Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Intertextil Balticum -mīļlietiņas

  Publicēts | marts 16, 2011 |

   

  akt_2010_3No 8.-10. aprīlim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās apģērbu, mājas tekstila, ādas izstrādājumu, aksesuāru, modes un ģērbšanās stila tematikas izstāde “Intertextil Balticum 2011”, kas notiek jau 16. gadu pēc kārtas.

  Katru gadu izstāde akcentē kādu no aktuālām tēmām, un šogad šis akcents bija rokdarbi un rotas, kā arī lietas, ar kurām papildināt mājas interjeru, suvenīri un dāvanas. Rokdarbu un Rotaslietu sektorā visus aksesuārus, tekstilijas, mīļlietiņas vai pavisam praktiskas lietas amata meistari varēja izrādīt, pārdot, pieņemt pasūtījumus un piesaistīt jaunus klientus.

  Garajos ziemas mēnešos, iespējams, arī Tev bija sagatavots un iekrāts plašs savu izstrādājumu klāsts, ar kuriem piedalies dažādos tirdziņos un pasākumos. Viena no šādām iespējām jau ir aizvadīta, turklāt par mazajam ražotājam ļoti pieņemamu cenu.

  Stendam 4 kvadrātmetri tirdzniecības galds jau bija uzstādīts. Kāda bija dalības maksa? Par trīs izstādes dienām kopā 50 LVL + pvn. (Kopā = 61 LVL) Tātad, dienā tikai 20 LVL. Līdz kuram datumam varēja pieteikties? Līdz 25. martam.

  Pieteikšanās bija iespējama, rakstot izstādes organizatorei Ilzei Avotai uz e-pastu ilze.avota@bt1.lv, vai zvanot uz tel. 67065037 vai mob.29355607. Droši varat zvanīt, lai saņemtu papildus informāciju.

  Iegūt vairāk info: Intertextil Balticum »

  Mode un tekstils 2013

  Mode un tekstils '2013 / izstāde BT1No 19. līdz 21. aprīlim Rīgā notiks nozīmīgākais tekstilnozares pasākums Baltijas valstīs – 18. starptautiskā tekstila, apģērbu, ādas izstrādājumu un ražošanas iekārtu izstāde „Mode un tekstils 2013” (iepriekš „Intertextil Balticum”).

  Jaunais izstādes zīmols „Mode un tekstils” turpina „Intertextil Balticum” aizsāktās tradīcijas un vienkopus pulcē apģērbu, mājas tekstila, veļas, ādas izstrādājumu, apģērbu aksesuāru, ražošanas iekārtu un šūšanas piederumu ražotājus no Latvijas un ārvalstīm.

  2013. gada Mode un tekstila izstādē:
  Tehniskais tekstils un inovatīvie tekstilizstrādājumi
  Funkcionālie apģērbi
  Konference par modes un tekstila nozares aktualitātēm un ilgtspējīgu attīstību
  Biznesa tikšanās ar dažādu valstu tekstila un modes sektorā strādājošajiem, ekspertiem, zinātniekiem un investoriem

  Izstāde piedāvā unikālu iespēju – tirgotājiem, dizaineriem, iepircējiem un patērētājiem dibināt tiešus starptautiskus kontaktus ar strauji augošo reģionu ražotājiem visā pasaulē.

  Izstādes ekspozīcija ietver vairākas sadaļas, un katra no tām prezentē aktuālās modes tendences:

  uzzini vairāk »


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: aktīvā atpūta, ekoprodukti, sieviešu pikantā veļa, zeķes un apavi. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens