Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2017. gadā / uzziņas

  Publicēts | decembris 9, 2016 |

  Pasākumi un koncerti Ziemassvētkos 2017 / uzziņas, tirdziņiZiemassvētku laiks daudziem asociējas ne tikai ar kristīgās pasaules svētkiem, kur ticīgi cilvēki atzīmē Kristus kā Dieva dēla dzimšanu, un pieklusinātu tā godināšanu, bet arī ar dažnedažādiem laicīgās pasaules pasākumiem.

  Daudzi no kristiešiem šo prieka vēsti atzīmē ar iesaistīšanos labdarības pasākumos. Galu galā Ziemassvētki ir cilvēces pestītāja dzimšanas diena, un šo prieka vēsti ir vērts atzīmēt lai arī pieklusināti, tomēr līksmojoties un daloties mīlestībā. Savukārt, visiem citiem, kas nav pārliecināti kristieši, Ziemassvētki sasaucas arī ar sanākšanu ģimenes lokā, sarūpējot viens otram dāvanas, izklaides un Jaungada iesildīšanas pasākumiem. Tie ir ne tikai labdarības un Ziemassvētku tirdziņi, bet arī dažāda veida atpūtas programmas un pasākumi Latvijas kultūras dzīvē, koncertos.

  Dāvanas Ziemassvētkos

  Ērts serviss un aizkustinošas dāvanas,
  plaša dāvanu izvēle Ziemassvētkos ‘2017:
  izvēlies piedzīvojumu »

  Un tikai no mums ir atkarīgs tas, kā mēs šo īsāko gada dienu – Ziemassvētku laiku,- pavadīsim, starp krāšņi izgaismoto veikalu skatlogu, Ziemassvētku tirdziņu un pasākumu, starp pieklusināto sveču gaismu adventes vainagos un gar Latvijas baznīcām ikdienas solī ejot. Nedāvini niekus, dāvini dāvanas ar mīlestību un no sirds, iepriecini Ziemassvētkos savu tuvāko un draugus arī šajā, 2016. gadā!
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Ziemassvētku koncerti un pasākumi ‘2017

  Ziemassvētku koncertu programma un pasākumu kalendārs ‘2017 Latvijā. Jaunākās ziņas par kultūras pasākumiem 2017. gadu sagaidot un Ziemassvētkos. Atrodi sev atbilstošākos pārdomu, atpūtas un izklaides pasākumus Latvijā. Ziemassvētku pasākumu programmas apskati ziņās internetā.

  2017. gada Ziemassvētku tirdziņi, koncerti u.c. notikumi:

  Rīgas apriņķa pensionāru apvienības pirmsākumi un šodienaRīgas Apriņķa AvīzePaskatieties, kādi ir ikgadējie Ziemassvētku tirdziņi Rīgas Centrālajā stacijā un ko pensionāri tur piedāvā. Pensionāriem ir laiks arī ceļot un darīt daudz ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Otr, Feb 13, 2018
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi
  Pirms Ziemassvētkiem – uz Hamburgu!Rīgas Apriņķa AvīzeTe ir tik silti un mīlīgi, ka nekur negribas doties, bet – muzeji un Ziemassvētku tirdziņi sauc! Visām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem. Savulaik šāds ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Ses, Dec 23, 2017
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi
  DELFI.lvFoto: Meklējot svētku sajūtu Prāgas vecpilsētāDELFI.lvJa staigā pa parastajām tūristu ielām, Prāgā no Ziemassvētku sajūtas neizsprukt – šogad te darbojas vairāk nekā septiņi galvenie Ziemassvētku tirdziņi. Lielākie no tiem ir ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Cet, Dec 21, 2017
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi
  Latvijas Ziemassvētku tirdziņu karte Tavā kabatāSkaties.lvLai gan daudzviet jau notikuši vairāki Ziemassvētku tirdziņi, kuros atrodamas dažādas pašmāju amatnieku un mājražotāju radītas dāvanu pērles, pēdējā iespēja vēl nav palaista garām. Arī ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Tre, Dec 20, 2017
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi
  10 pilsētas, uz kurām vērts aizceļot tieši Ziemassvētku laikāTVNET.lvPielieciet klāt Ziemassvētku eglīti, mirgojošās svētku gaismiņas un apkaisiet to visu ar sniegu - Ziemassvētku pasaka gatava. Divi populārākie Ziemassvētku tirdziņi atrodas ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Tre, Dec 20, 2017
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens