Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Staro Rīga 2017 gaismas festivāls / pasākumi un programma

  Publicēts | septembris 19, 2017 |

  Staro Rīga gaismas festivāls 2017 / pasākumi un programmaStaro Rīga ‘2017 programmas pasākumi gaidāmi laikā no 17. līdz 20. novembrim. Tas ir arī laiks, kad valstī svin Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Gaismas festivāls «Staro Rīga» 2017. gadā atzīmē savu pastāvēšanas desmitgadi.

  Turpinot iesākto, arī 2017. gadā festivāls Staro Rīga seko tradīcijai Latvijas dzimšanas dienā – laikā, kad tumšie rudens novakari min ziemai pa pēdām,- vairot gaismu pilsētas ielās un cilvēkos dzīvesprieku.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
  Visa zeme mirdzēt sāk.
  Griežas gads uz otru pusi,
  Ziemassvētki atkal klāt!

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  2017. gada festivāls Staro Rīga «Uz zvaigznēm»

  2017. gada festivāla Staro Rīga moto: «Uz zvaigznēm» / Līdz 2017. gada 31. martam interesentiem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā bija iespēja iesniegt savus pieteikumus finansējumam festivāla Staro Rīga gaismas objektu izvietošanai. Konkursa kārtībā piedalīties tika aicināti gan Latvijā un ārvalstīs reģistrētas juridiskas personas, gan pašvaldības un valsts institūcijas, arī individuālie komersanti un fiziskas personas.

  Zemāk seko informācija
  par gaidāmajiem gaismas festivāla īpašajiem pasākumiem
  un Staro Rīga ‘2017 festivāla programmu:

  Gaismas festivāla STARO RĪGA ‘2017 programmas pasākumi jaunākajās ziņās

   

  DELFI.lvFotogalerija: «Latvijas Goda apļa» sadancošana Jelgavas novada ...TVNET.lvLatvijas simtgades svinēšanas festivāls «Latvijas Goda aplis» turpina apceļot un godināt valsts novadus un 10. februārī piestāja Jelgavas novada Staļģenē, kur vidusskolas telpās ..festivāls Staro Rīga / kultūras programma & pasākumi »
  Otr, Feb 13, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  Neatkarīgā Rīta AvīzeStaļģenē svinīgi izdanco Goda apli - Foto - nra.lvNeatkarīgā Rīta AvīzeLatvijas simtgades svinēšanas festivāls “Latvijas Goda aplis” turpina apceļot un godināt valsts novadus un 10. februārī piestāja Jelgavas ..festivāls Staro Rīga / kultūras programma & pasākumi »
  Pir, Feb 12, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  DELFI.lvFoto: 'Latvijas Goda apļa' sadancošana Jelgavas novadāDELFI.lvLatvijas simtgades svinēšanas festivāls "Latvijas Goda aplis" turpina apceļot un godināt valsts novadus, un 10. februārī piestāja Jelgavas novada Staļģenē, kur vidusskolas telpās notika ..festivāls Staro Rīga / kultūras programma & pasākumi »
  Pir, Feb 12, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  DELFI.lv'Latvijas Goda aplis' ar dejām piestās Jelgavas novada StaļģenēDELFI.lvPēc deju koncerta beigām no plkst 19.00 pie Staļģenes vidusskolas būs apskatāms viens no publikas iecienītākajiem gaismas festivāla "Staro Rīga" objektiem "Emogrāfs", ..festivāls Staro Rīga / kultūras programma & pasākumi »
  Ses, Feb 10, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  Zemgales ZiņasStaļģenē sadancos Jelgavas novada kolektīvi :: zz.lvZemgales ZiņasUz tradicionālo “Ziemas sadanci” sestdien, 10. februārī, pulksten 17 Staļģenes Sporta hallē aicina Jelgavas novada tautas deju kolektīvi. Šogad sadancis īpašs ar ..festivāls Staro Rīga / kultūras programma & pasākumi »
  Cet, Feb 08, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās

   

  Vizuāls ieskats
  aizvadīto gadu Staro Rīga
  festivāla pasākumos šeit: foto galerija..

  Gaismas festivāls Staro Rīga 2017 aicina izgaismot Latvijas galvaspilsētu, arī pašiem rīdziniekiem radot svētku sajūtu gan sev, gan pilsētas viesiem. Biroju un iestāžu ēkas, veikalu skatlogi, dzīvokļu un privātmāju logi lai iedegas spožāk, tā radot svētku noskaņojumu visā pilsētā. Par Staro Rīgas gaismas karnevāla dalībniekiem taps nami ar krāsaini izgaismotiem logiem, un arī visi rīdzinieki var kļūt par gaismas māksliniekiem līdzdalības akcijā.

  Staro Rīga Latvijas simtgadei

  2017.gada 6.janvāris. Parlamentā atklāts pie Saeimas nama tapušais mākslas objekts – gaismas festivāla Staro Rīga apmeklētāju veidotais valsts karogs par godu gaidāmajām Latvijas simtgades svinībām.

  Savukārt, 2017.gada 20.maijā Muzeju naktī atklāja sarkanbaltsarkanā karoga digitālo versiju, kurā apmeklētājiem tika atklāta iespēja ierakstīt savu vārdu Latvijas karogā no jebkuras vietas pasaulē. Tagad kā piederības apliecinājumu Latvijai savu vārdu karogā varēs ieaust ikviens līdz pat valsts simtajai dzimšanas dienai. Ieraksti arī savu vārdu Latvijas karogā: musukarogs.lv

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens