Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Dziesminieku saiets Jaunpiebalgā – 2015.g. programma

  Publicēts | jūlijs 27, 2015 |

  Vislatvijas dziesminieki - Dziesminieku saiets Jaunpiebalgā 2015Ar Kultūras ministrijas un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu no 7. līdz 9. augustam Jaunpiebalgas novada dabas saimniecībā «Lielkrūzes» notiks 2015. gada Vislatvijas Dziesminieku saiets – kopumā ņemot, jau 6. pēc kārtas. Savā radošajā veikumā un sirds enerģijā ar klausītājiem dalīsies dziesminieki un dzejnieki no visiem Latvijas novadiem.

  7. augusta vakaru pulkst. 19-tos ieskandinās pirmais lielkoncerts. Pusnaktī – tradicionālā nakts sadziedāšanās pie ugunskuriem – Tautasdziesmu ugunskura un Autordziesmas un dzejas ugunskura, kuru šogad kuplinās grāmatas atvēršanas svētki.

  Zane Daugule: «2013. gada augustā pēc Dziesminieku saieta man kļuva žēl, ka izskan tik daudz labas dzejas un tā nekur netiek iemūžināta. Tieši tā esam nonākuši pie grāmatas «Tur dzimušais», kurā apkopota Saietā radusies, Saietam veltīta vai Saieta iedvesmota dzeja.»

  Grāmatas sastādītāji Zane Daugule un Māris Salējs grāmatiņu atvērs pie Autordziesmu un dzejas ugunskura. Minikoncertu atklās Valdis Atāls un Valdis Bisenieks. Grāmata sastāv no 26 autoru darbiem un grāmatas atvēršanā piekrituši piedalīties šādi autori: Valdis Atāls, Valdis Bisenieks, Egons Pičners, Jana Egle, Māris Salējs, Aleksandra Žaggere, Zane Daugule, Arnis Mincenhofs, Maija Kalniņa, Valentīns, Jānis Cirvelis, Imants Kulinskis, Inta Riekstiņa.

  2.daļā dzeju pie ugunskura lasīs autori Dainis Deigelis, Ieva Stūre – Stūriņa, Iveta Ratinīka, Raimonds Knesis un citi. Aicināts piedalīties ikviens, kuram ar savām dziesmām un dzeju ir, ko teikt.

  Trešais dziesminieku ugunskurs pulcinās uz sadziedāšanos, izpildot dažādu laiku un autoru dziesmas, bet pie ceturtā ugunskura skanēs Imanta Kalniņa dziesmas, kuras kopā ar klātesošajiem izpildīs grupa «Jumis».

  Pulksten vienos naktī ar savu jauno programmu klausītājus uzrunās mūziķis un dziesminieks Guntis Veilands un grupa «Masti».

  Sestdien, 8. augustā, dalībniekiem un klausītājiem radošajā darbnīcā «Dziesminieka darbistaba» būs iespēja mācīties dziesminieku dziesmas, sarunājoties un kopā muzicējot tuvāk iepazīt autoru un viņa pasaules redzējumu. Dienas ievadā, pulksten 11 – 12, filozofiskā sarunā par dziesmu, dziesminieku, skatuvi un dvēseli ar savu auditoriju dalīsies Valdis Atāls. Turpinājumā, pulksten 12 – 13, ar savām sirdsgudrajām un patiesajām dziesmām – Ēriks Loks.

  Liepājnieks Matīss Pavītols, pulksten 13 – 14, ar klausītājiem dziedās gan savas, gan sava tēva dziesmas. Nodarbību cikla noslēgumā, pulksten 14 – 15, Dace Priedoliņa kopā ar interesentiem dziedās savas pašsacerētās dziesmas.

  Dziesminieku saiets ‘2015
  programma īsumā:
  sk. šeit..

  Dziesminieku saietā notiks arī latviskās dzīvesziņas skola

  Uldis Punkstiņš, Valmieras dievturu Beverīnas saimes vadītājs: «Latviskā dzīvesziņa ietver sevī grūtumu, prieku, tautas raksturu un dvēseli. Mūsu dzīve noris ne tikai Māriskajā horizontālē, tieši dziesminieki ir tie, kuri izdzied mūsdienu tautas dvēseli. Tās būtībā ir mūsu laika tautasdziesmas, un dziesminieki ir senās tautasdziesmas turpinātāji mūsdienās – ar mūsdienu izteiksmes līdzekļiem un mūsdienu domāšanu.»

  Dzīvesziņas skolā Latviešu folkloras krātuves pētnieks un stāstnieks Guntis Pakalns vēstīs par mutvārdu daiļradē – teikās, pasakās un spoku stāstos – ietverto tautas gudrību. Andris Kapusts – folkloras kopas «Grodi» vadītājs – stāstīs par dziedāšanas tradīciju jēgu un nozīmi latviešu kultūrā.

  Sestdien pusdienlaikā varēs tuvāk iepazīt «Lielkrūžu» vidi – būtisku saieta kopējās gaisotnes daļu. Dzejas, mūzikas un spēcīgās latviskās vides kopskaņu visi interesenti izbaudīs dzejnieces un dziesminieces Janas Egles pulcināti, pusotrā stundā kājām izstaigājot Dzejas taku

  Takas pieturās muzicēs dziesminieki Jānis Cirvelis, Jānis Rūcis, Maija Kalniņa, Zane Daugule. Savu dzeju lasīs Ineta Stadgale, Māris Salējs, Kristaps Vecgrāvis, Laura Andersone, Sanita Stepena, Valentīns, Arnis Mincenhofs, Linda Grundmane. Lielkrūžu saimnieka Guntara Dolmaņa stāstījums vēstīs par saimniecības un Jaunpiebalgas vēsturi, ietverot sevī dažādus piedzīvojumus, ceļā varēs aplūkot īpašus objektus un dabas vietas. Sākums pulksten 12, tikšanās – pie Dzejas mājas. Taka radošā gaisotnē aizvedīs gājējus uz Mīlestības saliņu, kur pulksten 14 sāksies Dzejas meditācija. Tajā piedalīsies dzejnieki un dziesminieki, lasot savus tekstus, vai citu autoru literāru darbu fragmentus, dzejas meditācijas tēmas – ritums, daba, mīlestība, iedvesmas avots.

  Pulksten 15 skanējumu sāks jauno dziesminieku koncerts, pulksten 19 – otrais saieta lielkoncerts. Pulksten 23 estrādē muzicēs dziesminieku Pētera Draguna un Martas Kreituses veidotā grupa «Zāle». Pusnaktī savus klausītājus priecēs saieta viesi – postfolkloras grupa «Iļģi».

  Svētdien, 9. augustā, pulksten 12 «Lielkrūžu» kalnā
  pie ugunskura dziesmota atvadīšanās līdz nākamajam, jau 7. saietam

  Pārējie atbalstītāji: vides biedrība Krūzes, Austras biedrība, Latvijas Radio 2, žurnāls IEVA, SIA Piebalgas alus, SIA Latgales druka, Jaunpiebalgas novada uzņēmēji Pēteris Zivtiņš un Kaspars Zirnis, z/s Jaunķūģi, z/s Jaun- Skanuļi, A/S Cesvaines piens, z/s Ķelmēni, SIA Gandrs Poligrāfija, SIA A- Puce, PKS Straupe, SIA N. Bomja maiznīca Lielezers un arī citi..

  Informāciju sagatavoja: Sanita Stepena

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens