Mailigen klienti un izmēģināt arī bezmaksas lietotāji. Mailigen interneta aptaujas ir bez papildus samaksas, jo tās ir iekļautas visos Mailigen maksājumu plānos. Būs iespējams veikt ne tikai savu klientu aptauju, bet arī piesaistīt jaunus klientus, potenciālos klientus, izmantojot aptaujās integrētās parakstīšanās anketas.

  Uzlabotas parakstīšanās anketas. Personalizējiet savu saņēmēju pieredzi, izmantojot jauno parakstīšanās anketu iespējas:

  • unikāla dizaina izveidošana apstiprinājuma, datu atjaunošanas un pārsūtīšanas anketām, un šo dizainu būs iespējams pielāgot sava uzņēmuma tēlam vai zīmolam;

  • papildus datu iegūšanas funkcijas, kas ļaus vēl efektīvāk segmentēt e-pastu saņēmējus;

  • pievienojot pāradresācijas saiti, ir iespēja izsekot lietotājus, kuri šo anketu aizpilda;
  • iespēja pievienot mājas lapai “izpeldošā” lodziņa parakstīšanās anketas.

  Papildinājumi:

  • Ar “Pro lietotāja” plānu Jums būs pieejama pilna e-pasta rediģēšana, ieskaitot paraksta formas (footer) pielāgošanu Jūsu vajadzībām un Mailigen logo noņemšanu. Tāpat arī būs iespējams pievienot līdz pat četrām sūtītāja e-pasta adresēm, eksportēt visus atskaišu datus, ieskaitot individuālos klikšķus un atvēršanas statistiku.

  • Ar papildus galerijas vietu Jums būs iespējams saglabāt attēlus un failus līdz pat 100 Mb kopā.

  Jaunā pārskata lapa ir veidota ar mērķi uzlabot lietotāja informatīvo vidi, nodrošinot pēc iespējas vieglāk pārskatāmu pašu svarīgāko informāciju. Jaunajā pārskata lapā būs viegli ieraudzīt pēdējās kampaņas rezultātus, kalendārā apskatīties ieplānotās kampaņas vai pievienot piezīmes, bet ja būs nepieciešams uzzināt vairāk par Mailigen sistēmas lietošanu, tad būs ērti pieejamas saites uz Mailigen lietotāja rokasgrāmatu, palīdzības sadaļu, demonstrācijas video un jaunākajiem bloga rakstiem.

  Demonstrācijas video & palīdzības materiāli. Palīdzības saites būs pieejamas ne tikai no pārskata lapas, bet arī katrā sadaļā, kur pie daudzām funkcijām būs redzama ikona ar ‘?’ zīmi vai palīdzības video ikona, uz kuras uzspiežot, atvērsies video, kurā varēs apskatīt konkrētās sadaļas piedāvātās iespējas.

  Jauna maksājumu iespēja – e-pastu kredīti. Tiem, kuri nesūta tik bieži, un kuriem nav nepieciešams mēneša plāns, ideāli piemērota ir Mailigen kredītpunktu sistēma. Būs iespējams iegādāties tikai tik daudz kredītus, cik vēstules būs nepieciešams izsūtīt, šādā veidā lieki netērējot līdzekļus. Vairāk par kredītpunktu cenu plāniem var uzzināt cenu sadaļā.

  Sociālo mediju integrācija. Sociālie mediji ir lielisks veids, kā uzturēt kontaktus, paziņot par jaunumiem vai veidot attiecības ar saviem klientiem. Sociālo mediju integrācijas iespējas nodrošina iespēju saņēmējam sekot Jūsu sociālajam profilam, ieteikt vēstuli saviem draugiem, kuri savukārt var pievienoties Jūsu sociālajam profilam vai arī pierakstīties uz e-pasta jaunumu saņemšanu. Kā lieliska papildus iespēja būs automātiska jaunumu vēstules pieteikšanas Twitter un Facebook sociālajos tīklos.

  E-pastu atskaišu sistēma, kas ir adaptēta visjaunākajiem e-pasta mārketinga standartiem, līdz ar to nodrošina precīzus statistikas mērījumus. Mailigen lepojas ar pievienošanos S.A.M.E. projektam, kura ietvaros EEC e-pasta mārketinga speciālisti veica sistēmas auditu un Mailigen tika piešķirta kvalitātes zīme, kas apliecina Mailigen dalību šajā projektā un atskaišu sistēmas precizitāti.

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens