Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt..

  Publicēts | februāris 22, 2011 |

   

  Vērienīgākā koncertūre pēdējo gadu laikā ar Vara Vētras piedalīšanos, kas ir izvērsta Latvijā un tieši dziesminieku kategorijā, turpinās! Neskatoties uz publicitāti, šīs uzstāšanās nezaudē savu dziesminiekiem tik raksturīgo prasību pēc intimitātes. Un tas savā ziņā ir Vara Vētras aktiermeistarības un personības šarma talants. Nevar nepieminēt arī “Bilžu biroja” menedžmenta ieguldījumu  Tijas Auziņas vadībā. 

  varisvetraReti kurš no dziesminiekiem spēj iemantot Lielās skatuves mīlestību. Varbūt tāpēc šie daudziem sirdij tik tuvie gara darbi publiku sasniedz un uzrunā vien īpašos brīžos. Mēdz teikt, dziesminieki ir sava veida noslēgta vide,  kas publikai ne vienmēr ir pieejama un kurā klausītājam no malas reizēm ir grūtāk iejusties, neveidojas saikne, bet varbūt arī neveikli jūtas pats dziesminieks daudzu to priekšā. Tomēr nevar nepieminēt arī pozitīvos piemērus. Plašākai publikai zināmā Ieva Akuratere ne gluži attiecināma uz dziesminieku saimi, izpilda pārsvarā citu sacerētas kompozīcijas, tomēr arī viņa spēj iejusties dziesmā tā, ka klausītājam rodas šī neviltotā intimitātes sajūta, kas ar savu akustisko izpildījumu folkmūzikas bardu, dziesminieku novirzienu atšķir no citiem mūzikas paveidiem vai muzicēšanas stiliem. Jēdziens “dziesminieks” mūsdienās ieguvis daudz plašāku izpratni. Arvien vairāk pašsacerētu dziesmu izpildītāji uz skatuves parādās instrumentālu grupu pavadījumā.  Dziesminieku kustība, savu intimitāti nezaudējot, arvien vairāk atzarojas no tautas klasiskās kultūras tradīcijām, kā labu ceļa vēju no tām mantodama savu spēku.

  18.februārī aktieris un dziesminieks Varis Vētra uzstājās kultūras centrā Ādažos koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI”, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt…” Šo albumu CD formātā Varis Vētra plašākai publikai pirmo reizi prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros. Lielajā Ģildē koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” lielu atzinību izpelnījās gan dziesmas no šī albuma, gan arī Vara Vētras dzejas lasījumi.

  Aktieris, režisors un dziesminieks Varis Vētra pašreiz un vēl kopš agrākiem laikiem ir iemīļots mākslinieks Latvijā, viņa koncerti ir ļoti mīļi un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem.

  Koncerttūre paredzēta līdz maija beigām. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā. Cerams, šī būs laba prakse dziesminieku kustības atdzimšanai Latvijā, un pavisam drīz koncerttūrēs mūs priecēs arī tādi latviešu dziesminieki, kā Valdis Attāls, Kaspars Dimiters, Haralds Sīmanis u.c.. 

  Vairāk par Vara Vētras albumu un koncertiem – www.bildes.lv un „BILŽU BIROJĀ” (tālr.29282866, e-pasts: bildes@bildes.lv)

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens